Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1591  
Стар 12th February 2011, 12:55
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

geri_4ka,ще стане и без водата.Като гледам,ние с теб сме тръгнали от едни и същи килограми,но моята цел е 64 като за начало,а после 61-62.58 са малко са моята структура.Успех!
Отговори с цитат
  #1592  
Стар 12th February 2011, 22:41
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

аз за последната седмица съм с - 1 , което общо води до към - 9 кг )
днес ми е белтъ4ен ден,но между обяда и ве4ерята ходихме до мола и си взех от тия малките туистове,кудето са с пилешко.4е така или ина4е във въгл ден не мога да го ям, а пък не искам да ми е основно ястие.
Ина4е сега от понеделник по4вам фитнес
Отговори с цитат
  #1593  
Стар 12th February 2011, 22:44
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Marina,
64 на каква висо4ина , аз съм 1,70 и ве4е съм 66,но никога не съм била под 60 и мн искам,но незнам дали ще е красиво 4ак до там и все пак ще опитам
Отговори с цитат
  #1594  
Стар 12th February 2011, 23:02
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

magish,аз съм висока 166,но 62 ми е добре.60 е по-добре де,но не мога да задържа тези килограми,дори и да сваля до толкова.По принцип имам широк кокал и съм широка в ханша,иначе дори сега,когато съм 67-68 не съм дебела,просто съм покачила в гърба и паласките.Краката,коремът и дупето ми са много слаби.Проблем ми е гърбът и паласките.

Вие кога започнахте да сваляте?Не знам.. Имам чувството,че не ми дейста диетата.Виждам резултати,но кантарът показва само -1 кг за 6 дни.Нормално ли е това?..Дали да не започна нещо друго,щом няма много добри резултати или ще дойдат скоро? На повечето диети първо сваляш доста и после си в застой,а тук съм първо в застой.
Отговори с цитат
  #1595  
Стар 12th February 2011, 23:05
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

magish,за колко време свали тези 9 кг?Аз до средата на Мар трябва да съм свалила още 4-5 задължително.Ще ходя да меря рокля за бала.Сигурно ще си кажете,че трябваше да се сетя по-рано,но 1 месец пазих точковата,свалих 3 кг,разболях се и си върнах всичко. Преди си поддържах идеални килограми,а сега точно преди бала се изложих.
Отговори с цитат
  #1596  
Стар 13th February 2011, 08:56
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Marinaa не се притеснявай до тогава ще свалиш със сигурност.И аз така като се гледам в огледйлото все си мисл ч няма резултат но не е така. Проверявай си мерките защото можеш в момента да сваляш см което е още по-добре.И ако питаш мен остави кантара настрана за известно време не се мери и след това ще си доволна като се качиш.Иначе така всеки ден или през ден мерене си е чисто вманиачаване.И все си мислиш че нищо не си свалил.Да ви кажа аз съм висока 1,69 и 60кг ми пасват добре но ще се постарая до 58.Вчера бях на белтъци закуска портокал;обяд малка пичица хляб 150гр салата снежанка и един кремвирш;вечеря пак малка питка хляб снежанка и едно кебапче.Днес съм на варива и се много чудя какво да е лек ден
Отговори с цитат
  #1597  
Стар 13th February 2011, 11:31
MaRiNaAaa MaRiNaAaa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

geri_4ka,благодаря ти,че ми даваш кураж!И на мен ми се иска да захвърля кантара,но постоянно ми се иска да се меря,но си мисля,че ако успея да не се меря всеки ден нещата ще потръгнат по-добре Аз днес съм на въглехидратен ден и ще си приготвям макарони.Приятен и хубав ден на всички!
Отговори с цитат
  #1598  
Стар 13th February 2011, 11:40
TodorMarkov TodorMarkov не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Занимавам се професионално в тази област и за пореден път се натъквам специялно на този тип диети.Аз лично съм противник на разделното хранене.Вярно с тази диета със сигурност ще свалите кила,но какви?!Като телосложение повечето гоним качеството,а с такава диета със сигурност ще загубите мускулна маса.Да не говориме,че са адцки вредни.По принцип трябва да има хармонични взаймотношения между хормоните инсулин и глюкагон,като те влият на други хормони,айказаноиди,които от своя страна влиаят на всички хормонални системи,както и на сърдечносъдовата,имунната и централната нервна система.Да не говориме,че често при диети от този тип,също се наблюдава при жените закъснения или въобще липса на цикал.
Отговори с цитат
  #1599  
Стар 13th February 2011, 11:44
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Г-н Марков, бихте ли обяснили по-подробно защо сте противник на разделното хранене? И защо точно ще загубим мускулна маса, след като в менюто има достатъчно протеини? Също така, без да се заяждам, няма да е лошо да проверявате правописа си. Лек ден!
Отговори с цитат
  #1600  
Стар 13th February 2011, 12:36
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Marina ,
то незнам дали са 9 ,защото се мерих днес и съм 67,5,в4ера 66.... незнам ко става . Ина4е дори съм прегрешавала,но не мн. Бях 75,но разликата от теб аз ка4ва само в паласки...задник,корем,крак ,а от талията нагоре съм добре.
Колкото до диетата, аз не познавам полезна диета . Затова пише отдолу да не се прави пове4е от 3 месеца
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.