IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th March 2009, 16:50
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ани, ако видиш човека на живо ще разбереш,че възрастта му не само че не е пречка, но и ти вдъхва невероятно спокойствие и сигурност...

пс: не агитирам никого на нищо, просто не можах да си въздържа коментара за възрастта на доцента, което междудругото е една тема с много спекулации, на които междувпрочем той гледа с насмешка и не се интересува кой какво пише по форумите, за разлика от други....

smilingv, с корекция, каквато теб те интересува - не познавам.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st March 2009, 12:11
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране Re: лифтинг

Цитирай:
Първоначално написано от smilingv
Ако имате някаква идея къде още да потърся актуална информация,моля ви пишете
И аз търся инфо от реален потребител подложил се на цялостен лифтинг, да не ми мине времето . Мисля ,че трябва по навреме да се направи лифтинга, когато не си мн. сбръчкан .Дамата правила си при д-р Тонев не пожела да разкаже , интересно защо, все пак тук който иска остава анонимен.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th April 2009, 09:07
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране Re: lifting

Цитирай:
Първоначално написано от smilingv
Здравейте момичета

ето ме и мен на 50 години !
Гледам си снимките и нещо не се харесвам. Финната ми кожа не издаржа на проверката на времето , така че нще се насочвам към лфтинг!
Доста се порових в наши чужди сайтове, (като всички вас),направих и консултация с д-р Н. Георгиев .
Аз ,както се разбира сам поживяла доста и знам че НАЙ-ДОБРИЯТ КОНСУЛТАНТ е преживелият същото !
За това ви моля, ако тук пише някои претърпял лифтинг или познава такава жена,много ще съм благодарна да ми пише.
Много разчитам на вас!!
Привет,
какво стана, направи ли лифтинга или още си в проучване ?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th March 2010, 18:01
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране фейслифтинг

Здравейте момичета, ето ме отново тук след доста време. Поради независещи от мен причини намеренията ми за фейслифтинг се поотложиха. Но все още не съм се отказала. напротив мисля,че на 51 г. съм точно в тази посока.
пегледах отново форума , но тази част от пластичната намеса като че ли си остава най непопулярна.
Вие както винаги сте на ниво и продължавате да си помагате, което найстина ми дава кураж.
Ако някой има вече опит в тази област или може да ме насочи към някаква нова инфорация.
На всички желая хубава и слънчева седмица
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: lifting
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:14.