IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1551  
Стар 4th February 2011, 11:39
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Привет, привет. Да се похваля, че днес съм още -1 кг, което си е направо супер За 20 дни 6 кг са просто чудесен резултат. А днес съм на плодове, така че може утре и още един на стопя Как върви при вас?
Отговори с цитат
  #1552  
Стар 4th February 2011, 20:34
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

здравейте и от мен днес трябваше да съм на плодове но реших да го пропускам и направо на белтъци тъй като в работата ми е прекалено тежко и се притеснявам да не ми прилошее.Така ще го карам пък да видим до къде ще я докарамBreakfast@Tiffany браво за хубавия резултат продължавай все така
Отговори с цитат
  #1553  
Стар 5th February 2011, 00:55
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейтееее ))
ве4е съм 8 кг надолу (happy) от 02.01 се придържам към режима,но на 3 4 пъти съм пила по 1 2 4ашки вино,тъй като сме в сесия .
На водния ден трябваше мн да 4ета за 1 изпит и цял ден бх на 1 пакет4е бадеми,но все пак не бях само на вода,както е редно. много съм доволна от режима , дано имам още резултати , които да ви споделя
Отговори с цитат
  #1554  
Стар 5th February 2011, 09:16
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

magish,страхотни резултати! Аз също смятам на водния си ден да не съм само на вода, най-вероятно ще го заменя с ден на плодове. От 15.01 до днес съм -5, затова мисля, че няма да е фатално да не правя воден ден. Късмет на изпитите!
Отговори с цитат
  #1555  
Стар 5th February 2011, 13:31
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Те минаха,доволна съм особено много ))
Сега си мисля да се запиша на фитнес малко да се стегна, оба4е не искам сама,а моите приятелки- ` не им се занимавало с глупости `.
А колкото до водния ден,мисля 4е няма да е фатално, стига да не прекаляваме ))
успех моми4етааа
Отговори с цитат
  #1556  
Стар 5th February 2011, 17:10
moniosche moniosche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Bambi*
Momicheta, mnogo vi se radvam na uspehite
No iskam da popitam tazi dieta do kolko e uspeshna za hora, koito iskat da svaliat do 3-4 kg? Zashtoto vse pak mislia che e po-lesno ako triabva da se svaliat naprimer 20kg, v smisul rezultatut e burz i vidim.
Pishete koi s kakvi izhodni kg zapochva za da dobiem predstava za burzinata s koiato se svalia s tozi rejim. Az naprimer sum 49kg pri rust 160cm i ne ochakvam burzi rezultati.... no puk znae li chovek

[/b]
Здравей Бамби При по-малко кг, става по-бавно. Например сега когато започнах диетата стартирах заедно с моята майка, която е доста по-пълна от мен и тя има по-бързи резултати от моите, но ако искаш да свалиш 3-4 кг предполагам,че ще ги свалиш през първите 20 дни, а после ще продължиш , за да ги запазиш.А и моето мнение е ,че с тези кг и височина си перфектна! Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1557  
Стар 5th February 2011, 19:44
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добър вечер момичета!Браво за хубавите резултати продължавайте все така,аз също да ви се похваля днес ми е 5ти ден и вече съм -2кг което ме много радва че започвам така лека вечер от мен
Отговори с цитат
  #1558  
Стар 7th February 2011, 19:48
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте Момичета,
от 1на седмица си седя на 67 и не съм мръднала вобще и не знам защо се изнервям на плодовия ден , ама издържах утре се надявам с белтъ4ния нещата да си влезнат по местата.
Я ми кажете вие горе-долу как сваляхте (тия дет са я минали диетата) ?! в на4алото ... по средата .. в края ?!
Отговори с цитат
  #1559  
Стар 8th February 2011, 07:48
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Здравей, magish. Ето как свалям аз до момента (в момента съм 4-та седмица на диетата):
2 ден: -1кг
5 ден: +1кг
6 ден: -2 кг
9 ден: -2 кг
13 ден: -1 кг
20 ден: -1 кг
22 ден: +1 кг
24 ден: -1 кг
т.е. има период от цяла седмица, когато не съм сваляла, а има и моменти, в които съм качвала! Крайния резултат е -6кг за по-малко от 4 седмици. Дано съм ти била полезна, не се отказвай - ще видиш, че ще тръгнат нещата.
Поздрави
Отговори с цитат
  #1560  
Стар 8th February 2011, 11:05
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

и аз съм 5та седмица и съм -7 или - 8 ама аз се теглих в на4алото 75 и ония ден 4ак ... бях 67 . Странно ми е защото понякога се 4увствам лека ... някак си енерги4на , а понякога все едно не съм свалила нищо.
Но ще си продържа да видим
мерси и успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.