IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 10th November 2010, 23:23
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

На мен акнето ми се изчисти (слава Богу) но останаха черните точки. Няма оправия. Почистването от козметичка помага, но след 2 седмици пак... а не мога на 2 седмици да ходя на козметичка - едно на ръка финанси, друго че ще ми се преебе и без това фината кожа след химическия пилинг.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 11th November 2010, 21:40
IvailoH IvailoH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
заповядай Ивайло

http://www.lekar.bg/zavedenia/3
Трябва ли ми направление,видях информацията че лабораторията не работи с нзок,но все пак?Благодаря още веднъж за отзива.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 12th November 2010, 08:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от IvailoH
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
заповядай Ивайло

http://www.lekar.bg/zavedenia/3
Трябва ли ми направление,видях информацията че лабораторията не работи с нзок,но все пак?Благодаря още веднъж за отзива.

не,не ти трябва.частна е,миналата година беше близо 20лв,не помня и не съм сигурна дори
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #184  
Стар 12th November 2010, 12:41
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Преди години си слагах ваксината на Анаста.Ефекта беше поразителен до ден днешен.Е,образуват ми се черни т.,но с пъпките беше до там.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 12th November 2010, 17:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

така се казва лабораторията,която постнах.Има вид обаче на порутена сграда от филм на ужасите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #186  
Стар 13th December 2010, 15:38
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

marisabela,

Днес си направих изследване в тази същата лаборатория, но след това изчетох милиони отрицателни мнения за нея из форумите - не съществувало такъв тест, измисляли си резултати, ваксината не била законна и т.н. да не изпадам в излишни детайли. Мисля, че вече съжалявам, че се излъгах и аз...

Въпроса ми е, ти предприе ли някакво лечение на инфекцията - ваксина, антибиотици...?

Между другото, впечатлена съм от твоята компетентност. Аз съм на 23, пробвах какво ли не, нищо не помага ... По принцип се ровя главно из чужди форуми и сайтове, но се радвам, че и тук се намират компетентни хора за които има и други лечения освен антибиотици и противозачатъчни!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 14th December 2010, 07:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pav1ova
marisabela,

Днес си направих изследване в тази същата лаборатория, но след това изчетох милиони отрицателни мнения за нея из форумите - не съществувало такъв тест, измисляли си резултати, ваксината не била законна и т.н. да не изпадам в излишни детайли. Мисля, че вече съжалявам, че се излъгах и аз...

Въпроса ми е, ти предприе ли някакво лечение на инфекцията - ваксина, антибиотици...?

Между другото, впечатлена съм от твоята компетентност. Аз съм на 23, пробвах какво ли не, нищо не помага ... По принцип се ровя главно из чужди форуми и сайтове, но се радвам, че и тук се намират компетентни хора за които има и други лечения освен антибиотици и противозачатъчни!
Е как,тук имаше хора,които казаха/писаха/,че са се оправили с тази ваксина .Щом е незаконна,значи ли,че е опасна за здравето....рббрбр

Не знам,може и да си права,но защо да измислят изследване?Заради една ваксина и таксата за теста Може,не знам.
Мен там ме прати един тарикат,който се правеше на дерматолог
Така че съм склонна да вярвам на отрицателните мнения за тази лаборатория,но какви ще да са тези,които са се излекували наистина по този начин.Те сигурно отдавна са спрели да пишат,не ми се рови назад в темата стафилококова инфекция.
Пих тогава някакъв смешен японски антибиотик с вкус на повърнато,но не се оправих изобщо.
След това случайно се запознах с една жена,която дъщеря й се излекувала с едни Био добавки.Много бавно се оправила,защото трябвало да си изчисти целия организъм.
Но тези добавки са безбожно скъпи,защото се прозивеждат по криогенна технология,за да се запазва качеството им.Колко хиляди съм дала не ме питай,спрях да ги броя.Но пък без лекарства всичките ми вътрешни органи работят идеално.Следващата година ще си правя пълни изследвания и ще споделя.Черният дроб е най-важния орган,който ако се натоварва само без да се чисти става мазало в човешкото тяло.Рано или късно избива нанякъде.
Моля те,не приемай противозачатъчни-ТОВА СИ Е ЧИСТ МАЗОХИЗЪМ!
Антибиотиците пък ти скапват всичко.
На 23 си,правила ли си пълни изследвания?
Кръв,черен дроб?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #188  
Стар 14th December 2010, 16:52
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

marisabela,

Относно ваксината, това което изчетох е че е адски болезнена, със странични ефекти, сриваща имунитета (което е много страшно) и т.н.
Според общото мнение ваксината помага на хора, които действително имат инфекцията и реагират добре на нея. Както и да е.... Аз днес забравих да се обадя за моя резултат от изследването!

Правих си вече всевъзможни изследвания, приятелите ми вече ме мислят за вманиачена!!! От около 1 година не съм си правила АГ и хормонални изследвания, и мисля сега да си направя, въпреки че изобщо не ми се дават толкова пари...

От противозачатъчните лично си изпатих, просто не ми се говори. Но ако проблемът ми е гинекологичен или хормонален, няма друго спасение може би...

Просто вече съм на прага на отчаянието!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 14th December 2010, 17:32
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Ваксината нито ме е боляла,нито ми е свалила имунитета.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 14th December 2010, 18:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pav1ova
marisabela,Относно ваксината, това което изчетох е че е адски болезнена, със странични ефекти, сриваща имунитета (което е много страшно) и т.н.
Според общото мнение ваксината помага на хора, които действително имат инфекцията и реагират добре на нея. Както и да е.... Аз днес забравих да се обадя за моя резултат от изследването!

Просто вече съм на прага на отчаянието!
Вярно е,че срива имунитета,трябва да се приемат много добри витамини.Така ми беше казано.Но аз така и не се подложих на нея,защото ми се стори странно.
Смисъл от хормонални тестове няма,защото никога не са в един такт
При мен не беше хормонално,имам си редовен цикъл.Ти?
Какви са ти пъпките?Кистозни или?Опиши.
АКо имаш финансова възможност последната ти опция са тези добавки и ще се чистиш много по-бързо от мен.При става бавно,защото аз пия адски много алкохол,който убива действието им.
Не се предавай,бъди позитивна И ЗНАМ,ЧЕ Е АДСКИ ТРУДНО...ДОРИ НЕВЪЗМОЖНО.
От София ли си?Може да се видим началото на следващия месец.Искам да помогна!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.