IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st December 2006, 09:03
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Лелеее, много ме е страх! От 4-5 дни ме боли адски яйчника, взех си направление за лекар, но покрай тези празници кой знае кога ще ме огрее да вляза
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st December 2006, 10:00
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

да с пълна упойка беше и при мен, само че, ако от рано намерат кистата въобще не се стига до операция. На много мои приателки им се махнаха кистите без опертивна намеса. Като се установи, че има се започват хапчета от които тя почва да се намалява и изсъхва, така че не се притеснявай, просто отиди да те прегледат.
__________________
Forget love...I'd rather fall in chocolate!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st December 2006, 10:53
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Запозих си час за гинеколог, утре следобед съм... Така ме е страх, не е истина!!! А преди няколко дни имах леко кървене без причина... Направо изпадам в ужас да ме приберат в болница и то по празниците!!! Колко дни след операцията те пускат да си ходиш?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st December 2006, 12:26
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

не се притеснявай, според мен не е възможно да кървиш от кистата. Опасно е когато се спука,а тя се пука при натиск, на мен са ми я спукали като са ме натискали да видат дали ми е възпален апендикса но болката е много силна и няма как да я сбъркаш. изписаха ме на 5-тиа ден, стои се 3-4 дни.
__________________
Forget love...I'd rather fall in chocolate!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st December 2006, 12:28
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами моето кървене започна след физическо натоварване, макар и не особено голямо - ходих да карам колело по планински път
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st December 2006, 18:01
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

може да си се наранила нещо....спокойно, нали утре си на лекар. Болката при мене беше много силна...ниско долу в корема, въобще не съм се сетила за яйчник. Чувсвото беше все едно имам вода в корема, тежеше ми... Мисла, че при такава болка сама ще отидеш на лекар, нямяше да можеш да изчакаш да си запишеш час. Не се притеснявай.
__________________
Forget love...I'd rather fall in chocolate!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd December 2006, 09:24
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Mariamm, благодаря ти, мила, поуспокои ме. Ще пиша какво е станало Весела Коледа и бързо възстановяване на теб!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd December 2006, 16:04
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Весела Коледа и на теб :P ! Радвам се,че съм успяла да помогна.
Пиши после как е минал прегледа.
__________________
Forget love...I'd rather fall in chocolate!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd December 2006, 20:13
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

При мен нещата седяха почти по същия начин,както при Мariamm.Влязох по спешност в болница заради силни болки в стомаха,предполагаемата диагноза беше или бъбречна криза или апендикс.Оказа се в последствие че трябва да ме оперират но не са сигорни от какво.След 2 часа операция разбирам че съм оперирана от киста на яичника която се била спукала,от там в корема ми се събрало кръв,оплели се червата и съм направила и перитонит,преплитане на червата.На косъм от наи -лошото.Кръвта набрала се в корема ми била 1,5 литра,нещтата били мн. сериозни,но за радост сега съм добре от 3 месеца съм в болничен и си почивам . Надявам се да съм била полезна .Ходете на прегледи поне 2-ти в годината за да не се стига до операции.Всяко нещо забелязано на време мойе да бъде предотвратено.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd December 2006, 23:13
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

angelena, с този перитонит, най-малко 6 месеца никакъв спорт и физическо натоварване, да не кажа 1 година да седиш и да кротуваш. Имам един приятел със седем перотинита и няколко операции, полу-човек е, страшна работа, не може да яде по много, не може да вдига нищо тежко и да спортува, аз сън на килограми повече от него
Друга приятелка на 15 година са и правили операция на киста на яйчника и до ден днешен ( в момента е на 21) се пази и не си натоварва коремната област...

На мен лятото ми правиха лека операция, оказа се, че имам вагинална киста Не е толкова опасно като тази на яйчника, но ти слагат местна упойка и то точно на "Онова място" В общи линии на мен 2006 година ми е годината на гинекологичните проблеми, от 12 месеца в година, аз 9 от тях съм била с някакви гинекологчини оплаквания и болежки, писна ми вече Тази година сексуалният ми живот протичаше върху гинекологичния стол
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:38.