IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd January 2007, 10:48
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi33
......

Диди, използвай кирилизатор-а.....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd January 2007, 21:16
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

това време скапва всичките ми желания за фитнес. направо съм като парцал и пак ходя на инат.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd January 2007, 13:22
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
ами темата
1. как така готвено не може. зависи как се готви и какво се готви. то идеята е не да дъвчиш само печено месо. организма има нужда от бульони (не от Магитата де) домашно приготвените сварени зеленчукови супи.
2. млечните ако ги спираш е едно. също не го препоръчвам после от многото спорт и никакъв калции взеха да ми пукат ставите. иначе какви са тези нискомаслени млека? организмът има нужда от мазнини. то в БГ и високомаслените млека нямат нужната масленост за това не ни искат с нашите кашкавали в ЕС
3. три килограма не се броят за свалане. гледай от 5 на горе. най ефективния начин е сутрин кардио на гладно. въобще аз в цялата тема не виждам никакъв спорт, а той е от особено значение за офисно работещите.
1) Ако трябва да се хапва 5 пъти на ден (закуска, обяд, вечера и 2 междинни) кажете ми каво друго мога да ям в офиса за междинно ядене освен плодове (казвате, че не е препоръчително, но все пак е доста неприятно да се яде морков например пред колегите)
2) казвата, че нискомасленото мляко не много препоръчително, може би полу-масленото е по-добър вариант?
3) ям салати със зехтин, олиото съм го изхвърлила от диетата, но не знам колко лъжички могат да се приемат на ден?
4) спортувам аеробика 3 пъти седмично, но съм в една група от мацки, които гледат да не се потят много, та гледам да тичам поне около 30 мин допълнително по пистата за бягане (лек крос). Достатъчно ли е според вас?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th January 2007, 12:40
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Мисля, че ти казах, но пак - междинни хранения: яйца варени, сушеница, ядки сурови, маслини, аз си нося някой път консерва риба тон. Плодовете до обяд. Колкото по-нискомаслено е млякото, повече въглехидрати има. Но ако само от него и зеленчуците са ти въгл., яж си го спокойно. Зехтинът си е ОК, стига да не го пиеш , няма ограничения. Мое си мнение - аеробните натоварвания не горят мазнини /а моите са 12% и нито един % не е свален с кардио/.Мазнините ще стопиш само с правилно хранене. По-добре гледай да оформиш готини мускули, щото те също ще ти изгорят мазнинките. А и не се тегли, по-добре мери обиколки.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th January 2007, 13:00
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

emisof,
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th January 2007, 15:43
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Благодаря ти, cranberry, ама тоя извод е след 10-годишни титанични опити в ядене/неядене на кво ли не :P Ако някой ме беше информирал по-рано..ехее. Колко ябълки нямаше да изям! И колко километра нямаше да избягам/извъртя.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th January 2007, 11:55
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране Re: 30 годишни и метаболизъм

Цитирай:
Първоначално написано от asesina
Здравейте на всички, с интерес разгледах мненията във форума, разбрах, че повечето сте маладежи и още ходите на училище. В такъв случай една вафла повече или някоя кифла не е от особено значение по простата причина, че още растете и метаболизмът ви работи на пълни обороти. Когато обаче си на 30, матаболизмът се забавя, начинът на живот също (вече не ходиш често на дискотеки, караш кола, бачкаш в офис, с една дума почти не се движиш) и спортът става важен фактор. Яденето трябва зорко да се следи, но понякога е трудно когато прекарваш около 10 h навън. Дайте ми съвет какво да бъде дневното меню за работещи в офис.
Аз съм на 30 и нямам грам мазнина по себе си. Метаболизмът ми е забавен, защото не ям много и тялото ми го забавя. А не защото съм на 30 години.

Първия ми съвет е да не търсиш оправдания.
Вторият е да ме питаш как да се храниш на лична бележка.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th January 2007, 12:18
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Reminder, ама все пак ти си мъж, имаш мн пове4е тестостерон не избесняваш за сладко
ина4е с воля, правилно хранене и правилни трен вси4ко се постига
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25th January 2007, 12:24
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
Reminder, ама все пак ти си мъж, имаш мн пове4е тестостерон не избесняваш за сладко
ина4е с воля, правилно хранене и правилни трен вси4ко се постига
Какво казахме за оправданията
Познавам жени, които не са зависими от сладкото. Явно решават емоционалните си дисбаланси по друг начин.
Познавам и много мъже, които се тъпчат със сладко.
Такава ми е работата Сладкар съм
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th January 2007, 12:26
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

хахаха
то4но като те 4ета, ми е малко трудно да си те прдставя как сладкарстваш
ааа, тъпото е, 4е моите сладки бесове не се базират на емоционални проблеми, а по-скоро на нещо като навик или... всъщност не знам на какво, ама напоследък са за4езнали
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: годишниметаболизъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.