IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4791  
Стар 11th October 2009, 14:28
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте,
В петък ми махнаха плаките и гипсчето и ... ето ме и мен с новото си носле Наистина все още съм объркана, защото всеки изминал ден изглеждам по различен начин и по-точно все по-добре и по-добре!
Фогги, съжалявам, че така се чувстваш и немога да взема конкретно отношение, защото и аз немога да отворя снимките ти, но наистина НЕ БЪРЗАЙ!!! И аз като теб в началото бях доста припряна и дори най-малкото нещо ме разстройваше. Всички ветерани тук във форума ми помагаха да се успокоя, както сега и на теб. И наистина бяха прави - вече виждам, че малко по малко всичко ще си дойде на мястото. Още не съм готова да пусна снимки, защото аз самата не съм свикнала с новия си вид, но скоро и това ще стане!
Поздрави на всички и благодаря за подкрепата!
  #4792  
Стар 11th October 2009, 15:04
water water не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте!
От моята операция минаха 24 дни. Още не съм готова да пусна снимки, защото бях от малцината щасливци със стафилококова инфекция под лонгетата и все още се оправям. Откриха ми я на 7-мия ден, когато ми махнаха конците. Доцентът ми изряза лонгетата, за да не се покрива възпалението, но въпреки това няколко дни изобщо не можех да я слагам. Поради това не знам дали формата на нослето ми е така добра, както би била, ако я нямаше тази наистина ужасна гнойна инфекция. Въпреки всичко, не съжалявам, че се реших на тази операция. Носът ми определено изглежда по-добре. Също така дишането ми се подобри значително, а това не е никак малко. Преди това ежедневно имах усещането, че не ми достига въздух и че носът ми се подува. Носът ми беше с крива носна преграда, голям и месест. Доколкото съм чела във форумите последното е едно от най-трудните неща за оправяне. Сега носът ми не е съвършен, но ми харесва повече от преди и дишам много по-добре.
Успех на всички на които им предстой подобна операция!
Ако с нещо мога да помогна на някой, може да ми пише на лични. Отново успех на всички предстоящи и бързо и успешно възстановяване на миналите!
  #4793  
Стар 11th October 2009, 15:21
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

може ли някой да ми отговори, какво се прави на 7 мия ден когато се ходи на консултация?
  #4794  
Стар 11th October 2009, 15:22
water water не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Опс, май си откривам правописни грешки ... щасливци=щастливци
  #4795  
Стар 11th October 2009, 15:26
water water не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 3
По подразбиране

На седмия ден се махат конците от малкото разрезче между ноздрите, ако операцията ти е била по отворения метод, също ще ти прегледат нослето отвътре и ще те разпитат как си.
  #4796  
Стар 11th October 2009, 17:26
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Другите скоро оперирани, имате ли вече снимки да пуснете? Аз вече нямам търпение да ходя на консултация, даже съм готова да платя пълната сума, за да не чакам дълго за операция не ми се седи с уродлив нос като на баба яга
Celtic, колко време мина от втората ти операция? Не беше ли сравнително скоро? Колкото и да ти се иска да бързаш, прояви разум и изчакай поне 5-6 месеца, иначе рискуваш нещо да остане недооправено. Разпитай доцента най-подробно на консултацията кое е най-добро за теб. Ще чакам да разказваш след консултацията!
Моята операция мина преди повече от 5 месеца. Миналия месец имах съвсем минимални ревизионни корекции под местна упойка за изравняване нивото на ноздрите... уж... аз съм сигурна, че преценката на доцента ще е най-добра и ще се вслушам, но просто вече нямам търпение да се отърва от сегашното си състояние
  #4797  
Стар 11th October 2009, 17:56
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не че не те разбирам... Разбирам те много добре. Хайде, чакам да споделиш как е минала консултацията. Сигурна съм, че след нея ще се чувстваш по-спокойна.
  #4798  
Стар 12th October 2009, 19:05
stela_gold stela_gold не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: vraca
Мнения: 21
По подразбиране

Foggy аз мисля, че носът ти и преди не е бил грозен. Но наистина съм съгласна с теб, че доцентът е могъл да се постарае повече и да направи носът ти доста по различен от преди.. Взех да се замислям дали ще направи това което искам..Все пак ние си носим носовете и неговата работа е да ги направи такива каквито искаме.. Наистина сега вече незнам какво да мисляи какво да правя
  #4799  
Стар 13th October 2009, 09:49
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

момичета не си мислете че носовете са пластелин, правете си операция само ако наистина имате грозни носове !
  #4800  
Стар 13th October 2009, 10:49
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivanakar
момичета не си мислете че носовете са пластелин, правете си операция само ако наистина имате грозни носове !
ами то май всеки, решил се на рино си мисли, че носът му е грозен, иначе нямаше да се оперира. По-скоро тези които ще се оперират трябва да са подготвени, че може и да не стане така както им се иска.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.