IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 27th November 2009, 19:03
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Ами спирай да учиш и се отдай на останалото...... ама се опасявам,че ще ти стане много скучен живота така
  #212  
Стар 28th November 2009, 12:02
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лелееееееее, сега чета и направо не мога да повярвам какво бойно поле се е разразило тук.
И аз смятам да не пиша повече, но искам като за последно да вметна нещо:
Рейд ти по какво предлагаш да съдим за качествата на доктора, по "сините" му очи ли!? Имай уважението като изразяваш някакво мнение, и то крайно, поне да покажеш нагледно както каза Емико "за какво се бориш".

Валя, а ти какво си очаквала да направи от твоя нос оператора ти, като оригинала, който си му предложила е повече от плачевен
Абе хора, вие какво си мислите, че докторите са магьосници ли

И в заключение само искам да кажа на "борещите" се тук, че няма безпогрешни хора, както и хирурзи и, че в никакъв случай Джамбазов не е такъв, но аз окипазен/а от него не съм видяла!!!
Виждала съм не до там съвършени носове, но все пак в пъти по-добри от първоначалното им състояние.
  #213  
Стар 28th November 2009, 13:05
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
И в заключение само искам да кажа на "борещите" се тук, че няма безпогрешни хора, както и хирурзи и, че в никакъв случай Джамбазов не е такъв, но аз окипазен/а от него не съм видяла!!!
Виждала съм не до там съвършени носове, но все пак в пъти по-добри от първоначалното им състояние.
Напълно подкрепям. Никой тук не цели да превръща доц.Джамбазов в бог. Риск от нетолкова добър резултат винаги има. Но наистина човека е много внимателен и си разбира от работата. Ок, видяхме, че има няколко неуспеха, но на фона на неуспехите на останалите, да го оплювате така жестоко е направо смешно. Едно е да си обезобразен, друго е резултата да не отговаря на собствената ти нагласа и очаквания. Както се каза вече няколко пъти носа не е от пластелин. Още повече, че ми прави впечатление, че май повечето, които реват срещу него дори не са го виждали на живо, а за операция при него да не говорим. По този начин лишавате хората, които тепърва търсят своя хирург да получат коректна информация и реална представа. Представям си някой току що решил да се оперира какво ще си помисли като прочете всичко това. Ми то и аз щях да се замисля ... Нека хората сами си вадят изводите гледайки снимки и резултати. Аз така направих преди 7 месеца. Ако сега ми предстоеше това сигурно да съм се отказала като ви чета, и то неоснователно.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #214  
Стар 30th November 2009, 10:58
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Знам какво обещах, но просто не мога да се въздържа!
rade ми изпрати снимки- нейния нос е изкривен- факт! Защо не го показва публично за да видят всички- всеки, който е видял снимките на rapidol и прочел коментарите след тях, може сам да разбере!
Колкото до мен- какъв е бил оригинала и т.н. - titi1 с евтините си номерца няма да ме засегнеш! Всички лекари при които съм ходила казват, че не е добре- дори Цветков ми върна парите, и то без да правя скандали и да изпадам в истерии! Няма какво повече да добавя- имаш право да говориш каквото си искаш! Нека хората тук да видят колко си обективна и да си правят заключение за всичките ти изказвания!
sibi, не казвам, че след първата ти операция носа ти е бил добре. Но не разбирам, защо трябва да се сравняваме винаги с най-лошото, което можем да видим? Вероятно има хора, които са били и с по-лош резутат от твоя, ама това теб по някакъв начин щеше ли да те стопли!?
boby_pl на мен твоето носле ми харесва! Но един човек, който не е преживял подобно разочарование, просто няма как да си представи за какво говорим тука ваобще! А и тука се оплакват точно хора, които не само са виждали Джамбазов, ами са се и оперирали при него!
И на последно място- и foggy- красивото момиче с изкривяването, и rapidol, и rade, и аз(която не съм оперирана при Джамбазов), вероятно има и други, по-умни от мен, проумели, че няма смисъл да плуват срещу течението, всички ние имаме проблеми с дишането. И това също няма как да го разбере някой, който не е имал подобен проблем. Така че, нека да проявяваме малко повече толерантност и разбиране! Защото точно поради липсата им се появи тази безумна тема "доц. Джамбазов - недоволни?? или няма такива?", и пак тази е причината никой да не пише в нея, при положение, че недоволни има- основателно или не!
  #215  
Стар 30th November 2009, 12:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
И на последно място- и foggy- красивото момиче с изкривяването
Нямах предвид foggy, а bobita_t.
  #216  
Стар 30th November 2009, 13:51
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Виждам снимките, които момичетата /момчетата/ пускат тук.
И не искам да се ангажирам с проценти, но мнозинството от резултатите са много добри.
Ако ти пусна снимка в анфас,ти гарантирам,че ще решиш,че изглежда много добре,но в действителност съвсем не е така.Дясната ми ноздра е доста хлътнала,не знам дори дали имам хрущял там,а дясната си е добре.Това на снимка обаче НЕ СЕ ВИЖДА!
Да не разбунвам излишно духовете тук ще припомня,че не съм оперирана при Джамбазов,а при Недев.
  #217  
Стар 30th November 2009, 14:06
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Дясната е хлътнала/с около 2-3 мм,което на живо ВАДИ ОЧИТЕ/,а от ляво си е добре,но асиметрията си е драстична Не може да се съди за резултата само от снимка,там значение имат и светлината и ъгъла на снимане,а реално нещата може и да са съвсем различни.........
  #218  
Стар 30th November 2009, 14:11
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

съгласна съм с теб, снимките обикновено даже посочват повече недостатъците, поне при мен е така. Асиметрията, която имам на снимка се вижда много, много ясно, докато в действителност не се забелязва.
Досега никой освен мен и съпруга ми не я забелязва.
  #219  
Стар 30th November 2009, 15:05
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
съгласна съм с теб, снимките обикновено даже посочват повече недостатъците, поне при мен е така. Асиметрията, която имам на снимка се вижда много, много ясно, докато в действителност не се забелязва.
Досега никой освен мен и съпруга ми не я забелязва.
В такъв случай си щастливка,мила!Предпочитам на снимки да си личи,а на яве не,ама при мен е обратното..........Важното е като говориш с някой да не се чудиш той сега баш ей там ли те гледа,а да знаеш,че дефекта е такъв,че незапознат с риното ти човек няма как да предположи,че имаш някакъв дребен дефект,който виждаш само ти при умишлено взиране в огледалото.
  #220  
Стар 30th November 2009, 15:22
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

kristalina, ти как разбра, че го имаш тоя дефект, ако не е от снимки?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:05.