IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th December 2006, 17:21
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами на мен точно лекарката ми го изписа преди 2 дни. А иначе и аз нищо не взимам без рецепта. Моето хапче се казва Микомакс.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th December 2006, 19:06
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Хехе, Микомаксът е супер Любимо ми е, защото ги избива до крак, тяхната кожа В Германия същото чудо се казва-Флуконазол, това е наименованието на самата съставка

Има и едни-Низорал, също е доста добро, но Микомаксът е страшотен. Да чукам на дърво, за сега държи добро поведение хапченцето Аз Микомаксът си го пия и без рецепта и прегледи, понеже имам вече опит в тази насока и моят доктор ми е дал картбланш Плюс това, той си се пие и профилактично също. онзи ден го препоръчах на моя приятелка-зъболекрка, която също има проблеми
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th December 2006, 08:29
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Много се радвам, че не е била киста при теб Verita!
__________________
Forget love...I'd rather fall in chocolate!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th December 2006, 09:32
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Mariamm, благодаря! Все пак яйчника все още ме боли, на 2 ми излизат другите изследвания.. Благодаря ви за подкрепата и информацията, да се живи и драви всички!

Джу, как така го пиеш без рецепта, мен ще ме е страх... Ти Микомакс 150 ли взимаш? И през какъв период от време?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th December 2006, 10:03
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Микомакс 150 вземам, еразбира се не го пия всеки месец или всеки ден

Пия го, когато усетя,, че може да има нещо нередно. Но както ти казах, без да се допиташ до лекар, не го пий Просто моят лекар ми има голямо доверие
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #36  
Стар 30th December 2006, 08:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ъъъъъъъъъ, как профилактично бе хора? това за Микомакса? В смисъл че той като се приема+ него се изписват и глобули напр. Гинопаверил за три дни Или може и без глобули?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 30th December 2006, 10:51
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Не ти казвам да зобаш хапове като кон. Затова казвам да ходите преди това на лекар и той да ви изпише, каквито медикаменти прецени.
Аз съм по-особен случай и затова нещата са различни. Най-малкото, което е, че живея в чужбина и с моя гинеколог не можем да се виждаме, когато имам проблеми...

Вчера пак имах киста, което е точно 4 месеца, след като ми махнаха предишната. Така, че сами виждате, че моят случай е бая комплексен

Глобулите са тъпа работа

П.П. През последните 4 година, имам на всеки 3-4 месеца гъбички, то такава степен съм си научила симптомите, че съм полу-лекар, за съжаление. Хаповете ги пия, когато аз самата усетя нещо нередно, но не ги приемам без да са минали поне 1-2 седмици, през които си проследявам симптомите. Ако има нещо, което ме съмнява, отивам разбира се на лекар-главно в Германия в една клиника, в моя град.
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st January 2007, 22:58
^Kitty^ ^Kitty^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Аааам , мацки от какво се получават тия неща?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd January 2007, 13:10
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Кои неща?
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd January 2007, 10:16
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Ъъъъъъъъъ, как профилактично бе хора? това за Микомакса? В смисъл че той като се приема+ него се изписват и глобули напр. Гинопаверил за три дни Или може и без глобули?
На мен не са ми предписвали глубули до сега А всъщност, какво е това?

Джу, напълно те разбирам за увереността ти си самопредписваш лекарства. За съжаление и аз вече си научих симптомите и леченията, но ме е страх да действам сама, а и мога да отида на гинеколог когато има нужда. Но когато живях в Германия и аз си бях станала сама лекар. Дано новата година ти донесе повече здраве!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.