IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 6th January 2007, 16:32
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Aми определено трябва да са над мускула- освен ако не преувеличаваш увисването им
Има ли смисъл тая операция щом като точно като ти се оформят гърдите ще забременееш
Направо се чудя на доктора ти с тия обяснения как бебето нямало да ти изпие силикона. Това много ясно, но как няма да увисне бюстът след бременност. Аз преди да забременея имах гръдна 87. Като кърмех беше 105. Айде познай дали циците ми не увиснаха
Вариантът да ти се запази бюстът е да качиш не повече от 6кг по време на бременност- което май се отдава на някои маненекенки, но на нас простосмъртните рядко
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 6th January 2007, 17:26
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Абе лекарите са такива тънки манипулатори, че....
Нямам думи.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 6th January 2007, 17:31
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Абе лекарите са такива тънки манипулатори, че....
Нямам думи.
Наистина.Някак си не съм и очаквала лекар да каже на пациентката си "по-добре роди първо и ела след това да те оперирам"
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th January 2007, 18:51
anitadj anitadj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sofia
Мнения: 20
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #55  
Стар 6th January 2007, 20:07
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

Мисля, че ако гърдите ти се увеличат хем с импланти, хем от бременността, има опасност и от стрии.
По телосложение съм слаба и в сутиен с чашка А ми остава още място, обаче по време и на двете бременности съм стигала до сутиени с чашка С, и това е още от 3-4 месец на бременността и така си остава до края на кърменето. Даже наскоро си гледах един такъв сутиен в гардероба и се чудех наистина ли ми е ставал. Момичетата искат да ти кажат, че с бременността ще ти се увеличат гърдите по един съвсем естествен начин и никак няма да са "само кожи", защото ще ги изпълни млечната жлеза, а може и да понатрупаш мазнина точно там, то е хормонално. Пък кога да се оперираш, решаваш ти.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th January 2007, 20:10
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

anita, чисто приятелски те съветвам роди си бебенцето и веднага щом отслабнеш си сложи мечтаните цици- иначе просто няма смисъл. Много малко време ще им се радваш. Или пък просто се откажи от второ дете на този етап- отложи го за след 5години например, когато няма да те яд толкова, че си си правила операция напразно. На д-ра замисълът е ясен- що да губи една клиентка.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 6th January 2007, 20:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anitadj
...така че май ще се прежаля! Хайде да чуя мнения, направо страх ме хваща
Това последно какво значи,че ще се оперираш сега или не?
А относно мненията,това дали ние ще се изкажем "за" или "против",няма да направи твоето решение по-правилно или по-грешно.Мисля,че се изписаха достатъчно неща,сега остава ти да прецениш кой ще е по-удачния вариант
Отговори с цитат
  #58  
Стар 6th January 2007, 20:45
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anitadj
Хайде да чуя мнения
То като гледам всички сме на едно мнение и не ми се вярва да се появи някой на друго.Съвсем приятелски искаме да ти обясним ,че ще е по-добре за теб да избереш варианта , в който хем вълка ще е сит ,хем агнето цяло но решението си е изцяло твое!
за кърменето не-е задължително да не можеш да кърмиш ако имплантите са ти над мускула, проблема е как ще изглеждат гърдите ти по това време и за тази визия ли ще си изтърпяла толкова болки ,изхарчила толкова пари и до колко тя ще отговаря на очакванията и виждането ти за хубав бюст...
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th January 2007, 20:51
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Ей ,anitadj така като ти чета писанията май доста си объркана ! Я се успокой малко,говори и с друг хирург-просто информативно и отиди да се консултираш и с някой мамолог\например Свещаров\ тъкмо и мен ще ме информираш.Аз много години исках цицки,но нямаше пари,после имаше пари и дилема кола или цици-избрах колата.После трябваше апартамент да обзавеждам и пак цицките на заден план останаха. Миналата година имах парички-нямах гадже и реших ще ги слагам вече.Сложих циците ,хванах гадже и след 6 месеца забременях-съдба.Когато ги сложих миналата година бях на 30 и знаех че тепърва ме очаква да си имам бебче,но можеше и да не намеря татко и реших КВОТО ЩЕ ДА СТАВА ! За сега не съжалявам,като родя\дай боже всичко да върви на ред\ ще кажа какво е станало с цицките ми.

П.П. Консултирай се с вещи хора,такива които са виждали състоянието на цицките с интервенция след раждане.И като цяло всичко е индивидуално !
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th January 2007, 00:40
anitadj anitadj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sofia
Мнения: 20
По подразбиране

8) :
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заимплантатнтитезабременяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.