IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4691  
Стар 27th September 2009, 15:24
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте на всички участници в този форум.Много отдавна следя всичко написано тук, и вече реших, че е крайно време да взема участие.На 29 септември /вторник/ ми предстои операция при доц. Джамбазов в Каспела, и ако има някой друг за тази дата ще се радвам да се видим!На мен това ще ми е втора операция /първата беше преди 2 год./, но въпреки това се притеснявам малко.
  #4692  
Стар 27th September 2009, 15:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране


Успех във вторник! При кого ти беше предишната операция?
  #4693  
Стар 27th September 2009, 15:57
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

Първата операция пак ми беше при доц. Джамбазов, но само за изправяне на носна преграда.
  #4694  
Стар 27th September 2009, 17:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Е, значи поне преградата няма да се пипа. Ще чакаме да разказваш след операцията.
  #4695  
Стар 27th September 2009, 17:34
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Благодаря за подкрепата, Рийзън,
Сега пък се притесних... Не съм се замисляла, че може да е инфекция. Аз си мисля, че е от тампоните, защото все пак са от петък в носа ми, а чак утре ще ги махат. Освен това подобни алергии правя от ухапване от насекоми и сега се чувствам по същия начин - очите ми сърбят, парят и щипят, а отоците от очите ми днес слезнаха надолу по бузите ми и сега съм като поничка, изобщо немога да се усмихна. Да наистина пия антибиотик още от първия ден на операцията, но той е широкоспектърен и май е доста слабичък... Честно казано наистина се надявам да нямам повече проблеми.
  #4696  
Стар 27th September 2009, 17:51
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Може би организмът ти просто реагира така - не е задължително да е инфекция. Аз също бях много отекла първите дни. Вероятно до 7-10 дни ще изчезнат отоците по лицето, оток ще остане само на носа ти. Неприятно е, но се преживява.
  #4697  
Стар 27th September 2009, 22:55
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ами Милла, ти си под лекарски контрол, те най-добре ще знаят какво е всъщност.Ние тук можем само да си предполагаме.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4698  
Стар 28th September 2009, 05:26
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Може би организмът ти просто реагира така - не е задължително да е инфекция. Аз също бях много отекла първите дни. Вероятно до 7-10 дни ще изчезнат отоците по лицето, оток ще остане само на носа ти. Неприятно е, но се преживява.


Сиби, какво значи, че отоци ще останат само по носа ми, а те кога щи изчезнат? Нали нама да останат по носа ми?! Тези полицето ми вече слизан надолу, в долнатачаст на лицето ми и то вече е крушовидно. Дано скоро и те да се махнат. Е, хайде слеед около два-три часа ще ми махат тампоните и... тичкам към вкъщи Сега вече и аз съм от другата страна на бариерата (на оперираните) и се присъединявам към фен клуба на доцента.
  #4699  
Стар 28th September 2009, 08:16
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Разбира се, че и там ще спадне, но доста по-бавно - все пак именно нослето е травмирано.
  #4700  
Стар 28th September 2009, 08:37
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denize
Като цяло съм доволна, като знам колко крива ми е била преградата и ми е присаждан хрущял на едната ноздра.
Честито ти ново носле! Сигурна съм, че изглеждаш страхотно!
Знаеш ли от къде е вземан хрущяла за присаждане на ноздрата? От преградата ли или от ухо?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.