IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4881  
Стар 22nd October 2009, 05:52
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Можеш ли да пуснеш снимка отдолу на носа. Интересно ми е откъде идва този проблем между ноздрите... Но и аз като Рийзън мисля, че с времето може би това ще се пооправи. А и сигурно на живо не прави такова впечатление. Освен това ние тук се взираме във всяко нещо, а останалите хора не го правят. В крайна сметка носът ти е станал много хубав.
100% това е белег от отворения метод.Той от първата операция ли ти е или сега от доцента?Ако е от сега ,направо
  #4882  
Стар 22nd October 2009, 08:50
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

foggy, какво става с теб!? Свикна ли със себе си? Падна ли връхчето надолу, или търсиш начини за корекция от друг лекар!?
  #4883  
Стар 22nd October 2009, 08:54
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз вчера бях на консултация при доцента и съм разочарована от него! Като държание си беше добре, отговори ми на всичките въпроси, но не ми харесват снимките, които беше обработил с фотошоп! Моля, всички които са се оперирали при него да ми кажат, ... все пак това са само снимки, но колко голяма е разликата между снимките, които доцента показва като желан вариант и това, което се получава след операцията!?
  #4884  
Стар 22nd October 2009, 09:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Където и да се оперираш в България, никога няма да получиш резултат и на 70% припокриващ се с предварително направените снимки...
Не знам дали изобщо и по света някъде, това е възможно
  #4885  
Стар 22nd October 2009, 09:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ами по този начин не се ли обезсмисля обработването на снимки!? Защо лекарите го правят, като след това се получава ... просто каквото се получи!
Не знам- отчаяна съм! Имам усещането, че всичко е загубено вече!
А има ли някой, който на истинско след операцията се е харесал повече, отколкото на снимката, която е служила за основна идея!?
  #4886  
Стар 22nd October 2009, 10:14
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

IVANAKAR, честито!Много хубаво носле, разликата е видима, но най- важното е ти да си доволна и да се чувстваш добре.
VALQ, аз лично се харесах повече след операцията.На снимките направени с фотошоп от доцента видях само как ще изчезне гърбицата, как ще смали ноздрите и върха.Но като цяло и най - вече в анфас нямаше голяма разлика.След като ми махна гипса обаче имаше даста голяма разлика, а мисля,че и повечето тук са я видяли.Незнам, това си е мое мнение, но едно е на снимка, друго в реалност.А и имам чувството, че самото излъчване на лицето е променено след операцията, особено ако са спаднали и отоците.
  #4887  
Стар 22nd October 2009, 11:35
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

IVANAKAR, честито, много се радвам че си доволна
Valq, според мен е по-добре ти да си занесеш твой вариант на фотошопа. все си мисля, че при мен щеше да се получи по-добре ако бях направила точно това Иначе 15 дена след свалянето на гипса при мен няма никаква промяна. настройвам се за втора ринопластика, вече бях на консултация при Динев, другата седмица съм при д-р Йорданов
  #4888  
Стар 22nd October 2009, 13:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
IVANAKAR, честито, много се радвам че си доволна
Valq, според мен е по-добре ти да си занесеш твой вариант на фотошопа. все си мисля, че при мен щеше да се получи по-добре ако бях направила точно това Иначе 15 дена след свалянето на гипса при мен няма никаква промяна. настройвам се за втора ринопластика, вече бях на консултация при Динев, другата седмица съм при д-р Йорданов
Този Динев не е ли касапин? Някъде бях чела лоши мнения за него! ... Мисля той беше изкривил нослето на Celtic_dream1. Не че пречи да се консултираш и с него! Но едва ли някой ще се навие да те оперира по-рано от половин година след другата ти операция. Чувала съм, че повторната пълна упойка за толкова кратък период била рискова за пациента! Не знам до колко е вярно, но го провери, ако някой все пак се съгласи! За Йорданов ти стискам палци другата седмица- пак Celtic_dream1 е очарована от него. Ще се радвам след консултацията си, да споделиш мнението си за този лекар в темата за него!
  #4889  
Стар 22nd October 2009, 22:08
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

паролата на лични
  #4890  
Стар 22nd October 2009, 23:30
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Моля, всички които са се оперирали при него да ми кажат, ... все пак това са само снимки, но колко голяма е разликата между снимките, които доцента показва като желан вариант и това, което се получава след операцията!?
Според мен носа ми е по-добър от това което видях на снимките
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.