IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4631  
Стар 21st September 2009, 18:43
lucatoni05 lucatoni05 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

здравейте аз съм в петък на консултация и се надявам да има свободни дати за ноември защото нямам търпение вече
  #4632  
Стар 22nd September 2009, 05:39
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Дам, вече нямам (поне видимо) отток по лицето, значи и нослето спада. Но връхчето е така сладурски повдигнато, че все ме е страх да не се повреди нещо.

И аз бях така. Само седях и гледах това връхче и си повдигах превръзката от време на време хахаха.
Като свалят всичко ще е още по-зле Буквално усещах как ми се смъква носа Всичко разбира се е само в главите ни Веднъж се ударих по носа и реших, че ми се е изкривил та си го понамествах от време на време Като помислиш логично обаче, и както Джамбазов каза " то ако е направено хубаво няма как да се развали толкова лесно" а и това да не е пластелин ама ....
  #4633  
Стар 22nd September 2009, 05:41
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lota
само да попитам какви са актуалните цени за цялостан ринопластика, защото на саита на клиниката не пише.моля ви отговорете, благодаря!
Ако не ти се чете цялата тема, погледни на предишната страница
  #4634  
Стар 22nd September 2009, 05:43
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Reason, ама на теб още ли ти е подут сутрин? Мислех,че като мине година спира да се подува

ъъъъъ, как така се подува? Аз нямам такива наблюдения
  #4635  
Стар 22nd September 2009, 10:38
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

koruma, ми като се наспиш едно хубаво ти се подпухва цялото лице, а от там и носа.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4636  
Стар 22nd September 2009, 10:39
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koruma
Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Дам, вече нямам (поне видимо) отток по лицето, значи и нослето спада. Но връхчето е така сладурски повдигнато, че все ме е страх да не се повреди нещо.

И аз бях така. Само седях и гледах това връхче и си повдигах превръзката от време на време хахаха.
Като свалят всичко ще е още по-зле Буквално усещах как ми се смъква носа Всичко разбира се е само в главите ни Веднъж се ударих по носа и реших, че ми се е изкривил та си го понамествах от време на време Като помислиш логично обаче, и както Джамбазов каза " то ако е направено хубаво няма как да се развали толкова лесно" а и това да не е пластелин ама ....
Нямам търпение да го видя вече. Утре е големият ден!
  #4637  
Стар 22nd September 2009, 12:29
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer


Нямам търпение да го видя вече. Утре е големият ден!
И аз така
  #4638  
Стар 22nd September 2009, 12:39
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

marifer, denize пожелавам ви много да се харесате с новите нослета дано утре се засечем. стискай те палци и при мен всичко да мине добре.Вече нямам търпение
  #4639  
Стар 22nd September 2009, 13:22
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
marifer, denize пожелавам ви много да се харесате с новите нослета дано утре се засечем. стискай те палци и при мен всичко да мине добре.Вече нямам търпение
Дано! foggy, !
  #4640  
Стар 22nd September 2009, 14:24
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

След обстоен прочит на цялата тема искам да изкажа благодарност на всички, които са споделяли мнения и опит Няма да крия, че първоначално тръгнах с нагласата да си направя ринопластика на място, където цената е ниска.(просто съм финансово притеснена, но имам огромното желание да го направя).Мисля , че открих точния професионалист и крайните резултати, които видях много ми допадат За сега ще изчакам и когато имам нужната сума и аз ще се оперирам при доцента! Честити нослета на всички... Дано и аз имам възможността скоро да се похваля с нова придобивка
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.