IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 8th February 2011, 18:19
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

здравейте!днес бях белтъчен ден за сега върви всичко добре за закуска хапнах един портокал след три часа банан и за обяд 100гр салата снежанка с един пилешки кремвирш същото ще е и за вечеря да ви се похваля че въпреки всичко вчера го направих плодовия и ми мина доста леко лека вечер за сега от мен
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 8th February 2011, 18:19
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте и от мен!За първи път ще правя тази диета и й възлагам големи надежди.Имам да свалям 6 кг и ми се иска до средата на Мар месец да съм се справила с тях.Доста диети съм правила,но напоследък не дават големи резултати.Свалям 3 кг и зациклям.Надявам се сега да не е така.Днес ми е втори ден и съм -1 кг.Хапнах си за закуска ябълка,за обяд - картофи на фурна и вечерта ще ям половим порция картофи.Утре мисля да си правя спагети с доматен сос.Приятна вечер ви желая и много минуси!
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 8th February 2011, 18:40
miramax miramax не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте момичета, виждам, че всички хвалите диетата, много се радвам за резултатите ви мама искаше да и препоръчам някаква, но тази, на която съм аз не и подейства, така че мисля сега тази да я посъветвам да пробва
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 9th February 2011, 14:00
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Добър ден на всички!Аз днес съм на една ябълка,спагети с доматен сос и малки вафлички.Не знам дали трябваше да ям тези вафлички,но не се сдържах Довечера ще хапна само половината спагети,без сладко! Успешен ден на всички
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 9th February 2011, 14:08
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Marinaaa, аз в дните за въглехидрати на обяд ям тестени солени храни, а вечер само сладкиши. Не знам дали е редно да се смесват, поне никъде не съм прочела да може. Както и да е, ако върши работа при теб - чудесно. Днес след поредния плодов ден съм още -1, йеей Мисля обаче да не правя воден ден, просто ще продължа с другите дни - за сега тази формула дава резултат, дано така е и до края. Успехи!
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 9th February 2011, 19:34
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Breakfast@Tiffany
Marinaaa, аз в дните за въглехидрати на обяд ям тестени солени храни, а вечер само сладкиши. Не знам дали е редно да се смесват, поне никъде не съм прочела да може. Както и да е, ако върши работа при теб - чудесно. Днес след поредния плодов ден съм още -1, йеей Мисля обаче да не правя воден ден, просто ще продължа с другите дни - за сега тази формула дава резултат, дано така е и до края. Успехи!
Аз не съм чела,че не могат да се смесват..Нали на вечеря трябва да се яде половината от това,което сме яли на обяд.Значи трябва да избирам дали да ям сладкиши или спагети?!?.. Не разбирам,но кажете,ако не могат да се смесват.Нова съм,а никъде не съм прочела,че не може Ти колко време пазиш режима и какви резултати постигна?
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 9th February 2011, 21:37
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaRiNaAaa
Цитирай:
Първоначално написано от Breakfast@Tiffany
Marinaaa, аз в дните за въглехидрати на обяд ям тестени солени храни, а вечер само сладкиши. Не знам дали е редно да се смесват, поне никъде не съм прочела да може. Както и да е, ако върши работа при теб - чудесно. Днес след поредния плодов ден съм още -1, йеей Мисля обаче да не правя воден ден, просто ще продължа с другите дни - за сега тази формула дава резултат, дано така е и до края. Успехи!
Аз не съм чела,че не могат да се смесват..Нали на вечеря трябва да се яде половината от това,което сме яли на обяд.Значи трябва да избирам дали да ям сладкиши или спагети?!?.. Не разбирам,но кажете,ако не могат да се смесват.Нова съм,а никъде не съм прочела,че не може Ти колко време пазиш режима и какви резултати постигна?
A в деня за варивата мога ли да ям например картофи и варен боб или трябва да е само едно от двете?
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 10th February 2011, 04:52
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

ама за въглехидратния ден не важи правилото за 1/2 аз примерно си правя спагети със сос болонзе , но вместо кайма слагам гъби и лук... )
за ве4еря обикновено ям сладки.
Колкоо до варивата ... цялата идея е 1жите 2 дни да ядеш на обяд нещо и ве4ерта то да е 1/2 от това на бяд
примерно днес аз ядох 2 картофени кюфтета с боб салата, за ве4ря 1н бр и 1/2 салата ))
на плодовия ден с правя салати ... даже си ги овусявам , ям мн ядки в плодовия ден предимно бадеми .. орехи ... и т.н. ) и съм - 8 кг за 1н месец .
Недейте да се вманиа4авате в диетата и да сгрешите нещо .. изобщо не е фатално за тоя 1н месец съм яла и след 9 4аса и понякога съм пила алкохол .. и мисля ,4е - 8 кг е перфектно за след 1 месец
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 10th February 2011, 07:15
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magish
ама за въглехидратния ден не важи правилото за 1/2 аз примерно си правя спагети със сос болонзе , но вместо кайма слагам гъби и лук... )
за ве4еря обикновено ям сладки.
Аз правя по същия начин. Но и аз не мисля, че трябва да се вманиачава човек. Позволявала съм си 2-3 пъти алкохол, в един от дните за белтъчини ядох сладко (имаше специален повод), а в един плодов ден вечерта ядох омлет, защото просто се чувствах ужасно гладна. И все пак съм -7 кг за ~4 седмици, така че не е страшно.
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 10th February 2011, 09:15
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Хей момичета здравейте и браво за минусите продължавайте все така колкото до леките прегрешения на всеки му се случва по някога да си позволи и нещо друго не е фатално,разбира се само да не ни стане навик да прегрешаваме аз вчера бях на варива за закуска хапнах портокал след два часа банан и за обяд хапнах 150гр картофена салата.Вечерята ми тези дни е все по-късно към 8-9 но просто по-рано нямам време и снощи вечерта си взех 150гр салата боб в лютеница знам че лютеницата е към въглехидратния но нямах време да си наготвя нещо днес ми е 10ти ден от режима и трябва да ви кажа,че се чуствам страхотно и сякъш съм много лека макър че съм се заковала на 68 и имам по 2см от мерките свалени но съм още в самото начало и ще се постарая да достигна желаната цел хайде усмихнат и приятен ден от мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:36.