IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 1st October 2010, 20:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Много добре знам от личен опит, че антицелулитните масажи не са приятни, но ефект дават - пак от личен опит. Разбира се без да промениш начина си на живот и хранене полза няма
Писах ти за саморекламата за да не те баннат от форума, а иначе не видях някъде да си писал нещо невярно.
Може би само им липсват данни и за другите процедури които могат да помогнат срещу целулита. Разбира се някои от тях може и да не са препоръчителни, но вероятно можеш да напишеш поне тези които смяташ за безвредни и ефективни. Дори и ти да не ги прилагаш
Отговори с цитат
  #702  
Стар 3rd October 2010, 10:33
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sloser
Ммм два поста са достатъчно ...пък и какво като се рекламирам,ако не го направя аз клиенти няма да има.Поне се опитвам да не го правя под формата на спам и да предложа алтернативи на момичетата .Смисъл масажа определено не е решение,ако не си готов/а да промениш начина си на живот и хранене.И винаги съм се стараел да го обясня на клиентките си.Те очакват,че като с магическа пръчка ще изчезне и примерно след 10 проедури като се заглади са доволни...докато не мине месец-два и не се появи отново.Да ти кажа честно никога не съм ги харесвал тия процедури,всичко е с вързано с много натискане,пердах,пощипване ,сечене,пошляпване,стискан на зъби,охкания и синини,ако кожата е много чувствителна-все неща които на мен не са ми приятни.Смисъл като си върша работата се надявам хората да получават удовлетворение и удоволствие,не обратното.Но както се казва красотата иска жертви!
Поздравления! Аз не приемам, споделения опит на специалист в този форум, че е реклама. Всеки има право на избор да приеме или не дадено мнение тук. За толкова години съм била свидетел на какви ли не заблудени мнения, които са направо опасни за здравето. Другия вариант беше клиенти доволни от даден салон или специалист, споделят - и това пак не е реклама. Но ако не се правиш на 6 без 10 и открито споделяш мнението си, и опита си като специалист - то било реклама. Така че поздравявам всеки, който има смелосттта явно да обявява с какво се занимава, метода на работа и координатите си. Останалите ще преценят дали да му се доверят. А пък тези, които са се доверили могат да споделят СВОЕТО впечатление.

Сега и аз ще си направя реклама
Sloser предполагам, че знаеш за терапиите, при които силно работят активните съставки, и ефекта се получава без бой и жертви. Аз освен, че съм козметик, също така съм представител на професионална марка за България и смея да твърдя, че разполагам с едни от най-ефикасните терапии против целулит. Естествено цената при тези терапии ще е различна от ръчния масаж, но има клиенти, които предпочитат да вложат повече средства и да махнат целулита релаксирайки ( при това разликата в цената не е голяма) Ако имаш интерес пиши ми на лични, ще ти изпратя спецификации и разходни норми. А и често пътувам до Пловдив, така че мога да ти демонстрирам, без разбира се да се чувстваш задължена да работиш с тях.
Успех от мен.
Отговори с цитат
  #703  
Стар 6th October 2010, 14:23
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Вярно е за активните съставки. Там където ходя се предпагат и двете групи процедури и съм ги пробвала. Какви видове процедури предлагате вие и на какви цени?
Отговори с цитат
  #704  
Стар 6th October 2010, 16:45
krisinceee krisinceee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

sloser: препоръчай ми нещо ефективно като за 13годишно момиче с целулит от външната , вътрешната част на бедрата и седалището. Моляяя виииииии !!!
Отговори с цитат
  #705  
Стар 6th October 2010, 16:48
krisinceee krisinceee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

гледам че и Dani_4ka e козметичка. Помогнете ми! Благодаря предварително!!
Отговори с цитат
  #706  
Стар 22nd October 2010, 20:02
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Голяма борба с тази гад
Момичета възможно ли е от препаратите с/у целулит да се увеличи това чудо?
При условие, че не съм качила килограми.
Направо изпадам в тих ужас
Помагайте, приемам всякакви съвети!

Отговори с цитат
  #707  
Стар 22nd October 2010, 20:45
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Голяма борба с тази гад
Момичета възможно ли е от препаратите с/у целулит да се увеличи това чудо?
При условие, че не съм качила килограми.
Направо изпадам в тих ужас
Помагайте, приемам всякакви съвети!

Не мисля, че е възможно. По-скоро в твоя случай може да е на хормонална основа /преди цикъл се задържа вода, съответно целулита изглежда повече/.
Мазала съм се с какви ли не антицелулитни мазила, с ясното съзнание, че чудеса не правят. Но съчетани с други неща /спорт, подходящо за целта хранене, масажи, пиене на много вода/, дават своя принос в борбата с проблема.
Отговори с цитат
  #708  
Стар 22nd October 2010, 21:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ех, дано си права
щото съм точно в началото на цикъла.
Иначе за останалите неща - спортувам, пия по 2 л вода на ден.
Поне веднъж дневно ям голяма прясна салата, не прекалявам с мазно, сладко и хляб, както и с газирано.
И вече седми месец сутрин и вечер се плескам с мазила, без да пропускам.
Аз съм наясно, че получения целулит едва ли в домашна обстановка ще изчистя, но се плескотя за да предотвратя появата на друг.
Отговори с цитат
  #709  
Стар 22nd October 2010, 21:29
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

И тъй като явно си се заела сериозно, ще ти кажа какво ми помогна на мен. Първо по отношение на храненето: газираното го изхвърли изобщо от менюто си. Четох някъде, че активно помага за образуването на целулит и от години съм го игнорирала. В много редки случаи си позволявам кока-кола лайт. Не че другите безалкохолни /негазираните/ са идеални, повечето са пълни със захар и консерванти /другата злина/, но от време на време, и по малко не е чак толкова страшно.
За водата - добре, хляб аз не съм изключила напълно от менюто си, но вечер не ям, само сутрин и на обяд, и то за предпочитане пълнозърнест. Мазното гледам да го избягвам, но това не ми пречи да си слагам зехтин на салатата, има значение какво мазно и колко. Чипсове и други боклуци от пакетчета не ям, заради мазното и консервантите. Сладкото се опитвам да си го набавям от плодове и чай с мед, рядко се изкушавам да хапна шоколад. Пасти, вафли и др.подобни също съм сложила в категорията "боклуци" и ги избягвам.
Спорта би било добре да се подбере за целта: каланетика - 2 дни в седмицата, кардиотренировки - 2 дни в седмицата, останалите 3 не спортувам, но при възможност си правя масаж /в къщи/ с антицелулитен крем. Ако имаш възможност да ходиш на някакви процедури, не е излишно, но години наред съм се справяла и без такива. И те като разните антицелулитни балсами помагат, но не правят чудеса.
Отговори с цитат
  #710  
Стар 22nd October 2010, 21:38
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти за подробното описание
Газираното го изключвам тотално!
Шоколадчето ще ми е трудно да огранича, но сега хапвам по шоколад или два на седмица, черен.
Рядко хапвам някоя пастичка, може би веднъж седмично.
Със сладкото явно трябва да се боря.
Спорта ми е...хайде да не казвам голяма дума.. но смятам, че не мога без него, вече години наред спортувам

А ти мажеш ли се често с антицелулитни?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.