IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 2nd March 2011, 09:41
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Видимо присъствието ти в този форум е заяждане с всеки с цел привличане на внимание, но си объркала адреса тук психо терапевти няма , а и да има безплатен обяд няма!!!
АЛОО,АЙ ДА НЕ МИ ПИШЕШ НА КОЙ КАКВО МУ Е ПРИСЪСТВИЕТО,ЧЕ МАЙ СЕ ВЗЕ ЗА ПСИХОАНАЛИТИК В целта си да изпъкнеш с некви мижави татуси си тръгнал/а да даваш оценки.Я слез на земята
Кажи им ...кажи.....

Ей това са татуси,като моите, , да не са мижави
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #242  
Стар 2nd March 2011, 09:41
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Видимо присъствието ти в този форум е заяждане с всеки с цел привличане на внимание, но си объркала адреса тук психо терапевти няма , а и да има безплатен обяд няма!!!
АЛОО,АЙ ДА НЕ МИ ПИШЕШ НА КОЙ КАКВО МУ Е ПРИСЪСТВИЕТО,ЧЕ МАЙ СЕ ВЗЕ ЗА ПСИХОАНАЛИТИК В целта си да изпъкнеш с некви мижави татуси си тръгнал/а да даваш оценки.Я слез на земята
Кажи им ...кажи.....

Ей това са татуси,като моите, , да не са мижави
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 2nd March 2011, 10:00
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Целта ми е да изпъкне БГ тату изкуство... подчертавам ИЗКУСТВО, тук има много добри татуисти... феноменални бих казала и все още цените са много прилични и достъпни.
marisabela, ако тия цици на аватара са твои, остави каруцата не ти отива ..... или пък обратното, май циците не ти отиват, каруцата ти е екстра
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #244  
Стар 2nd March 2011, 10:00
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Целта ми е да изпъкне БГ тату изкуство... подчертавам ИЗКУСТВО, тук има много добри татуисти... феноменални бих казала и все още цените са много прилични и достъпни.
marisabela, ако тия цици на аватара са твои, остави каруцата не ти отива ..... или пък обратното, май циците не ти отиват, каруцата ти е екстра
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 4th March 2011, 10:04
Аватара на Melly88
Melly88 Melly88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Melly88
По подразбиране

Аз се каня да си направя на задника ,но не мога да реша от ляво или от дясно и какъв етюд да е.На кръста не ми се иска,нито пък на гърдите - чела съм че на бюста имало опасност от онкологично заболяване.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 4th March 2011, 11:54
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Ако ще те успокоя, няма опасност от никакво заболяване, състава на боите е вода, глицерин и растителен пигмент дерматологично тествани, дори при хора с много чувствителни кожи и алергии не дават реакция, онкологичното абсолютно се изключва при все , че се вкарва пигмента в кожата , а не подкожно. Има заболявания при които татуирането е невъзможно и татуиста е длъжен да пита за тях всеки клиент.
А, мястото и модела са твой личен избор, но е хубаво да го обсъдиш с професионалист, може да ти направи разработка на модела в няколко варианта , да имаш право на избор, когато ти погледне релефа на тялото ще прецени къде най - добре ще стои. Татуировката трябва да е нещо много красиво, трябва да си е твоята, направена за теб и за твоя релеф.
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #247  
Стар 5th March 2011, 19:58
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Анче, не се хаби, скъпа....не разбра ли отдавна,че не всички са дорасли да се докоснат до твоята божествена ръка, до твоята артистична мисъл и до твоята професионална апаратура, с която все още никой в бг не си е позволил да работи.....но както сама каза - за всеки кон- подходящата за него каруца.......Хора, за които ежедневието е днес да възхваляват един, който утре ще плюят ожесточено и то по форумите,(естествено, защото едва ли имат жива трибуна, кОЯто да се интересува от пошлите и елементарните им разсъждения), не само не са ти необходими за клиенти, а дори не са достойни изобщо дори да разглеждат това, което сътворяваш всеки ден !!!!
те сами се наказват - правят им грозно и то елементарни татуси, , за които дават кош пари, после при друг дават нов кош пари за лъжливи обещания ТИП " бялата лястовица "- изтрит татус, и тн и тн.... същото е и с джуките, и циците и т.н......
АЗ НА ТАКИВА ЛИЧНОСТИ ОТДАВНА ИГНОР съм им дала, не заслужават дори и обидите ми....така че всичко горенаписано е само заради теб.....!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #248  
Стар 5th March 2011, 23:16
Аватара на Meryyy
Meryyy Meryyy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Аз имам символ на приятелството на лявата китКА и думата ''щастие'',написана на арабски на глезена
Отговори с цитат
  #249  
Стар 6th March 2011, 12:47
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Първо си направих отвътрешната страна на доната устна едно малко татусче, но уви не се задоволих само с това. След 1 година си направих на гърба една доста голяма татуировка..повече няма да си правя..поне за сега [/img]
__________________
Ех, това тяло !
Отговори с цитат
  #250  
Стар 6th March 2011, 13:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

то с татусите май е като с пиенето - без едно можеш, с едно не можеш
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: татуировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:17.