IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4641  
Стар 22nd September 2009, 16:20
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mar1n3la
След обстоен прочит на цялата тема искам да изкажа благодарност на всички, които са споделяли мнения и опит Няма да крия, че първоначално тръгнах с нагласата да си направя ринопластика на място, където цената е ниска.(просто съм финансово притеснена, но имам огромното желание да го направя).Мисля , че открих точния професионалист и крайните резултати, които видях много ми допадат За сега ще изчакам и когато имам нужната сума и аз ще се оперирам при доцента! Честити нослета на всички... Дано и аз имам възможността скоро да се похваля с нова придобивка
А къде цената е по-ниска,ако не при доцента?
  #4642  
Стар 22nd September 2009, 16:42
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

В няколко болници в София цената е 700-800лв, няма да им правя реклама.Има и недоволни клиенти, което не може да се каже за клиниката в Пловдив.(поне аз не съм прочела отрицателно мнение)
  #4643  
Стар 22nd September 2009, 18:03
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
marifer, denize пожелавам ви много да се харесате с новите нослета дано утре се засечем. стискай те палци и при мен всичко да мине добре.Вече нямам търпение
Дай боже! Вече изгубих търпение от толкова чакане, 16 дни
Много и от мен
  #4644  
Стар 22nd September 2009, 19:49
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Дано се харесате с новите нослета Ние ще чакаме снимки и то цели 3, ех, че хубаво :P
  #4645  
Стар 22nd September 2009, 21:47
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mar1n3la
В няколко болници в София цената е 700-800лв, няма да им правя реклама.Има и недоволни клиенти, което не може да се каже за клиниката в Пловдив.(поне аз не съм прочела отрицателно мнение)
Къде тия цени бе?
Ако е през здравната каса... виж тогава може да има и такива цени, то и болниците им едни ...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
  #4646  
Стар 22nd September 2009, 22:34
lipuhpo lipuhpo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denize
Цитирай:
Първоначално написано от foggy
marifer, denize пожелавам ви много да се харесате с новите нослета дано утре се засечем. стискай те палци и при мен всичко да мине добре.Вече нямам търпение
Дай боже! Вече изгубих търпение от толкова чакане, 16 дни
Много и от мен
denize, marifer и аз стискам палци всичко да е ОК
Ще чакаме отзивите , както и снимчици
__________________
http://s2.bg.battle-knight.com/index...e&ref=OTUxODQ= нашият рицар http://Kokoto9.mondozoo.com нашият зоопарк
  #4647  
Стар 22nd September 2009, 22:41
lipuhpo lipuhpo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
Здравейте,Остават броени дни до моята операция, но все още никой не е писал , че сме на една дата. \Честно казано се надявах, че ще намеря предварително хората, с които ще съм в болницата. Още като се записвах за 25.09. в екселския график на доцента имаше и други вписани. Наистина смятам, че ако предварително се открием във форума там всичко ще мине по-леко когато сме заедно в болницата.Хей, пишете ми моля ви!
Milla_D успех , с теб сме и те подкрепяме изцяло. Дано операцията мине леко и скоро да си в къщи по живо по здраво
__________________
http://s2.bg.battle-knight.com/index...e&ref=OTUxODQ= нашият рицар http://Kokoto9.mondozoo.com нашият зоопарк
  #4648  
Стар 22nd September 2009, 23:44
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lipuhpo
Цитирай:
Първоначално написано от denize
Цитирай:
Първоначално написано от foggy
marifer, denize пожелавам ви много да се харесате с новите нослета дано утре се засечем. стискай те палци и при мен всичко да мине добре.Вече нямам търпение
Дай боже! Вече изгубих търпение от толкова чакане, 16 дни
Много и от мен
denize, marifer и аз стискам палци всичко да е ОК
Ще чакаме отзивите , както и снимчици
  #4649  
Стар 23rd September 2009, 06:08
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря, liupho! След броени минути се качвам в колата и потеглям към Пловдив. Като се замисля, доста неспокойна нощ беше..
  #4650  
Стар 23rd September 2009, 14:34
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте,
утре пътувам за Пловдив. Вече ме тресе треска и сън не ме лови.
Моля за още малко инфо - стаите по двама ли са, защото искам да имам с мен придружител? Има ли бани във всяка стая или са общи? Има ли телевизия и сестрите през нощта минават ли по стаите да наглеждат пациентите? Болницата има ли паркинг, където може да нощува личния автомобил през престоя ми там?
И още - кога и къде се махат пластините и конците, пак в Каспела или може в Синумед при доцента?
Сигурно вече Ви досаждам, но може би защото вече съм притеснена и постоянно ми изникват всевъзможни въпроси.
незная какво бих правила без всичи Вас?!
Благодаря Ви!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:13.