IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 6th March 2011, 13:24
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

http://media.snimka.bg/8188/022630711.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/8188/022630712.jpg?r=0
__________________
Ех, това тяло !
Отговори с цитат
  #252  
Стар 6th March 2011, 13:25
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

хаха нещо такова е май
__________________
Ех, това тяло !
Отговори с цитат
  #253  
Стар 6th March 2011, 20:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Анче, не се хаби, скъпа....не разбра ли отдавна,че не всички са дорасли да се докоснат до твоята божествена ръка, до твоята артистична мисъл и до твоята професионална апаратура, с която все още никой в бг не си е позволил да работи.....но както сама каза - за всеки кон- подходящата за него каруца.......Хора, за които ежедневието е днес да възхваляват един, който утре ще плюят ожесточено и то по форумите,(естествено, защото едва ли имат жива трибуна, кОЯто да се интересува от пошлите и елементарните им разсъждения), не само не са ти необходими за клиенти, а дори не са достойни изобщо дори да разглеждат това, което сътворяваш всеки ден !!!!
те сами се наказват - правят им грозно и то елементарни татуси, , за които дават кош пари, после при друг дават нов кош пари за лъжливи обещания ТИП " бялата лястовица "- изтрит татус, и тн и тн.... същото е и с джуките, и циците и т.н......
АЗ НА ТАКИВА ЛИЧНОСТИ ОТДАВНА ИГНОР съм им дала, не заслужават дори и обидите ми....така че всичко горенаписано е само заради теб.....!
аре ся,то се знаеше,че място за реклама. ТИ ДЕТ С ЕПРАЙШ НА НАЙ-ГОЛЯМАТА ПСИХИТЕРАПЕВТКА,ЩО НЕ ВЗЕМЕШ Д АМЛЪКНЕШ,ЧЕ СТАВАШ ДОСАДНА ЗА ХОРАТА.НА МЕН НЕ МИ ПРЕЧЕШ,ЛАЙ СИ КАТО КУЧЕ,АМА НУЖНО ЛИ Е ВСИЧКИ ДА ТЕ ЧЕТАТ,Ъ?
АМАН ОТ ХОРА ДЕТ СЕ МИСЛЯТ ЗА ВЕЛИКИ КАРУЦАРИ....ПУ
ТАНЕВА,я отивай в това студио за изкуство,че са всели да те погнат и теб
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #254  
Стар 6th March 2011, 20:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie
marisabela, ако тия цици на аватара са твои, остави каруцата не ти отива ..... или пък обратното, май циците не ти отиват, каруцата ти е екстра
СПЕСТИ СИ ЖАЛКИТЕ НАПЪНИ ДА МЕ ЗАСЕГНЕШ,ЗАЩОТО Е ПЪЛНО С ТАКИВА БЕ.НЕ РАЗБИРАШ ЛИ,ЧЕ БОЛ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ,И АКО ТРЯБВАШЕ ДА МИ ПУКА...ПОНЕ ТРЯБВАШЕ ДА ЗНАЧИШ НЕЩО
Просто стана наистина жалка в целта си да изпъкнело нещо за сметка на личните ти нападки,които са характерни само за слабаци!
Аре успех с рекламата,ако този е начинът..то той не е хич правилен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #255  
Стар 6th March 2011, 23:35
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Aз от реклама нямам нужда , моята работа е и моята реклама ... графика ми е пълен и се радвам на доволни клиенти!!! Ако исках да рекламирам себе си нямаше да постна линк на всички БГ татуисти
Има хора, които харесват таттоо изкуството , но нямат достатъчно информация, татуировката не е дреха която , ако не ти хареса можеш да изхвърлиш и инфото е особено ценно. Аз от това разбирам и мога да бъда полезна на всички които използват темата ,,Татуировки,, по предназначение, а не за да си чешат езиците и да плюят по всичко и по всеки.
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #256  
Стар 7th March 2011, 00:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Ако исках да рекламирам себе си нямаше да постна линк на всички БГ татуисти
.
За което лично аз съм ти много благодарна.... инфото е ценно за всеки, който се е решил в БГ да се татуира...Мен самата ми предстои и се вълнувам на тая тема...
Разгледах страничката ти във фейса и страшно ми харесаха нещата ти! Да си призная честно, допреди да видя твоите неща имах някои предразсъдъци към жените-татуисти... Но, БРАВО, наистина!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 7th March 2011, 04:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

пак казвам въпрос на вкус е.За мен това е изкуство и е голям майсторлък да поправиш някой,който си е оставил ръцете първия път.Аз лично видях,че тая мърфис е поправила доста големи лайна.
Лично за твоите линкове-като ваденки изглеждат на детски дрехи.

http://www.facebook.com/photo.php?fb...867767&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fb...867767&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fb...867767&theater
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #258  
Стар 7th March 2011, 22:48
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Aз от реклама нямам нужда , моята работа е и моята реклама ... графика ми е пълен и се радвам на доволни клиенти!!! Ако исках да рекламирам себе си нямаше да постна линк на всички БГ татуисти
Има хора, които харесват таттоо изкуството , но нямат достатъчно информация, татуировката не е дреха която , ако не ти хареса можеш да изхвърлиш и инфото е особено ценно. Аз от това разбирам и мога да бъда полезна на всички които използват темата ,,Татуировки,, по предназначение, а не за да си чешат езиците и да плюят по всичко и по всеки.
ИМЕННО !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #259  
Стар 7th March 2011, 22:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

гвен, никога не съм се съмнявала нито във вкуса ти,м нито в способностите ти за оценка....виж, на някои други и вкуса и оценките също са ни познати, така че....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #260  
Стар 7th March 2011, 23:35
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Ако исках да рекламирам себе си нямаше да постна линк на всички БГ татуисти
.
За което лично аз съм ти много благодарна.... инфото е ценно за всеки, който се е решил в БГ да се татуира...Мен самата ми предстои и се вълнувам на тая тема...
Разгледах страничката ти във фейса и страшно ми харесаха нещата ти! Да си призная честно, допреди да видя твоите неща имах някои предразсъдъци към жените-татуисти... Но, БРАВО, наистина!
Благодаря Във всяка област има много добри и не чак толкова добри ... таланта няма род и число,а рисуването е талант , който се отработва с много труд в годините. Татуирането е моята голяма любов и страст!!!
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: татуировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.