IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4741  
Стар 6th October 2009, 09:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

zaki, най-добре си направи пълна кръвна картина и снимка на белите дробове. Така ще си наясно със състоянието си.
  #4742  
Стар 6th October 2009, 09:47
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Ще му се обадя следобяд, да видим какво ще каже. Въпросът е, че не се чувствам въобще добре... Щом имам дори такава ниска температура, значи има някакъв възпалителен процес в мен - а пия вече 5ти ден антибиотик. А аз първите дни нямах температура...В момента гърлото въобще не ми е червено. Съвсем се обърках какво да правя наистина.
  #4743  
Стар 6th October 2009, 10:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

zaki, я излез навън и забрави за няколко часа за компютъра.Ще се почувстваш далеч по-добре.
Milla_D, изобщо не очаквай да видиш добър резултат след като ти махнат гипса.Научи се да имаш търпение.Носа ти ще спада доста време след последната ти среща с док-а.Така, че споко!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4744  
Стар 6th October 2009, 11:03
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

zaki,
според мен доктора трябва да ти каже дали е добре да се оперираш сега. Но дори и да трябва да се отложи операцията ... кофти е, наистина като си се настроил за нещо, а то се провали, но в крайна сметка здравето е най-важно! Щом ти самата не се чустваш добре- отложи го! Пак ще ги направиш, само че по-късно!
  #4745  
Стар 6th October 2009, 15:30
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

момичета и момчета утре е моя ден!! пожелайте ми успех !zaki с теб може би ще се срещнем ,не се притеснявай ще оздравееш!!
  #4746  
Стар 6th October 2009, 15:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Успех!!!
Да ни държиш в течение!
  #4747  
Стар 6th October 2009, 15:35
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
zaki, най-добре си направи пълна кръвна картина и снимка на белите дробове. Така ще си наясно със състоянието си.
Точно така , температурата не е кой- знае колко , но е показател , че не си здрава . Ако се чувстваш отпаднала и се потиш - наистина направи снимка на бял дроб - дано всичко да е наред .Антибиотика , който пиеш , може да не ти е помогнал , зависи дали състоянието ти е следствие от вирус . Дано си добре
  #4748  
Стар 6th October 2009, 21:24
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря на всички за съветите!! Решила съм утре сутринта да отида при личната ми лекарка, за да ме прегледа, защото започнах и да кашлям на всичкото отгоре...
  #4749  
Стар 6th October 2009, 22:21
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kentavur
Момичета и момчета, няма ли да пуснете малко снимки на оперирани преди 6мес. и повече, за да се види разликата от прясно опериран нос разликата след няколко месеца, т.к.нали се вижда крайния резултат от 6мес. до 12 мес. А и скоро не са пускани снимки.
Мен ме оперираха преди точно 5 месеца. Ще гледам в събота или неделя да се щракна и ще пусна нови снимки. Имам някоя и друга забележка. Най-ме тормози една неравност от едната страна на носа, която тайно се надявам да се разнесе по-нататък.В началото си го харесвах повече, незнам свикнах ли с него?!
ivanakar, стискам палци. Всичко ще е наред.
Иначе вярно много занемарихте темата със снимките. Като гледам сума ти и народ мина под ножа, а никой не иска да ни се покаже.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4750  
Стар 7th October 2009, 16:38
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Провали ми се операцията за утре, а с нея и всичките ми планове. Сега ме прехвърли за 18 ноември, но въобще не съм сигурна дали тогава ще имам възможност. Понякога, даже прекалено често !!! не ние решаваме какво ще се случи! Направо съм
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.