IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 16th August 2010, 13:36
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
zozeto: Успех! Според мен, ако беше добавила повече зеленчуци на обяд вместо толкова много млечни щеше да е по-добре
Имай в предвид, че от млечните се задържа вода.
За въглехидратният ден не се страхувай, ориентирай се към кафяв ориз, пълнозърнести спагети и доматен сок
Варените картофи са много ниско-калорични
Engel, благодаря ти за съвета, просто от Дюкан ми е останало, че протеините са протеини, когато са много
Иначе, във вечерята - да, трябва да е така, както писа за 1/2 от същото ядене, но смятам, че в предвид се има количеството да е малко, а не точно типа храна. Е, довечера ще хапна същото както и наобяд, но на половина )) Ще чакам скоро резултати, че не съм се теглила от седмица.
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 17th August 2010, 10:59
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Здравейте мацки (и мъже, ако има такива) следващи тази диета. Много полезна тема! От днес се включвам и ще сте ми нужни за подкрепа! От години насам се уча да се храня здравословно, вредните навици изискват много време за промяна. А и аз все започвам нещо и се изгубвам някъде по средата.

Винаги си водя дневник на калориите (то и ника ми е такъв,хаха), и е много важно да имаме идея колко калории горе долу сме хапнали за да е успешна една диета. Подкрепям мнението на Lili555. Аз даже съм си купила часовник, който ми ги следи, но и в тефтерче си пиша. Така успях да сваля 6кг за 3 месеца без да ги кача обратно. Виждам по дати какво и колко съм изяла и къде "съм сбъркала" тоест наддала пак. Много е полезно! пишете в Google "calorie counter" и си изберете един. Дори Facebook има такова приложение!
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 17th August 2010, 17:36
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dey4eto
... Въпросът ми е, дали мога през белтъчния ден и ден на варива мога м/у храненията да изяам плод? ...
"5. Спазвайте часовете между храненията.Ако в определено време много огладнеете изяжте един плод или изпийте чаша вода или плодов сок. " - Така пише в първия пост от тази тема. Следователно, отговора на въпроса ти е ДА
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 17th August 2010, 23:10
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Disaster
...гледах Sugar - the bitter truth (горещо го препоръчвам
Току що го изгледах и аз! Оказва се, че фруктозата, която ни вреди я има не само в сладките, а и в сосове, хлебчета и каквото се сетиш. Така че не само трябва да се ограничат сладките, ако питаш мен - всички полуфабрикати. Приготвяйте храната си в къщи, когато имате възможност. А за напитките - от години насам пия предимно вода, малко мляко с кафето - не купувам сокове, защото не са полезни, нито газирани напитки. Пия ги, но много рядко. И аз препоръчвам филма на всички, които разбират английски език
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 18th August 2010, 10:41
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Zozeto, как върви, днес плодов ден ли ти е? Аз съм 2ри ден, картофки с грах. Закусих 2 ябълки, сега си пия горчивото кафе и ви чета
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 18th August 2010, 12:24
taen.agent.001 taen.agent.001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране воден ден

Не подценявайте водния ден!
На него свалих 2 кг, като не се върнаха
__________________
[link=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wBY4l4G/]
[image noborder]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wBY4l4G/weight.png[/image]
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 18th August 2010, 16:23
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от calorie_mania
Zozeto, как върви, днес плодов ден ли ти е? Аз съм 2ри ден, картофки с грах. Закусих 2 ябълки, сега си пия горчивото кафе и ви чета
Днес е идеален плодов ден ... взех си в офиса различни плодове и ги разпределих по часове, т.е. за всеки 2 часа, за да не освирепея и да налетя на колегата та значи: Грейпфрут, банан, 4-5 нектарини, портокал, ябълка и за вечеря ме чака диня ... ще видим какво ще каже кантарчо на сутринта
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 19th August 2010, 07:02
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Имам питане и моля тези, които са по-напред в режима да споделят мнение ... Дали според вас е важно това да хапваме за вечеря същото, но на половина или въпроса е количеството за вечеря да е на половина на обяда? Малко ме тормози еднообразното хапване
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 19th August 2010, 15:18
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

започвам и аз малко късно, но докато се наканя Хареса ми диетата, има разнообразие. Довечера ще направя риба и от утре започвам
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 19th August 2010, 15:24
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

mallina, добре дошла в редиците ни )) Кажи нещо повече за старта ... т.е., колко кг си и за колко се бориш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:45.