IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4621  
Стар 19th September 2009, 21:36
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Аз имам малък проблем. Утре ми е 11-и ден от операцията. Превръзката ми страшно се е разхлабила. Не че е лошо, но лепенката, дето ми държи върха на нослето, доста се е свлякла и на практика не държи нищо вече. Страх ме, че връхчето ще падне по-ниско, отколкото трябва. Дано напразно се притеснявам.
  #4622  
Стар 19th September 2009, 21:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Връхчето ти няма да падне от това - не се притеснявай. Вероятно се е разхладила, защото отоците спадат.
  #4623  
Стар 19th September 2009, 21:53
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Дам, вече нямам (поне видимо) отток по лицето, значи и нослето спада. Но връхчето е така сладурски повдигнато, че все ме е страх да не се повреди нещо.
  #4624  
Стар 19th September 2009, 22:30
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Незнам дали е при всички,но на мен определено ми падна връхчето с течение на времето,което не ме натъжи особено,защото в началото имах чувството,че съм като прасенце в анфас
А виждали ли сте такова чудо като мен - повече си харесвам носа рано сутрин като се събудя и когато е по-подпухнал. Обикновено всички твърдят обратното Причината е,че когато е по-подут има прекрасна форма, а като спадне от едната страна се вижда някаква подутинка.Все още тая надежда даизчезне с времето
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4625  
Стар 19th September 2009, 22:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Боби и аз съм така.Сутрин подпухнал ми е по-готин.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4626  
Стар 19th September 2009, 22:53
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Reason, ама на теб още ли ти е подут сутрин? Мислех,че като мине година спира да се подува
Между другото ми се струва,че много занемарихме темата със снимките.Скоро никой не се е разписвал, а като чета има доста оперирани.Хайде най-новите минали под ножа,качвайте снимки
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4627  
Стар 19th September 2009, 22:55
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Е, той носа , както и цялото ти лице подпухва сутрин, няма начин.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4628  
Стар 20th September 2009, 15:18
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте,
Остават броени дни до моята операция, но все още никой не е писал , че сме на една дата. \Честно казано се надявах, че ще намеря предварително хората, с които ще съм в болницата. Още като се записвах за 25.09. в екселския график на доцента имаше и други вписани. Наистина смятам, че ако предварително се открием във форума там всичко ще мине по-леко когато сме заедно в болницата.
Хей, пишете ми моля ви!
  #4629  
Стар 20th September 2009, 21:21
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
Здравейте,
Остават броени дни до моята операция, но все още никой не е писал , че сме на една дата. \Честно казано се надявах, че ще намеря предварително хората, с които ще съм в болницата. Още като се записвах за 25.09. в екселския график на доцента имаше и други вписани. Наистина смятам, че ако предварително се открием във форума там всичко ще мине по-леко когато сме заедно в болницата.
Хей, пишете ми моля ви!
Е все пак не всички,които се оперират, пишат в този форум. Можеш да се запознаеш с други момичета с ринопластика в болницата-при мен така стана и взаимно се подкрепяхме. Успех на 25ти!
__________________
Life is neverending fight
  #4630  
Стар 21st September 2009, 17:40
lota lota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

само да попитам какви са актуалните цени за цялостан ринопластика, защото на саита на клиниката не пише.моля ви отговорете, благодаря!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:36.