IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 1st November 2010, 22:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
не може съпруг да ми я плати, защото неговите пари са и мои пари, значи си я плащам сама
Абсолютно вярно
Абе много би било хубаво да е така, но желанията понякога нямат общо с реалността ...когато не работиш или с твойта залата не можеш да си позволиш и не си си купил нещо определено,а ти го е купил другия, то няма как това да се тълкува като положението, в което ти си изкарваш определените пари и си плащаш без да питаш и без да искаш мнение и разрешение.....ето това аз наричам " платих си сама"...

днеска нещо ми е ден за откровенност
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 2nd November 2010, 08:41
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Е глупости сега...голяма работа кой колко внася в семейния бюджет...който колкото може в крайна сметка. Всеки прави за семейството това което му е по силите. А в случая с имплантите не мисля че дори и мъжът да изкарва повечето пари трябва да се казва, че той ги е купил на женаси...това че са сложени в нейното тяло не означава, че не са придобивка и за него...Ци...те са си семейна покупка...единият да ги носи, другият да им се радва
Отговори с цитат
  #53  
Стар 2nd November 2010, 13:49
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от Stennli
Цитирай:
Първоначално написано от oofie
моите гърди ми ги подари бившия приятел. Не се притеснявам от това, тогава нямаше как да си ги позволя - на 20 години и с мижава заплата. Липосукцията си я платих сама. Имах събрани пари и се почерпих Но тази операция беше доста по-евтина от циците.
Ще ме учуди ако се притесняваш
Аз ако бях на мястото на бившия, щях да си поискам парите за инвестицията при раздялата
Хм, доста ограничено мислне е това...
Не стига, че не си ги е поискал, но се радва, че ми е направил толкова важен подарък! С него имаме приятелски отношения, след като връзката ни приключи. Странно как някои хора могат за загубят ценни личности в живота си, само защото са жадни за мъст и пълни с комплекси? Аз не съм "инвестиция", а живо същетво. Ако твоите връзки са "инвестиция", тежко и горко ти!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 2nd November 2010, 15:05
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Сигурна съм че все още си полягваш с този твой приятел, на приятелски начала
Отговори с цитат
  #55  
Стар 2nd November 2010, 15:46
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

баси злобата!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 2nd November 2010, 15:54
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Няма злоба, просто коментирам.
Самата аз предложих на родителите ми да им върна парите за операцията, когато вече ги бях събрала. Те отказаха, но се чувствах длъжна поне да им предложа да ги върна. Аз съм си такава, когато някои направи нещо за мен, се чувствам задължена.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 2nd November 2010, 18:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Сега имам малко време и ще разясня какво имах предвид. Не целя нито да обидя някого лично, нито пък държа сметка коя как е намерила парите за операцията. Заглавието на темата е свързано с обсъждане. Самата аз смятам че е нетактично да се задава този въпрос, но след като вече е зададен, всички споделят, и от там идват тези коментари. Може би на някои им е по-удобно да коментират изказването ми като злоба, вместо да се замислят. Приемете, че има хора като мен, които биха се чувствали странно, дори неудобно, ако някой друг им плаща. Както и да е, съжалявам че изобщо писах в тази тема и повече няма да я погледна.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 2nd November 2010, 22:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Е глупости сега...голяма работа кой колко внася в семейния бюджет...който колкото може в крайна сметка. Всеки прави за семейството това което му е по силите. А в случая с имплантите не мисля че дори и мъжът да изкарва повечето пари трябва да се казва, че той ги е купил на женаси...това че са сложени в нейното тяло не означава, че не са придобивка и за него...Ци...те са си семейна покупка...единият да ги носи, другият да им се радва
аааааааааа, не е ясно кой се радва ...то на майтап, майтап,ама един приятел право си му го рекна в очите - " къде си си сложил паричките - да ги мачкат другите "
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 3rd November 2010, 11:51
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Сигурна съм че все още си полягваш с този твой приятел, на приятелски начала
Абе, бонбонче, ти така ли се отблагодаряваш за направените подаръци?
Да ти е минавало през ума, че има хора с по-малко комплекси от твоите? Ето затова мислят българките за евтини, точно такова мислене ни прави леки в очите на мъжете. Да се чувстваш "длъжна", за какво? Колкото той ми е дал, толкова аз съм му върнала - взаимност, чувства, доверие. Именно за това още имаме добри взаимоотношения. А такива са възможни и без секс, ама ти едва ли ще схванеш ...
Отговори с цитат
  #60  
Стар 3rd November 2010, 11:57
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oofie
Хм, доста ограничено мислне е това...
Не стига, че не си ги е поискал, но се радва, че ми е направил толкова важен подарък! С него имаме приятелски отношения, след като връзката ни приключи. Странно как някои хора могат за загубят ценни личности в живота си, само защото са жадни за мъст и пълни с комплекси? Аз не съм "инвестиция", а живо същетво. Ако твоите връзки са "инвестиция", тежко и горко ти!
Това ми хареса !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.