IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd September 2006, 18:47
tweety___ tweety___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 5
По подразбиране Степер

Здравейте
Имам към вас 2 вепросчета
1.Степера добър ли е за дом тренировка?Ще ми помогне ли да сваля кг?+Диета естествено Може ли да ми кажете по колко време горе-долу?Принципно издържам 30-60мин зависи... Но колко пъти седмично да го ползвам?
2.Може ли краката ми да станат набити? Знам,че ви е смешно, но наистина ме притеснява
10х предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th November 2006, 20:44
VanVel VanVel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Ох и мене ме интересуват всичките тези въпроси, но никой не отговаря. Защо? Ако някъде другаде е коментирано пишете!! Харесвам степер, но ме е страх да не направя набити крака и най-вече развит прасец. Моля отговорете!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2006, 20:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

като си силно наведен напред, и стъпваш на пета, няма да направиш прасец, а тренираш предимно дупето
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th November 2006, 20:56
VanVel VanVel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Страшно ти благодаря за съвета. Може би даже ще е хубаво да се наведа на 90 градуса и да се държа за нещо стабилно. Колко дълго време тренираш на степера.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th November 2006, 21:02
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VanVel
но ме е страх да не направя набити крака и най-вече развит прасец. Моля отговорете!!!
Де да се правеха толко лесно крака и прасец въпрос на ген и повечко тестостерон е тая работа момичета
Аз степера го ползвам 3-4 пъти в седмицата сутрин преди закуска и степерувам на него по 30-40мин.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2006, 21:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VanVel
Страшно ти благодаря за съвета. Може би даже ще е хубаво да се наведа на 90 градуса и да се държа за нещо стабилно. Колко дълго време тренираш на степера.
мда, на 80-90 е супер. ами колко, засега едвам издържам по 10-15 минути, след като съм тренирала 1 час преди това
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th November 2006, 08:51
VanVel VanVel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Много съм доволна от степерчето. Домъкнах го до бюрото с компютъра и наведена хем си правя упражненията за дупе, хем си ползвам компа. Е,, това не е мое изобретение, прочетох го някъде във форума, но е страхотно - 2 в 1. Пробвайте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Степер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.