IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4781  
Стар 10th October 2009, 20:25
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

И аз не мога да влезна!
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
  #4782  
Стар 10th October 2009, 20:26
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baroneska
boby_pl
искам да те питам колко ти струваше риното че моя нос е като твоя преди операцията. Мисля за такава интервенция твоето ново носле много ми харесва?
Ти не разбра ли, че цената НЕ зависи от вида на носа ти, а от това дали минаваш през НЗОК или не?
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
  #4783  
Стар 10th October 2009, 21:24
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

[quote="foggy"]днес ми е 19-ти ден от операцията. Основата на носа ми си е почти същата, почти не е пипано по нея, за сметка на това се сдобих с повдигнат и заострен връх, който не съм искала. Ето малко снимки

http://www.snimka.bg/?profile,upload...page=1;#paging

потребител: viki88
парола: 8a2bbd

И аз не мога да влеза...
  #4784  
Стар 11th October 2009, 08:33
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

моят стар нос беше толкова грозен, че едва ли може да ми го направят по грозен !търпях го 16 години!благодарение на този форум се навих на операция,а сега foggy започва да ме плаши!незная как се пускат снимки да ви го покажа ,ще накарам децата като са свободни да ми обяснят ,да видите какво е нос !
  #4785  
Стар 11th October 2009, 11:44
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

ivanakar, отидох на операцията със същата нагласа - че едвали могат да ми направят по-грозен нос. Е, сега давам мило и драго да си бях останала с предишния. Въпрос на лично виждане е дали е станал по-грозен или просто грозен по различен начитн. Но основното е, че не съм искала такъв - преди операцията Джамбазов ми показа неговия вариант на фотошоп - на мястото на гърбицата имаше извивка, но върхът определено не ми хареса. Казах му го. Той настояваше, че според него така е по-красиво, аз настоях да не ми променя върха. Накрая той се съгласи-каза, че няма да ми пипа върха на носа!!!!! Сега резултатът е че пак имам гърбицата, заради която отидох, а върхът на носа ми е променен. Както казах по-горе въпрос на лично виждане е дали сега носът ми е по-хубав или по-грозен, основното е, че аз не съм искала такъв.
Ще ти пратя снимки на лични, нямам желание да "крася" темата със снимките си
  #4786  
Стар 11th October 2009, 12:30
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Моля те прати ми и на мен
  #4787  
Стар 11th October 2009, 12:31
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Другите скоро оперирани, имате ли вече снимки да пуснете? Аз вече нямам търпение да ходя на консултация, даже съм готова да платя пълната сума, за да не чакам дълго за операция не ми се седи с уродлив нос като на баба яга
  #4788  
Стар 11th October 2009, 12:38
stela_gold stela_gold не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: vraca
Мнения: 21
По подразбиране

прати снимки и на мен ако е удобно. И на мен ми предстои операция при Джамбазов....
  #4789  
Стар 11th October 2009, 13:00
kentavur kentavur не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Foggy, и аз се притесних вече.На 11.11.09 ми предстои операция при Джамбазов. Би ли и на мен изпратила снимки на личния, моля те.
  #4790  
Стар 11th October 2009, 13:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Другите скоро оперирани, имате ли вече снимки да пуснете? Аз вече нямам търпение да ходя на консултация, даже съм готова да платя пълната сума, за да не чакам дълго за операция не ми се седи с уродлив нос като на баба яга
Celtic, колко време мина от втората ти операция? Не беше ли сравнително скоро? Колкото и да ти се иска да бързаш, прояви разум и изчакай поне 5-6 месеца, иначе рискуваш нещо да остане недооправено. Разпитай доцента най-подробно на консултацията кое е най-добро за теб. Ще чакам да разказваш след консултацията!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.