IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th June 2010, 18:19
POPCORN POPCORN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 9
По подразбиране

хора някой, които скоро е ходил в Анаста , може ли да сподели горе долу какво мисли ?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 22nd June 2010, 07:51
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Изобщо не е достатъчно котешкия нокът и ехинацеята.[/quote]

Mirabella, Все пак ще продължа още 1-2 месеца с това, за да не пия антибиотик. Има бавно подобрение и се надявам при постоянство да ми помогне.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd June 2010, 15:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Изобщо не е достатъчно котешкия нокът и ехинацеята.
Mirabella, Все пак ще продължа още 1-2 месеца с това, за да не пия антибиотик. Има бавно подобрение и се надявам при постоянство да ми помогне.[/quote]

Изчистването на организма е бавен процес и има нужда от мощни и добре комбинирани билки.Само с тези двете неможе се постигне отличен резултат,но все пак успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th July 2010, 21:56
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Здравейте!
Наскоро ми взеха секрет от гърлото и установиха, че имам стафилококи. От 1 месец страшно ме боли гърлото, а проблеми с носа винаги съм си имала. На 20 години съм и не знам дали да се притеснявам, навсякъде чета противоречиви мнения. Личната ми докторка ми предписа антибиотик Аugmentin, капки за нос Tripaflavim и маз за нос Бактробан 2%. Ползвам ги от 3 дена и все още не мога да кажа дали има ефект, но гърлото все така ужасяващо ме боли и като, че ли ме боли по-скоро лигавицата. Нямам акне, нямам проблеми с кожата, но преди година ми правиха операция на яйчниците, защото имах кисти, които се спукаха и коремът ми се напълни с кръв. Редовно ходя на гинеколог и то добър, но тя твърди, че всичко е наред като ми прави пълни изследвания и пия противозачатъчни, за да се натрупват хормони и да не ми се образуват повече кисти. Не знам дали това има общо със стафилококите, но за всеки случай съм длъжна да спомена и това. Имам проблем и с изтръпването на крайниците... дали стафилококите са виновни и за това?! Много съм объркана и дори ме е малко страх... прочетох много ужасяващи неща за тази бактерия. Как може да съм се заразила..освен чрез раните на някого, какъв е ругият вариянт никъде не намирам точна информация за това. Тук прочетох, че начините са били много... споделете някои от тях, моля ви. Също искам да попитам дали след като аз имам стафилоокки, мога да заразя хората около мен и по какъв начин, за да им кажа как да се предпазят. А интимният живот нежелателен ли е в едно такова положение?!
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 27th October 2010, 21:38
Selena Selena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, аз съм от хората, които са ходили в Анаста, получили са лечението и са много доволни. Инфекцията ми беше страшна, имаше поражения и вътрешни - в храносмилателната система, с възпаления на разни органи, и външни - по кожата, познатите червени подути и болезнени пъпки, пълни с гной. Оказа се ауреус - най-гадният от стафилококите, резистентен е на антибиотици, освен на един, който не знам дали може да се намери у нас, а най-дългото нещо беше пътят до тази лаборатория - обиколих куп лекари, те ми говориха куп глупости, даваха ми разни хапчета за всички симптоми, които аз понякога пиех, друг път - не. Само като им прочете човек листовката, и се отказва. Накрая една приятелка, която е имала отдавна подобно чудо, ми каза за лабораторията и аз отидох. Титърът беше висок, слагах си ваксината и си направих сама една схема с имуностимулаторите, защото без това не можете да се спасите от това чудо. Пих цитросепт, златен корен /капки, купуват се от аптеката, правят се в България/, коприва, ядох мед, промених си начина на хранене - с пресни плодове и зеленчуци всеки ден, и така се оправих за около четири месеца. Това беше преди три години, а отскоро пак забелязвам единични пъпки тук-там, не често, но се мяркат. Мисля да отида пак до лабораторията и да си взема една-две ампулки за реваксинация. Когато свърших с първия курс, доктор Петрова ме поздрави за отличния резултат и ми обясни, че при тях около 50 % от хората получават добър резултат, другите - не, защото всичко е строго индивидуално и оправянето на вашата имунна система си е ваш личен проблем - трябва да се правят усилия в тази посока. Психическото състояние също много влияе - да се прилагат разни методики за автотренинг, аз ползвам няколко вида, медитации и рейки, много съм доволна. Наистина, това има значение. Антибиотиците не помагат за ауреус, а той е все по-разпространен - поради идиотския ни начин на живот, тоталното замърсяване на средата и отвратителната изкуствена храна, особено страшни са микровълновите печки и ГМО. Желая успех на всички, и не се отчайвайте, отидете в лабораторията, друго не помага! Личната хигиена се подразбира, също така хигиената на дома - дезинфекция и пак дезинфекция, с всички възможни средства! Стафилококът е много устойчив, той е навсякъде /нарича се банална инфекция и наистина е повсеместно разпространен, не само в болниците/, затова е важно имунната система да е висока и силна.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 27th October 2010, 21:38
