IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th September 2009, 23:22
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

AniK благодаря ти за информацията за Sky face, все още се чудя дали да си го купя. В страницата на Skin Doctors - www.skindoctors.bg видях, че имат продукт с подобно действие за забавяне растежа на окосмяването, казва се Hair No More, ти каза че си изпробвала доста мазила и се чудих дали си пробвала и това?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 17th September 2009, 17:31
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Аз лично сам ползвала няколко продукта на Skin Doctors и по-специално Ingrow Go, който е за премахване на подкожните косми. Не съм ползвала още Hair No More, но ще си го взема понеже много добре се съчетава с Ingrow Go.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 17th September 2009, 19:56
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Тенкс, мац!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 18th September 2009, 11:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Hair No More не съм ползвала Преди време съм ползвала крем на Lycia за след епилация, който забавя растежа на космите и също Kerapil на LED за подкожни косми. От нищо не съм видяла кой знае какъв ефект, затова не мисля, че помагат много. Търкането с утайка от кафе или друг по-груб ексфолиант 2 пъти седмично май дава по-добър резултат за подкожните.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 18th September 2009, 19:23
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Утайката от кафе е наистина много добро средство за ексфолиране на тялото , което аз лично съчетавам с контрастен душ. Сега успешно ползвам Ingrow Go за подкожните косъмчета, но ми се иска да взема по кардинално решения за това епилиране. В интернет гледам, че има вече доста продукти за намаляне растежа на косъма (а фотоепилацията много я хвалят - но за момента ми идва скъпа ) и не мога да се реша на какъв продукт да се спра. Насково видях, че в страницата си Skin Doctors имат промиция, ако купиш 2 продукта получаваш трети безплатно. Мислех да си взема това което така или иначе си ползвам и някакъв друг продукт. Ако някой е ползвал нещо на тази марка (продукт различен от този за подкожни косми) моля да ми пише впечатленията си, може и като лично съобщение.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 25th September 2009, 16:47
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Да ползвала съм няколко продукта на марката. Особено съм доволна от Antarctilyne Plump. Този крем повишава производството на колаген в кожата и е страшно ефективен. Ето една статия за него,по-скоро за съставките които са използвани при създаването му.
http://www.beauty.bg/article18_33_358.html
Аз бях много заинтригувана и го търсих дълго време, понеже го нямаше в България. Сега си го купувам директно от сайта www.skindoctors.bg

Кожата става много мека и гладка. Изглаждат се фините линии.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 26th September 2009, 23:48
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Angella благодаря за информацията Статията беше много интересна.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd January 2010, 15:03
Аватара на dudu
dudu dudu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Някой ползвал ли го е този SKY FACE?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 22nd January 2010, 15:19
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dudu
Някой ползвал ли го е този SKY FACE?
Ами чети,преди да питаш!3 страници е темата,прочети предните!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 3rd February 2010, 21:39
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране

аз не съм от най-редовните дето го ползват.Мазах се 3 месеца без прекъсване след всяка коло маска ( на всеки 3 седмици) по пет дни след коло маската.Имаше ефект за разлика от очакванията ми сега спрях от 4 месеца и съм все още много доволна вижте повече в официалния сайт на крема
www.skyface.bg
успех с борбата срещу малките гадинки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЧулилистезакремFace
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.