IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th January 2010, 11:34
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
И аз си тръгнах 3 часа и половина след мамопластиката,без да съм била при него.
Ако става въпрос за надмускулния вариант , ОК , но с подмускулно поставени импланти , да си тръгнеш 3-4 часа след операцията , ми се струва абсурдно ! Все пак това не е ринопластика и болките в началото са си супер мощни -при подмускулното поставяне !!!
Въпреки,че имам висок праг на болка и 25 часа след операцията станах сама,по мое настояване и въпреки световъртежа и дискомфорта успях да се измия,вържа косата на тила и облека сама,то 3,4 часа след операцията..........не можех да помръдна,да дишам и т.н Затова казвам че неговите пациенти не са за завиждане!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th January 2010, 11:35
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Ани е права. Аз бях с надмускулни и сега съм с подмускулни....Е...надмускул ите не ме боляха толкова като подмускулните.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th January 2010, 17:17
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

А аз бих казала,че е въпрос на чувствителност и праг на болка.Приятелката ми с подмускулни ,на втория ден след слагането и при Н.Георгиев,се прибра от София ,шофирайки сама ...да с 40 км в 4ас,но го направи.А аз не можах да се изправя до 10-тия ден сама и виех от болка.Така,че ....да има да взема некой дето ше ми обяснява при кои повече и при кои по малко боляло!!!Всеки човек си е с различен праг на болка!Може по принцип подмускулното да боли повече,но това не е правило и то ,в никакъв случай
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th January 2010, 17:18
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

И I_ani....под жлезата...не под кожата
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th January 2010, 17:58
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
А аз бих казала,че е въпрос на чувствителност и праг на болка.Приятелката ми с подмускулни ,на втория ден след слагането и при Н.Георгиев,се прибра от София ,шофирайки сама ...да с 40 км в 4ас,но го направи.А аз не можах да се изправя до 10-тия ден сама и виех от болка.Така,че ....да има да взема некой дето ше ми обяснява при кои повече и при кои по малко боляло!!!Всеки човек си е с различен праг на болка!Може по принцип подмускулното да боли повече,но това не е правило и то ,в никакъв случай
Без коментар !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th January 2010, 18:08
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ми без коментар ще е ....не съм го измислила аз научно обяснения праг на чувствителност
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th January 2010, 16:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

според мен, независимо от метода и болките, "изхвърлянето" на пациента 3 часа след това е недопустимо ! при всички случаи е добре да се остане до сутринта ! Съжалявам,че употребих тази дума, но си е точно така ! не мога да повярвам,че за 5-6 000 не могат да ти осигурят една нощ престой , наблюдение и обезболяващи !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th January 2010, 17:03
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
според мен, независимо от метода и болките, "изхвърлянето" на пациента 3 часа след това е недопустимо ! при всички случаи е добре да се остане до сутринта ! Съжалявам,че употребих тази дума, но си е точно така ! не мога да повярвам,че за 5-6 000 не могат да ти осигурят една нощ престой , наблюдение и обезболяващи !!!!
За това иде реч всъщност.И аз мисля,че това е неправилно.То човек все някак ще се оправи и в екстремна ситуация,ама не това е идеята все пак.
Макар,че оплаквания от д-р Калкова нямам.И в 11 вечерта съм и звъняла и винаги е била отзивчива.Но някак си ,пациента се чувства по-спокоен когато е под пряко наблюдение.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th January 2010, 19:48
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
според мен, независимо от метода и болките, "изхвърлянето" на пациента 3 часа след това е недопустимо ! при всички случаи е добре да се остане до сутринта ! Съжалявам,че употребих тази дума, но си е точно така ! не мога да повярвам,че за 5-6 000 не могат да ти осигурят една нощ престой , наблюдение и обезболяващи !!!!
Аз побеснях като ме изписаха 3 часа след операцията , не можех да стана от леглото . Като се изправя ми се завиваше свят .
И досега ме е яд за това отношение , не е човешко . И мъжа ми се ядааса , ама вика - то като е такова отношението и бързат да се освободят , по-добре да си в къщи .
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st January 2010, 22:54
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Абе,аз също бях с адски болки,ако си в заблуда,че надмускулните не болят.Всичко си е индивидуално.Сама не можех да ставам в седнало положение 10 дни.Но мисълта ми не беше за тежестта на болките ,а по скоро за това ,че дали над,дали под...според мен си е редно поне 24 часа да си под лекарско наблюдение и за съжаление не само един доктор те праща в къщи след операцията веднага.Е,нищо по различно не ми се е случило поради тоя факт,слава богу...но...сякаш е по добре да си там ,както и да си задължително с дренажи.

Мая приятелка с надмускулни при Калкова лежа 1 месец със адски болки...Когато и казах че аз ще си правяпод ме помисли за луда..Като сравни болката при над и болкато при под..При всеки е различно..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаМедлайнклиникMedlineclinicАнгелЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:06.