Selena Selena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, аз съм от хората, които са ходили в Анаста, получили са лечението и са много доволни. Инфекцията ми беше страшна, имаше поражения и вътрешни - в храносмилателната система, с възпаления на разни органи, и външни - по кожата, познатите червени подути и болезнени пъпки, пълни с гной. Оказа се ауреус - най-гадният от стафилококите, резистентен е на антибиотици, освен на един, който не знам дали може да се намери у нас, а най-дългото нещо беше пътят до тази лаборатория - обиколих куп лекари, те ми говориха куп глупости, даваха ми разни хапчета за всички симптоми, които аз понякога пиех, друг път - не. Само като им прочете човек листовката, и се отказва. Накрая една приятелка, която е имала отдавна подобно чудо, ми каза за лабораторията и аз отидох. Титърът беше висок, слагах си ваксината и си направих сама една схема с имуностимулаторите, защото без това не можете да се спасите от това чудо. Пих цитросепт, златен корен /капки, купуват се от аптеката, правят се в България/, коприва, ядох мед, промених си начина на хранене - с пресни плодове и зеленчуци всеки ден, и така се оправих за около четири месеца. Това беше преди три години, а отскоро пак забелязвам единични пъпки тук-там, не често, но се мяркат. Мисля да отида пак до лабораторията и да си взема една-две ампулки за реваксинация. Когато свърших с първия курс, доктор Петрова ме поздрави за отличния резултат и ми обясни, че при тях около 50 % от хората получават добър резултат, другите - не, защото всичко е строго индивидуално и оправянето на вашата имунна система си е ваш личен проблем - трябва да се правят усилия в тази посока. Психическото състояние също много влияе - да се прилагат разни методики за автотренинг, аз ползвам няколко вида, медитации и рейки, много съм доволна. Наистина, това има значение. Антибиотиците не помагат за ауреус, а той е все по-разпространен - поради идиотския ни начин на живот, тоталното замърсяване на средата и отвратителната изкуствена храна, особено страшни са микровълновите печки и ГМО. Желая успех на всички, и не се отчайвайте, отидете в лабораторията, друго не помага! Личната хигиена се подразбира, също така хигиената на дома - дезинфекция и пак дезинфекция, с всички възможни средства! Стафилококът е много устойчив, той е навсякъде /нарича се банална инфекция и наистина е повсеместно разпространен, не само в болниците/, затова е важно имунната система да е висока и силна.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th October 2010, 12:02
kiara123 kiara123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Аз ходих до Варна точно за такова изследване те накрая не ми го направиха. Като чета мненията ви си мисля и аз да отида да ами направят изследването, все пак само една кръв се дава...
Отговори с цитат
  #58  
Стар 1st November 2010, 22:53
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Каква е цената на това изследване?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 2nd November 2010, 22:50
Selena Selena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Там, където ходих аз - в Анаста, мисля, че беше 10 или 12 лв. през 2007 година. Не знам сега колко е, скоро не съм ходила. И ваксината струваше нещо, но много поносимо, а има и един жълт сироп Трипафлавин - той е 2,80 или нещо такова, ползва се за жабуркане и мазане. Не е скъпо, в сравнение с лечението с антибиотиците е най-евтиното. Но непременно трябва да се вземат разни неща за укрепване на имунитета - и да се сменят, защото организмът свиква с тях. Аз ги сменях на 2 - 3 седмици, така успях в крайна сметка да постигна висок имунитет и изчезване на стафилококите.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 8th February 2011, 22:08
Polina_Rubio Polina_Rubio не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички. Аз също като вас имам този проблем.На 16 години съм и вече близо 5 години страдам от тази гадна, мръсна стафилококова инфекция.. не знам вече как да я нареча.. ИЗМАЧИ МЕ ! Всичко започна, когато бях мислч,че 11 годишна може и по-малка, когато ми излезнаха 2 големи цирея ! Последва безсмислено ходене по мъките та така и до днес.. Та антибиотици пих,та мазила мазах,та кво ли не правих и сега съм много зле.. пъпките започнаха да ми излизат и по гарба..И така отчаяна от всичко и измачила се реших да посетя въпросната лаборатория АНАСТА. Там ми взеха кръв и изследванията ми бяха положителни имах стафилококова инфекция титър 2 , това по думите на д-р Петрова е много зле..Предложиха ми тяхната ваксина.. и вече 5-6 месеца я слагам ходя на прегледи .. изследвания и вече съм придобила имунитет 12.. и ми казаха да продалжавам да я слагам.. следвам всичко стриктно, но ме притиснява това,че 2-3 дена след като ми сложат ваксината се обривам , излизат ми пъпки големи и подкожни .Те ми казват,че е нормално, но мен ме притиснява..Дано в един момент да спрат.. за сега нямам друг избор освен да продалжа, за да видя дали ще има наистина ефект ! МОЛЯ НАЙ-СЪРДЕЧЕНО АКО ИМА НЯКОЙЙЙ ИЗЛЕКУВАЛ СЕ ОТ СТАФИЛОКОКОВА ИНФЕКЦИИЯ КАТО МОЯ СЛУЧАЙ ДА МИ ПИШЕ..МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.