IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4821  
Стар 14th October 2009, 08:02
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Напълно си права, Герка,
Много по-добре е от преди. Съжалявам ако съм разбрана погрешно. В никакъв случай не съм недоволна, напротив - страшно съм щсатлива и зная, имам вътрешно усещане, че ще става все по-добре. Само споделих, че не е това, което исках и не е като на фотошопа, който занесох. Въпреки това изглежда мноооооооооооооого по-добре от преди. Настина от сърце съм благодарна на доцента и смятам, че от тук нататък той промени живота ми.
  #4822  
Стар 14th October 2009, 08:37
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Milla_D, честито!!! И според мен много добре ти е станало нослето в профил!!! Дано и в анфас стане симетрично и красиво!!!
Иначе, и аз не успях да видя снимките на foggy...
  #4823  
Стар 14th October 2009, 08:42
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Всъщност май повечето не сме виждали снимките на Фоги. Може би й трябва малко повече време да свикне с новия си вид и тогава ще го сподели с всички.
Момичета, имам два въпроса:
- някой имал ли е струпеи от вътрешната страна по шевовете и знае ли как и с какво да ги третирам, за да се махнат по-бързо?
- колко време след операцията пада връхчето надолу, защото моето беше по вирнато, а сега е доста паднало на 20 ден след операцията?
  #4824  
Стар 14th October 2009, 10:20
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте на всички.
Milla_D честито носле, станало е много хубаво, а като се има и в предвид отока, за в бъдеще ще става още по- добре.Да споделя за струпеите от вътрешната страна - и аз ги имам, навсякъде са. Използвам само стеримар-впръсквам,издухвам леко и ако има някоя подала се коричка я издърпвам внимателно с клечка за уши /доц-та каза, че може, но без да се прекалява с бъркането навътре/.За по -бързо не мисля, че ще се махнат, тъй като има и доста конци, които докато не паднат, няма как да се изчисти нослето.
На мен вчера ми махнаха пластината и се видях за пръв път в прав нос.Толкова ми е странно-от една страна, това е което винаги съм искала да направя и наистина съм доволна от резултата, но от друга, някак си неможах да се зарадвам истински или пък по-скоро все още немога да го осъзная.Но едно е видимо - има огромна разлика.Ще се опитам днес по-късно да кача малко снимки
  #4825  
Стар 14th October 2009, 10:41
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Честито!!!
Явно наистина си е шок да се видиш толкова различен и пак се радваш сдържано, дори и резултата да е добър! Всички трябва да се подготвим за този малък шок! Много се радвам за всички, които с времето започват да се харесват все повече и повече!
  #4826  
Стар 14th October 2009, 12:45
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

Ето малко снимки. Не са много качествени, но тези от "преди" съм ги правила точно преди да тръгна за болницата.Изглеждам доста зле, но важното е, че разликата е видима.
www.snimka.bg
потр име:zlatkademirova
парола:a699e6
  #4827  
Стар 14th October 2009, 13:16
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

zizi честито!
станало е много добре и ти отива на лицето
  #4828  
Стар 14th October 2009, 13:19
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

zizy81, страхотна разлика, браво! Нослето ти е направо наполовина в профил. В анфас тепърва ще се дооформя, отокът си личи.
  #4829  
Стар 14th October 2009, 13:51
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

zizy81,
и на мен ми харесва нослето ти! Честито! Но кажи ми, след като ти свалиха гипса, веднага ли си хареса нослето, или и при теб имаше един такъв момент в който ти се струваше, че е странен и не е това, което си очаквала!?
  #4830  
Стар 14th October 2009, 14:10
lipuhpo lipuhpo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zizy81
Ето малко снимки. Не са много качествени, но тези от "преди" съм ги правила точно преди да тръгна за болницата.Изглеждам доста зле, но важното е, че разликата е видима.
www.snimka.bg
потр име:zlatkademirova
парола:a699e6
Честото носле, много много хубаво е станало
Моят нос е със същата гърбица...направо е като твоя стар, но мъъничко по-къс, надявам се да стане също така хубав след намесата на доцента ..
Бързо да спадат отоците и много да му се радваш
__________________
http://s2.bg.battle-knight.com/index...e&ref=OTUxODQ= нашият рицар http://Kokoto9.mondozoo.com нашият зоопарк
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.