IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 18th July 2010, 08:53
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

подкрепям мнението ти бебето
Отговори с цитат
  #102  
Стар 18th July 2010, 16:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти.
Аз ако не бях родила не мислех да слагам.
защо,някои жени може да нямат намерение да раждат и да си стоят с комплексите цял живот?????
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th July 2010, 00:18
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти.
Аз ако не бях родила не мислех да слагам.

ami ako nerajdalite momi4eta sa super ploski, kakvato bqh i az....

ponqkoga si mislq kakvo li 6te stane s gardite mi kato zabremeneq edin den. dali 6te imat nujda ot korekciq sled tova dali ne.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th July 2010, 05:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти.
Аз ако не бях родила не мислех да слагам.

ami ako nerajdalite momi4eta sa super ploski, kakvato bqh i az....
????,именно...кво правят...да си живеят ей така ли???
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th July 2010, 05:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="Jackie"]
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти
ако имат бюст
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th July 2010, 07:33
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

[quote="marisabela"]
Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти
ако имат бюст
Да, не могат всички случаи да бъдат сложени под общ знаменател, но тя имаше предвид според мен, че когато не е наложително, е по-добре да се изчака. И аз подкрепям мнението й.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 25th July 2010, 07:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="patrisha"]
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти
ако имат бюст
Да, не могат всички случаи да бъдат сложени под общ знаменател, но тя имаше предвид според мен, че когато не е наложително, е по-добре да се изчака. И аз подкрепям мнението й.

А споед кой кога е наложително и кога не?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #108  
Стар 26th July 2010, 10:12
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Ще си позволя да изкажа мнението си, което се базира единствено на моя опит. Винаги съм искала малко по-големи гърди. Причините да не ги направя преди време са или липса на средства, или нерешителност, или други такива, но не и факта че не бях раждала. Навсякъде четях, че имплантите не пречат на кърменето и затова бях спокойна. Днес, с две деца, на 8 и на 4 години, кърмени по 9 месеца мога да кажа добре че не си сложих силикон преди това!!! По принцип жените с малки гърди са кърмачки, защото са само с млечни канали, без мастната тъкан която да пречи на лактацията. Големите цици нямат кърма, в общия случай. С малкия ми син бях "кравата Милка", направо се чудя откъде се напомпах така буквално часове след раждането. Като се гледам сега със силикона и снимките ми оттогава, няма особена разлика. От толкова кърма гърдите ми станаха целите в стрии, въпреки че мажех като луда с какво ли не. С годините след това доста сили положих да залича тези следи. А представяте ли си да бях с 330 сс импланти и всичката тая кърма ... не искам да си предтавя какво щеше да се случи с кожата ми тогава. Е, това е моя съвет, родете, кърмете си децата, пък после си слагайте каквото и колкото искате.
Сори за дългия пост
Отговори с цитат
  #109  
Стар 4th August 2010, 17:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

[quote="marisabela"]
Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
АЗ лично въпреки , че съм със силикон, съм против нераждали момичета със стегнат бюст да си слагат импланти
ако имат бюст
Да, не могат всички случаи да бъдат сложени под общ знаменател, но тя имаше предвид според мен, че когато не е наложително, е по-добре да се изчака. И аз подкрепям мнението й.

А споед кой кога е наложително и кога не?
Всеки сам си определя кое е наложително. Ако малките гърди създават комплекс, тогава определено е наложително. А това че нераждалите по-добре да не се оперират... no comment. Значи само в името на това да могат да кърмят, нека си ходят с комплексите, нека им пречи на общуването и качеството на живот... ужас! Това са разбиранията на баба ми.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 5th August 2010, 14:48
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Взе ми думите от клавиатурата...
Ами да, всеки си определя за себе си дали е наложително, но ако се чувстваш второ качество жена заради това, че си плоска като дъска, дали има смисъл да чакаш да родиш ? Няма да коментирам колко жени не кърмят и без да са слагали импланти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженитакаусърдноотричатчеиматимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.