IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 2nd April 2010, 11:52
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте,
Kerasaki има и други любопитни, които искат да видят снимките на фотошопа и както си в момента. Прати ми ги и на мен на ЛС да ги видя ако не ти е проблем
Отговори с цитат
  #552  
Стар 2nd April 2010, 14:33
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

kerasaki, много съжелявам, че не си доволна от резултата.
И все пак горе главата - върхът ти може и да не падне - моя си остана горе- долу същия както когато ми махнаха гипса. Не е задължително да пада с времето.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 2nd April 2010, 15:03
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Доцента ми каза,че освен конците,които ше се резорбират след време имам и някакви други постоянни.Те би трябвало да ми държат носа "на положение" ама.....съмнявам се.В анфас се получи добре иначе,но профила ми ще си остане нещо като мираж в пустинята за мен.Пак си приличам малко на КУМА ЛИСА
Отговори с цитат
  #554  
Стар 2nd April 2010, 16:04
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Според мен е по-важен анфаса, отколкото профила. Все пак хората те гледат предимно в афанс При мен е обратното - профилът е добре, но в анфас е зле.
Отговори с цитат
  #555  
Стар 2nd April 2010, 18:37
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте пак съм аз,
Значи аз не разбирам кой знае колко от тези неща, но "Kerasaki" мога да ти кажа само, че носът ти перфектен. Това обаче си е лично мое мнение и не искам да ангажирам никой с него. Надявам се, че и другите тук ще се съгласят с мен, че носът и е много добре и няма от какво да се притеснява и да се сдухва. Аз яко имах такъв нос нямаше да опирам в земята
Отговори с цитат
  #556  
Стар 2nd April 2010, 19:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Керазаки, моля те, прати и на мен снимки!
Отговори с цитат
  #557  
Стар 2nd April 2010, 19:26
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране

Kerasaki не мина ли раната от лонгетата вече да видим всички при теб как са нещата
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
  #558  
Стар 2nd April 2010, 21:29
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

boec2 Това,което ти пратих е фотошоп-а,който си бях направила,за да покажа на доцента какво искам да се получи.Носът ми беше доста не симетричен,а сега благодарение на Джамбазов е с идеална симертия, но аз винаги съм се комплексирла от дължината и обема на връхчето и там ми се искаше да се постигне идеален резултат ама не стана.Хора не ме разбирайте погрешно носът ми е значително по-добре от преди,понеже доцента е работил по отворения метод е успял да оправи съсипиите от първата ми ринопластика,за което ЕВАЛА.Просто моите очаквания бяха за леко чип нос,което за съжаление не фигурира в "менюто" на доцента. Paf Все още имам рана,а и все още съм в Пловдив.След около седмица се прибирам в къщи и тогава ще пусна снимки. Sibi както вече разбра нямам нищо актуално за гледане.Като му дойде времето ще сложа,обещавам! ( не като ARIZINA, дето се крие )
Отговори с цитат
  #559  
Стар 2nd April 2010, 21:31
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Paf токущо разгледах снимките ти-ПЕРФРКТНО-за пръв път виждам такъв добър анфас на 14-я ден -въпреки отока при върха все още-но и "оригинала" си го е бивало-извинявай ама направо си е бил на зиг-заг носа ти Сега обаче -ти сам си го казал,а и всички го виждаме.Най-важното е,че си доволен и се чувстваш страхотно-определено има за какво.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 3rd April 2010, 16:36
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране

teabg благодаря и аз много ама мноого му се кефя даже днеска само на ресторант ще ходя няма да се бутам по църквите(едно че не съм кой знае колко набожен) друго да не ме закачи някой по новото носле че ще станем на калбета и пак при доцента после хахах иначе спрямо преди е напрао бонбон нослето Апък и за разлика от милата kerasaki аз нямах точна концепция как искам да е,имах фотошоп обработки и доцента е напрайл квото аз исках даже на фотошопа не изглеждаше така добре.Мен както казваш уникалната му кривина от 2 чупения през живота ми ме дразнеше много а сега като го гледам прав даже с лек обратен наклон направо за сетен път голямо БЛАГОДАРЯ на Джамбазов!
П.С незнам дали на всеки го казва но като свалихме шината вика ейй супер чак се очудвам колко добре е станал ХАХАХ аз пък като се видях и викам край като дигам наздраве от тук нататък се ще те споменавам ХАХАХАХ
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:41.