IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 24th October 2010, 22:15
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Само да доуточня. Лимфния дренаж като цяло е повърхностен и лек масаж, тъй като лимфните съдове се намират в горните слоеве на кожата.
Както мануален, се прави и апаратен лимфен дренаж, който е лек и приятен, води до усещане за лекота, особено в краката. Почти винаги е комбиниран с малко по-дълбоко тъканни техники. А комбинацията на лимфния дренаж с бодирепинг и актвни продукти, за мен е една от най-подходящите за всеки тип целулит.
Отговори с цитат
  #722  
Стар 25th October 2010, 11:11
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Пападнах на един друг форум, в който момичетата коментираха един антицелулитен вибромасажор, като цяло видях доста положителни мнения.
И взех да се зачудвам дали да не потърся нещо такова, може малък ефект да има, но да има!
А вчера опитах да си направя масаж с обикновен вибромасажор, чиято глава беше загряваща. Ами да ви кажа, доста силно бие и някак изтръпва мястото.
Отговори с цитат
  #723  
Стар 25th October 2010, 19:31
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Само да доуточня. Лимфния дренаж като цяло е повърхностен и лек масаж, тъй като лимфните съдове се намират в горните слоеве на кожата.
Както мануален, се прави и апаратен лимфен дренаж, който е лек и приятен, води до усещане за лекота, особено в краката. Почти винаги е комбиниран с малко по-дълбоко тъканни техники. А комбинацията на лимфния дренаж с бодирепинг и актвни продукти, за мен е една от най-подходящите за всеки тип целулит.
За комбинацията си напълно права и при мен тя е най-ефикасна. Поне аз предпочитам мануалния масаж, но разбира се не мога да кажа, че съм пробвала всички масажни уреди
Отговори с цитат
  #724  
Стар 25th October 2010, 23:32
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Важното е да се чувстваш добре и да виждаш резултата, с кой метод е без значение.
Отговори с цитат
  #725  
Стар 26th October 2010, 19:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Разбира се, но защо да не науча и нещо ново по темата. Не мисля, че който и да е знае всичко.
Отговори с цитат
  #726  
Стар 27th October 2010, 10:57
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

здравейте и от мен, темата за целулита живо ме интересува и се боря с него от край време. пробвала съм какво ли не , но винаги съм се водила от цената, защото в момента не мога да си позволя да ползвам скъпи продукти. попаднах на едни народни рецепти, които май почват да имат ефект. http://lekuva.net/?p=8546 , моля дайте или споделете още рецепти, които вие сте пробвали и които не са много скъпи или сложни за изпълнение
Отговори с цитат
  #727  
Стар 28th October 2010, 21:47
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

а между другото тук пишете много по темата , че целулита се маха с утайка от кафе и реших да пробвам , от няколко дни вече упорито се търкам с душ гела и не знам дали ще помогне, но поне кожата наистина става много мека и гладка. и пак да кажа газираното е категорично забранено.
Отговори с цитат
  #728  
Стар 29th October 2010, 08:38
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Действително утайката е добър пилинг и кофеинът в него действа добре на кожата, но само с утайка едва ли ще стане.
Отговори с цитат
  #729  
Стар 29th October 2010, 14:16
Аватара на Wings_of_a_Butterfly
Wings_of_a_Butterfly Wings_of_a_Butterfly не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 282
По подразбиране

Много гадно е това чудо... 4окг станах, секи ден по 2 часа бягане и пак има какво да се желае от задните ми части. Ще се побъркам вече
Отговори с цитат
  #730  
Стар 29th October 2010, 23:00
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Щом така сериозно и дълго се бориш, а няма ефект може би е време да потърсиш помощ от специалисти. Има не едно място където могат да ти препоръчат ефикасни процедури за твоят случай. Просто потърси информация от кои места са доволни другите клиенти и колко струват процедурите, защото сама знаеш, че не става бързо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.