IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 13th February 2011, 19:19
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Ей,ей това е темата на 90-дневния режим а не за заяждане.Ако господине не ви се нрави то по-добре не коментирайте.Мисля,че режима си е страхотен и разделнто хранене не е нездравослоно.Тъй като има и доста написани книги точно за него.А режимът ни определено е изпитан,и има ефект няма никакви странични ефекти
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 13th February 2011, 19:41
TodorMarkov TodorMarkov не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Добре...Яжте си торти преди лягане,нямам намерение да споря.
П.п Ако беше здравословно щеше ли да ви закъснява цикъла?Или майката природа просто ей така е решила.Спирам да изсказвам,каквито и да било мнения,за да няма обидени.За разлика от други хора имам елементарно възпитание.
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 14th February 2011, 02:19
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TodorMarkov
Белтъчния ден например.По-принцип организма изразходва около 2000Ккал в състояние на покой.Както е известно основния източник на енергия са въглихидратите.Тъй като в този ден не приемата въглихидрати,организма е принуден да превърне част от белтъчините/мазнини,за да подържа основните процеси в тялото,като се отделя прекалено много амоняк.Това става вследствие на излишните аминокиселини в кръвта,което води до покачване на инсулина,което пък
ще доведе превръщането на излишните протеини в мазнини.Същите тези протеинови кетогенни диети могат да предизвикат промени в мастните клетки,като ги направят в пъти по активни при натрупването на мазнини. Да не говориме,че в този ден липсват много от храносмилателните ензими,също и баластни вещества,което никак не е здравословно.През въглихидратните дни...При липса на необходимото количество белтъци настъпва белтъчен глад, организмът разгражда собствените си белтъци и слабее.
Мисля , че трябва да сринеш цялата логика при диетата на Дюкан ... а за д-р Емилова... направо да я убием с камъни
Колкото до сладкишите ве4ер и дали мислим , 4е е здравословно... ами да се замислим колко от нещата на пазара са здравословни?!
Ако тръгнем на широко да разсъждаваме кое е добре и кое не е добре от тая диета .. има доста да спорим Идеята е ,4е тази диета изгражда навици .. ефикасна е и до сега не съм 4ула за регистриран слу4ай на смърт при нея и ти не знам от къде си запознат , 4е на някой му закъснял цикъла ... да не би да си прилагал диетата ? ))
п.с. Как се дефинира тая спец. , където си я завършил ?
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 14th February 2011, 07:48
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Добро утро, момичета и честит празник! Включвам се само да споделя, че днес започвам втория месец от диетата и се чувствам чудесно. Дано и при вас е така!
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 14th February 2011, 08:47
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Честитоооооооо ))
на мен днес ми е 45 ден като се замисля днес я преполовявам
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 14th February 2011, 19:13
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

честит празник момичета!На мен днес ми бе 14ти ден въглехидратен до момента върви добре само се чудя после като излезем навън какво да хапна но ще го измисля на вас лека и првечер
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 15th February 2011, 03:18
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

аз и сурови и пе4ени ям , макар 4е по принцип май само сурови е редно ...
плодовете Никога не се смесват !
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 15th February 2011, 09:21
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро и Здравейте!Снощи си позволих в въглехидратния и белтъци но просто няаше как.Поне днес съм на плодове и ще се разтоваря. magish наясно съм че плодовете не се смесват запозната съм с правилата още от миналата година когато го спазвах хайде лек ден от мен
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 15th February 2011, 12:19
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

мисля , 4е някой беше питал не беше всякаш за теб
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 16th February 2011, 10:29
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Хей,момичета как сте как върви при вас режима?Нещо се поизгубихте вчера бях на плодове мина някък си.Току що се претеглих но нямапромян все още съм си на 68 а днес ми е 16ти ден.Но пък се чуствам страхотно всички като ме видят ми казват че съм отслабнала пък и аз по дрехите си усещам.Сега си мерих мерките и съм свалила пак по 1-2см от 10ти до днес явно на см свалям в момента.Днес съм на белтъци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.