IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 21st January 2011, 00:05
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog


До сега С4 е без забележка...вози отлично, икономична е, едно винтче не съм и сменил. Просто беше купувана за градско шофиране от жена.... и не ми отива на характера. Аз лично съм залетял (в зависимост от икономическата ситуация) или по старо Паджеро или Монтеро с оффроуд тюнинг (лифтиране , ролбари , лебедка и прочие), старо HUMVWEE - Хамър I, Ленд Ровър- Дефендър - Скорпион или Форд F 350/550. Не си падам по "градски" джипове като Х серията на БМВ или ML/GL на Мерцедес.... А и имама проблем- обичам да си купувам нещата кеш , в брой и на ръка..... лизинг правя само на жени... и то не на всяка.
Е, то има много голяма разлика- между тези, които изброи.
Хамърът, не ти трябва. Честно. Освен, ако не мислиш да отидеш да живееш някъде на село. И за в планината няма да става. Прекалено са тесни пътищата. (като оставим горенето.) Един познат имаше... 'ми, то заема лента и половина. Това не е Щатите. И го разкара.
Аз съм за Форда. Но това, защото обожавам пикапите. Мъжки играчки. И работни коли. Или... обратното.
Преди години, точно пред университета бяха паркирали един Нисан Навара. На наклонена рампа. Всеки ден стоях, и си го гледах...
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #322  
Стар 21st January 2011, 00:08
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Повече от ясно е,че са го купили "мама и тате" ..на 20 г, надали ще съм развила някаква дейност та да си позволя кола за над 100 бона...
А иначе не го ползвам за кафета само бе душо,ходя на пикник и си пътувам често с него за лекции,върши си ми работа общо взето..само че "много яде" ха-ха.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #323  
Стар 21st January 2011, 00:23
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Обожавам Ф серията на Форд.... А и Наварата е готина... и Тойта Хай лукс.Хъмвито.... ми там проблема е че бившо военно мога да си взема почти без пари.....
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #324  
Стар 21st January 2011, 00:26
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Повече от ясно е,че са го купили "мама и тате" ..на 20 г, надали ще съм развила някаква дейност та да си позволя кола за над 100 бона...
А иначе не го ползвам за кафета само бе душо,ходя на пикник и си пътувам често с него за лекции,върши си ми работа общо взето..само че "много яде" ха-ха.
то лимитед едишъна луксури премиму сега е 120 бона ...а комфорта дори е 71 000
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #325  
Стар 21st January 2011, 01:34
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
.................................................. ..................

BMW X5, X3 или Х6? Супер... но....не бих си и помислила дори,аз лично ,да сменя Джип БМВ за лека кола Пежо...
BMW X6 е SUV , не е джип .
Отговори с цитат
  #326  
Стар 21st January 2011, 08:24
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora

BMW X6 е SUV , не е джип .
Добре. А нали знаеш, че джип е нарицателно, означаващо "кола с общо предназначение"? А SUV, означава "кола за предградията".
Няма точно дефинирани критерии за двете. То е по- скоро за категорията клиенти, в която се целят.
Не е нужно- да се хващаме за думата. И аз съм свикнал да наричам джип- всяка кола с по- висока проходимост.
А другите... са "истинските" джипове. Това са тези, които стават- за нуждите на армията. То от там и идва... "джип". И не са много.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #327  
Стар 21st January 2011, 09:39
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ама посочвайте си и града де
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #328  
Стар 21st January 2011, 10:09
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Цитирай:
Първоначално написано от diadora

BMW X6 е SUV , не е джип .
Добре. А нали знаеш, че джип е нарицателно, означаващо "кола с общо предназначение"? А SUV, означава "кола за предградията".
Няма точно дефинирани критерии за двете. То е по- скоро за категорията клиенти, в която се целят.
Не е нужно- да се хващаме за думата. И аз съм свикнал да наричам джип- всяка кола с по- висока проходимост.
А другите... са "истинските" джипове. Това са тези, които стават- за нуждите на армията. То от там и идва... "джип". И не са много.
Остави я колежката..Много добре знае какво съм искала да кажа с пост-а си. И аз като теб наричам джип високо-проходимите автомобили.
Но нека се хваща за думата.Тя е много по запозната Аз съм невежа,незнам какво е джип,никога не съм се качвала на такова същество
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #329  
Стар 21st January 2011, 10:10
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Ама посочвайте си и града де
И къде ги паркират, нали?
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #330  
Стар 21st January 2011, 10:26
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Ей, без... хапане. То, в нашия край, още наричат ТИР-овете Волва, а кеновете- туборки. Както и да е.
Аз... не съм карал джип. Но съм се возил доста. И то... на истински. Такива, ставащи за off- road. И казват, че от УАЗ- ката, по- добро няма. Само... има слагат двигатели- от "G"- класа.
Иначе... обожавам големите машини. Но са прекалено големи- за мен.
Замислил съм се- за едно Suzuki Jimny cabrio... Но... в по- следващ етап от време.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койкакваколаимаакоможеснимкасъщодаима
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:10.