IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 6th January 2010, 21:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
ами не знам колко харчи точно, то си зависи от карането =)

слушал съм ги много тия мерения на разходи, факт е, че никоя кола не връща горивото, така че за мен е все тая =))


ако го поръчваш ново си го вземи с облицовано в кожа табло, много голям финес придава, а не е много скъпа екстра, води се EXTENDED LEATHER, а още по-добре ако можеш да си я поръчаш и с FULL LEATHER, това е когато освен таблото и целите врати заедно с жабката и долната част от централната конзола са с кожи, тва вече всъщност е върха =)))

ее, баси готиното е, че можеш да си позволиш такава готина кола

евала =))
Разбирач си и ти точно такъв съм си го избрала,със черна кожа по таблото и черен тъмен таван Кожата на седалките още я умувам но до понеделник трябва да съм решила ...кожите който ми предлагаха не ми харесаха,седят както изкуствена кожа и не ми харесват...Смятам да се спра на кожа и набук.Сегашната ми кола е със такава тапицерия и съм много доволна,не запотява когато си със голи крака и се чести лесно..
Благодаря ти и на теб скоро ти пожелавам да караш такава ,каквото ти е на сърцето
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 6th January 2010, 21:30
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Сега се сещам,че една от маниите ми е да мия пода..... постоянно го правя и все ми се вижда,че трябва отново.......
Марулка,дай да направим една фирма за чистене с теб В къщи пода е светъл и го чистя по 2-3 пъти на ден...Установих май че това е лудост...Най -много се чудя на хората които казват че чистят веднъж в седмицата ...Евала...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 6th January 2010, 21:37
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Сега се сещам,че една от маниите ми е да мия пода..... постоянно го правя и все ми се вижда,че трябва отново.......
Марулка,дай да направим една фирма за чистене с теб В къщи пода е светъл и го чистя по 2-3 пъти на ден...Установих май че това е лудост...Най -много се чудя на хората които казват че чистят веднъж в седмицата ...Евала...
Момичета вие сте моите хора.
Правя го с неудоволствие това.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #94  
Стар 6th January 2010, 22:08
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Thomi,

ми, аз ако трябва да избирам интериор за черна х6-ца бих се спрял на Bamboo Beige Full Merino Leather заедно с комфортни вентилирани седалки

печката е готина опция, зимата колата винаги е загрята и не се налага да ринеш снега

друга готина екстра, е автоматичните дълги светлини, но мисля, че при по-новите е стандарт (за 35д говорим, нали)

абе, много добре съм замислил да я конфигурирам джипката =))))))

аз все пак обаче бих се насочил към 6-цилиндровия бензин, не знам що ме влече =))) знам, че дизела върви много яко и харчи малко, но бензина си е класика =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #95  
Стар 6th January 2010, 23:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Сега се сещам,че една от маниите ми е да мия пода..... постоянно го правя и все ми се вижда,че трябва отново.......
Марулка,дай да направим една фирма за чистене с теб В къщи пода е светъл и го чистя по 2-3 пъти на ден...Установих май че това е лудост...Най -много се чудя на хората които казват че чистят веднъж в седмицата ...Евала...

Сменяй пода тогава нищо не е в състояние да ме накара да чистя по 2-3 пъти на ден Пода ще сменя но няма да се подложа на такъв тормоз.Като цяло сам мързелива и все гледам каквото и да правя да го правя с минимум боклук така че да не ми се налага да чистя след това
Отговори с цитат
  #96  
Стар 7th January 2010, 18:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Сега се сещам,че една от маниите ми е да мия пода..... постоянно го правя и все ми се вижда,че трябва отново.......
Марулка,дай да направим една фирма за чистене с теб В къщи пода е светъл и го чистя по 2-3 пъти на ден...Установих май че това е лудост...Най -много се чудя на хората които казват че чистят веднъж в седмицата ...Евала...
Ами известно е вече лечение на тая болест ,,всеки ден до 6-7 на работа, после докато приготвиш нещо за вечеря ( не казвам дори и сготвиш) , сервираш и отсервираш и няма да ти остане време да гледаш пода , щото идва ред на спането на дивана
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 7th January 2010, 22:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Thomi,

ми, аз ако трябва да избирам интериор за черна х6-ца бих се спрял на Bamboo Beige Full Merino Leather заедно с комфортни вентилирани седалки

печката е готина опция, зимата колата винаги е загрята и не се налага да ринеш снега

друга готина екстра, е автоматичните дълги светлини, но мисля, че при по-новите е стандарт (за 35д говорим, нали)

абе, много добре съм замислил да я конфигурирам джипката =))))))

аз все пак обаче бих се насочил към 6-цилиндровия бензин, не знам що ме влече =))) знам, че дизела върви много яко и харчи малко, но бензина си е класика =)))
X6 бензин харчи 25 на 100 е мерси от такава кола...

Бежавата кожа на мен ми е някак си за лимузина,за спортна кола черното ми харесва повече...днес си бях на преговори и до другата седмица вече трябва да съм избрала всичко...Зяа фаровете,е така както ти казваш

Теди,и това съм правила мила и пак чистя всеки ден ..който си е белен на тема чистене ,пак си остава такъв за винаги...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 7th January 2010, 22:04
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе, виждам че си го мислила доста

като вече всичко се оформи, постни кво си избрала, ще бъде интересно

=)))

аз лично повече клоня към идеята, че х6-цата е джипка от колкото спортна, но сигурно е въпрос на възприятие =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #99  
Стар 7th January 2010, 22:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
абе, виждам че си го мислила доста

като вече всичко се оформи, постни кво си избрала, ще бъде интересно

=)))

аз лично повече клоня към идеята, че х6-цата е джипка от колкото спортна, но сигурно е въпрос на възприятие =))
Абе да ти кажа ,то си е джипка но вътре си е доста спортна и със тези 2 места от зад
Бежавата кожа безспортно е хубава ,но със малко дете някак си не става ,ще се чисти постоянно..В къщи имам бежав диван и е отвратително за поддръжка..
Другата седмица ще ти кажа на какво съм се спряла
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 7th January 2010, 22:31
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

мии, то с малко дете, вероятно какъвто и цвят кожа да е няма да може безгрижно да мине =))) най-добре задните седалки да си останат с найлоните от завода =))

по принцип "автомобилната" кожа се различава от мебелната, но пък трябва да си се подържа (нещо което по софийските автомивки не се прави)

ше чакаме до другата седмица със затаен дъх както се казва =))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мании
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:40.