IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4671  
Стар 26th March 2010, 16:10
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Alison,много е добре че дори след ПЗ дни си свалила!!!Значи диетата ти действа много добре,каквото правиш,продължавай да го правиш,на прав път си!
Мести си линийката на всяко кило,много е готино.Аз вече бех забравила моята как се мести...
снощи изпих 2 малки бири с кракерс и сега кантарев ми сочи 81...много важно,ще му мине.
  #4672  
Стар 26th March 2010, 16:29
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Данискиии, все така правиш. Появяваш се, когато трябва да си хода! Да не си висяла при космобубите! Майната му на твоя кантарев! Сега съм спокойна за моя, защото каквото и да ми покаже, аз нали облякох на мама костюма. Значи съм отслабнала! Хайде целувки и чао!
  #4673  
Стар 26th March 2010, 18:44
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Знаех си аз, че ще ме накарате да се компроментирам и да пусна снимчица Нямам много пресни (по Нова Година понапълнях и не исках да се снимам, а сега фотоапаратът ми не е тук), но тази вечер ще излизам с колеги и ще се снимам
Тази вечер Дюкан може да ме понабие, защото хапнах 3 малки меденки, 1 Кит Кат Сенсес, 1 голяма ябълка (леле, тези ябълки ми липсват повече от течния шоколад и почти толкова, колкото сладоледа) и сега мляко с какао и истинска захар и шепа орехи. Язък, че вчера направих перфектен ден ЧП
  #4674  
Стар 27th March 2010, 16:41
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Здравейте, Мацки! От много време ви чета и реших от Понеделник и аз да се включа във готината ви групичка. Накратко за мен: На 20години съм, 175 вискочина, 69-70kg. Винаги съм била нормално момиче - около 61-62kg, като се има впредвид и че съм спортистка се харесвах така. Но дойде период и в моят живот, в който нямах голям контрол над себе си и както виждате и качих доста - някъде 13-14kg. С помоща на Дюкан свалих около 4 за 2-3 седмици не много стриктен режим. Тази седмица съм малко в почивка, защото нямам възможноста и времето да се занимавам с диети, но в неделя вечерта се прибирам и понеделник започвам Дюканчо стриктно докато не сваля килограмите, които искам - голям съм инат и съм решила да се взема в ръце вече! До тогава ще се опитам да ям сравнително добре и не много за да задържа килограмите под 70 ако мога. Целта ми е 60килограма, но не бързам. Като за начало искам да си върна старата форма. Много сте готини всички и се надявам да си подкрепяме до постигането на желаните цели. Успех на всички! От Понеделник започвам да поствам менютата си и аз.
  #4675  
Стар 27th March 2010, 17:40
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Здравей, unusual!!!! Сигурна съм, че ще постигнеш това, което искаш! Успех!

siseto90 - ааааа, не така! Боййййй

днес ми е последен ден ден ЧП, но си хапнах един резен кашкавал, та и аз съм за бой.Наистина съм -1 след ПЗ, та не знам защо го направих. Досега не ми се е случвало да се изкуша, което е странно имайки предвид, че това ми е първата диета Както и да е продължавам, радва ме това, че отслабвам бързо. Явно тялото ми е още в шок! Аз съм фенка на въглехидратите, със сладко не може да ме примамиш. Също и кола обожавам, алкохол...И изведнъж спирам всичко и го карам режимно, все едно не съм аз, очевидно имам повече воля отколкото си мислех. Утре е официалното мерене на г и см и ще докладвам.

Усмихнат ден
  #4676  
Стар 28th March 2010, 01:41
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

и аз останах изненадана с каква воля почнах и свалих 20кг...има някаква магия в тази диета.
ами много е лесна и никога не си гладен,това е.
  #4677  
Стар 28th March 2010, 09:42
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
и аз останах изненадана с каква воля почнах и свалих 20кг...има някаква магия в тази диета.
ами много е лесна и никога не си гладен,това е.
Предполагам, че си права

Официално мерене - 97.5!!!!!!!
Махнаха се по 2 см от ханша, талия и бедрата! Чак се плаша от резултатите!

И едно въпросче - има ли схема 4ЧП и 3 ПЗ?
  #4678  
Стар 29th March 2010, 11:49
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Няма начин, Алисън. ЧП никога не трябва да надвишават ПЗ. Обратното може.
  #4679  
Стар 29th March 2010, 16:55
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

ако искаш по-хард,карай 5/5.
Че какво пък толкова ще стане ако кара 1 ден П повече.Стига да си пие водата-над 2л,не мисля че ще е проблем.
  #4680  
Стар 29th March 2010, 16:59
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

абе що ни изгониха от при бубите?!?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.