IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 23rd December 2010, 16:05
neli_meli neli_meli не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

zdraveite momi4eta.Izvinqvam se ako zadavam typ vypros, no ne razbrah vinagi li e 4,500e pyrvata operaciq? Osiguren li e prestoq za pacienta i pridrujitelq ili se pla6ta 80E na ve4er kakto nqkoi be6e pisal.Pyrvo se hodi na konsultaciq i sled tova se hodi pak za operaciqta li? Kolko vreme sled konsultaciqta se nasro4va den za operaciq? 6te sym blagodarna ako nqkoi mi otgovori za6toto ne mi e mnogo qsno.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 25th December 2010, 13:32
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli_meli
zdraveite momi4eta.Izvinqvam se ako zadavam typ vypros, no ne razbrah vinagi li e 4,500e pyrvata operaciq? Osiguren li e prestoq za pacienta i pridrujitelq ili se pla6ta 80E na ve4er kakto nqkoi be6e pisal.Pyrvo se hodi na konsultaciq i sled tova se hodi pak za operaciqta li? Kolko vreme sled konsultaciqta se nasro4va den za operaciq? 6te sym blagodarna ako nqkoi mi otgovori za6toto ne mi e mnogo qsno.

Операцията е между 3000-4500 евро. Моята беше 4000.

Престоят в Падуа и превозът от Венеция са общо 500 евро и се резервират предварително. Всичко беше тип-топ с безупречна организация. Като сложиш самолетни билети и храна за една седмица, смятай 5000 евро обща сметка.

Нищо не пречи да отидеш на консултация когато пожелаеш. Но имай предвид, че докторът е доста зает и няма да ти отдели мн време. Така, че излиза малко нерентабилно да пътуваш само за косултацията….но това е въпрос на избор, желание, и време. Аз след като обиколих сума ти хирурзи в БГ, видях, че каквото и да ти говорят, ако нямаш добро вътрешно чувство за хирурга, по-добре не му се доверявай. На този доктор просто се доверих, естествено имайки предвит писаното тук за него и кратката ни комуникация по е-майл. Няма да забравя когато чаках за коснултация при Е. Георгиев, дойде една жена за смяна на тампони след ринопластика. Никога не бях виждала по-ужасяваща гледка. Бях на ръба да повърна от гледката - подутини, синини, кръв, ужасен гипс, жената едвам ходеше. Казах си, о боже, това не си заслужава, по-добре да си ходя с моя нос.

Що се касае до процедурата, аз писах на др. Палаоро, насрочихме дата, като първия ден беше консултация и изследвания, на следващия ден сутринта беше оперцията, и след 4 дни смяна на превръзката. На 6 ден си бях вкъщи в София. Бях отпуска 2 седмици и беше ок всичко. Накрая на втората седмица си махнах сама превръзката. Имах доста подуване, днес вече на 40 дни след операцията, нещата са мн мн по-добре. Мега подуването в анфас е наполовина. Носът ми изглежда с всеки ден по-малък и по-добре.

Не съжалявам , че му се доверих. Мога да кажа, че човекът има усет за естетика, което наистина е уникално важно за ринипластиката. На мен не ми позволи да говоря какво искам и как си виждам носа. Само ми каза - спокойно, ще направим един красив нос. не ми шикалкавеше с това как може да се постигне подобрение, как не се знае какво ще стане, и как това е операция, и т.н. Така както ми е днес носът, никога дори не съм си мечтала да бъде. мн съм хепи!
Отговори с цитат
  #213  
Стар 25th December 2010, 14:54
last.wish last.wish не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей те, останах впечатлена от снимките на оперираните от доктора. Аз имам много лошо счупване на носа и сега преградата е изкривена, носът е хлътнал на една страна, а от другата е изпъкнал. Изглежда много зле, а преди ми беше много хубав. Когато си го счупих отидох в Пирогов, зашиха ме и след няколко дни ми направиха операция за наместване. Вече 6 месеца и изобщо не съм доволна от лекаря, въпреки че във форумите го хвалеха като най-добрият по намествания. Сега ще трябва да оправям носа и изобщо не мога да се доверя на лекар от България. ilovemycat мола те прати ми снимки да видя как се е получило при теб.
Отговори с цитат
  #214  
Стар 25th December 2010, 21:03
neli_meli neli_meli не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

ilovemycat, благодаря за отговора. Определено разсея мъглата по доста мои въпроси. Видях снимките ти и мисля че промяната е голяма и че след отоците резултата ще бъде страхотен. Радвам се за теб! Да видим и аз кога ще се реша. Весели празници на всички!
Отговори с цитат
  #215  
Стар 11th January 2011, 22:50
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

качила съм малко нови снимки на 26, 33 и 42 ден.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 11th January 2011, 23:25
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

ilovemycat,
Невероятен резултат! Все по-хубаво и по-хубаво става нослето ти! Шапка му свалям на този доктор, ето това е отлично свършена работа! Без съмнение вече знам, че моят операция няма да е в България.
Дано един ден и у нас работят такива специалисти.
Отговори с цитат
  #217  
Стар 12th January 2011, 00:40
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

моята шапка направо падна,браво
Отговори с цитат
  #218  
Стар 13th January 2011, 10:14
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

ilovemycat, къде може да видим снимките???
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #219  
Стар 18th January 2011, 00:38
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране ОТНОВО ЖИВА

Здравейте отново , искам да поздравя всички с нови нослета .Гледах снимките ви и съм доволна , че съм допринесла за тези красоти . Пускам малко общи снимки , на които се виждат скулите и прасците за които не качих снимки . Е колко време мина от последното ми влизане тук ,и съм много щастлива да пиша отново .
http://645ci.snimka.bg/experiment/no...64548.22120030
Отговори с цитат
  #220  
Стар 18th January 2011, 00:57
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
една чисто новичка от преди 20 мин - нищо, че пише януари ) фотоапарата ми е сбъркан

http://puppito.snimka.bg/other/az-az.335413.19366611

1234 пасс
Поздравявам те , страхотно носле , красавица си и то съвсем различна от преди .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.