IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 22nd September 2009, 05:47
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Ходихте ли на консултации след махането на шините? Ей така, профилактично, знам ли...

Моя УНГ умира да ми види новия нос и каза да мина на консултация, та се чудя дали има какво да гледа или ей така просто да отида без да си запазвам час и съответно плащам таксата.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd September 2009, 10:39
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ми аз ходих 6 месеца след това.Иначе за всеки хирург е интересно да види работата си, а и си е негово задължение след определен пероид да провери как са се развили нещата.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 22nd September 2009, 19:51
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ми аз ходих 6 месеца след това.Иначе за всеки хирург е интересно да види работата си, а и си е негово задължение след определен пероид да провери как са се развили нещата.
Не, не, МОЯ УНГ! Не съм в Б-я и няма как да ходя при Джамбазов, с него си взехме довиждане като ми махна шините
Отговори с цитат
  #104  
Стар 7th October 2009, 10:16
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

трябваше ли ви време да свикнете с новата визия? Вчера ми махнаха гипса и просто не мога да го възприема...
и доколко се променя формата след като свалят гипса - знам, че е писано много, но май всеки казва нещо различно - в момента имам гърбица, много по-малка от преди, но си е гърбица. Възможно ли е да е оток? На пипане е съвсем твърдо, затова си мисля, че няма да спадне Другото, което ме притеснява е, че носа ми е извит на една страна - възможно ли е и това да е оток?
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th October 2009, 11:04
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
в момента имам гърбица, много по-малка от преди, но си е гърбица. Възможно ли е да е оток? На пипане е съвсем твърдо, затова си мисля, че няма да спадне
Как така имаш пак гърбица? Едва ли е от оток


Цитирай:
Първоначално написано от foggy
Другото, което ме притеснява е, че носа ми е извит на една страна - възможно ли е и това да е оток?
Това е възможно да е от оток, но е възможно да се получи и ако пластината е била сложена накриво
Отговори с цитат
  #106  
Стар 7th October 2009, 11:49
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

да и аз мисля, че гърбицата няма да спадне, но все пак се надявам... Просто не ми се минава през всичко още веднъж Точно това си мислех в болницата докато седях с тампоните- че ако знаех колко е неприятно щях да се замисля повече дали да се оперирам...но все си повтарях, че си струва. сега наистина носът ми е много по-малък от преди, но изобщо не ми харесва формата...все пак се надявам, че ще се промени поне малко
Отговори с цитат
  #107  
Стар 7th October 2009, 12:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Той ще се промени не малко, а много дори, но както не веднъж съм казвала, смятам, че ако не си хареса човек формата на носа веднага след свалянето на гипса, работата отива на зле След това спада, но формата си остава същата
Не се отчайвай, рано е...ако събереш смелост пусни снимка да видим за какво става дума /може да я изрежеш, да не се вижда цялото лице
Отговори с цитат
  #108  
Стар 7th October 2009, 13:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз пък имах лека гърбица след третата ринопластика (при доц. Джамбазов), но след това изчезна. Явно беше оток.
Foggy, наистина пусни снимки да видим какво те притеснява.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 7th October 2009, 13:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Сиби, твоето беше миниатюрна бабунка , а момичето говори за гърбица
Отговори с цитат
  #110  
Стар 7th October 2009, 13:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз затова й казвам да пусне снимки, за да видим какво е точно. За незапознатите с ринопластиката и моето си беше гърбица
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колковремеследринопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:13.