IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 12th March 2011, 12:41
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

И аз прочетох статията и съм направо , представяш ли си колко хора са татуирани с тези 152 вида бои...от къде да знаем дали не сме от тях...А за изчистването питам, защото съм лично заинтересувана, ако може като приключи цялата процедура да видя резултата, много ще съм ти благодарна
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #272  
Стар 12th March 2011, 13:05
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Анче, не се хаби, скъпа....не разбра ли отдавна,че не всички са дорасли да се докоснат до твоята божествена ръка, до твоята артистична мисъл и до твоята професионална апаратура, с която все още никой в бг не си е позволил да работи.....но както сама каза - за всеки кон- подходящата за него каруца.......Хора, за които ежедневието е днес да възхваляват един, който утре ще плюят ожесточено и то по форумите,(естествено, защото едва ли имат жива трибуна, кОЯто да се интересува от пошлите и елементарните им разсъждения), не само не са ти необходими за клиенти, а дори не са достойни изобщо дори да разглеждат това, което сътворяваш всеки ден !!!!
те сами се наказват - правят им грозно и то елементарни татуси, , за които дават кош пари, после при друг дават нов кош пари за лъжливи обещания ТИП " бялата лястовица "- изтрит татус, и тн и тн.... същото е и с джуките, и циците и т.н......
АЗ НА ТАКИВА ЛИЧНОСТИ ОТДАВНА ИГНОР съм им дала, не заслужават дори и обидите ми....така че всичко горенаписано е само заради теб.....!
аре ся,то се знаеше,че място за реклама. ТИ ДЕТ С ЕПРАЙШ НА НАЙ-ГОЛЯМАТА ПСИХИТЕРАПЕВТКА,ЩО НЕ ВЗЕМЕШ Д АМЛЪКНЕШ,ЧЕ СТАВАШ ДОСАДНА ЗА ХОРАТА.НА МЕН НЕ МИ ПРЕЧЕШ,ЛАЙ СИ КАТО КУЧЕ,АМА НУЖНО ЛИ Е ВСИЧКИ ДА ТЕ ЧЕТАТ,Ъ?
АМАН ОТ ХОРА ДЕТ СЕ МИСЛЯТ ЗА ВЕЛИКИ КАРУЦАРИ....ПУ
ТАНЕВА,я отивай в това студио за изкуство,че са всели да те погнат и теб

Незнам,ама нещо мухабета не го схванах...кой ще ме погва, що?“
Знаеш,че скачам кат кобра на некви дет ми дават наклон на оная работа.........
Ще се повторя,или подвайсетя ...всеки има тиква(на някой обаче е пълна само със семки) ... и сам решава какво да прави с живота си...не го ли разбрахте хора,че човек с раждането си,придобива свобода?!?!??!?!?!?
А за татусите ми...... ахахахахаа...тва са ми спомени по един или друг начин от живота , и значат много за мен...скромна съм, само 4...сега съм в процес на 5ти,за щастие
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #273  
Стар 12th March 2011, 13:18
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

,,При около 100 души са се появили възпаления след татуирането. Появили се зачервяване и малки мехури, които по принцип са нормални, но трябва да изчезнат напълно след около четири седмици. Професор Боймлер обаче уточнява, че при около осем процента от анкетираните оплакванията са продължили и след този период. Което означава, че процедурата е извършена по нехигиеничен начин.,,

Хигиената е много важна, не само по -време на татуиране, но и след това ... задължително условие е да се проучи точно каква хигиена се спазва в студиото в което се татуирате и стриктно да се спазват инструкциите за опазване и лекуване на татуировката в следващите 2 до 4 седмици.

,,Също така германският химик предупреждава, че в някои от боите за татиуровки се съдържат пигменти, които се използват в автомобилната или печатарската индустрия. Но още по-страшното е, че някои от мастилата съдържат субстанции, предизвикващи рак.
Преди около една година в Швейцария бе извършено мащабна акция, чрез която властите подложиха на изследване мастилата за татуировки. След като резултатите излязоха на яве, бе забранено използването на 152 вида бои. Доказано бе, че те крият опасност за здравето на хората.,,

Пълна щуротия ... студията които държат на името си , на качеството на татуировките и пазят здравето на клиентите си , никога няма да си позволят да вземат бои с неясен произход. Боите на водещи фирми в областта са дерматологично тествани, съдържат вода, глицерин и растителен пигмент и са толкова безопасни за здравето, че и при хора с обострени кожни алергии не дават никаква реакция. За рак .... абсолютно изключено.
От цигарите които пушим, храната която ядем, въздуха който дишаме и гените които носим е в пъти по -голяма вероятността да се разболеем от рак ....

,,При татуирането част от мастилото попада в кръвта. По този начин оцветява намиращи се в близост лимфни възли. Много специализирани списания по света напоследък засягат все по-често тази тема, а лекари съобщават за открити под татуировките тумори.,,

Опасноста от рак в следствие татуиране е само , ако се мине с иглите през бенка. И никаква друга!!!
Изисквайте да видите боите , четете състава на опаковката и срока на годност.
Изисквайте иглите да се отварят пред вас, изисквайте наличието на автоклав и следете дали накрайниците и ръкохватките са стерилизирани в автоклав, ако студиото в което се татуирате е на химична стерилизация, изикавайте да го направят пред вас. Става за 10 мин. - химикала убива всички спори на ХИВ, туберколоза, хепатит, гъбички ..... прочетете и етикета на химикала който ползват и срока на годност , поискайте да го изсипят пред вас във ваничката за стерилизация.....
Когато татуиста ви попита за заболяванията при които татуирането е невъзможно , не крийте нищо ....
След което се забавлявайте на процеса, ще сте абсолютно здрави и ще носите върху себе си изкуство!!!
Поздрави
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #274  
Стар 12th March 2011, 13:30
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Незнам,ама нещо мухабета не го схванах...кой ще ме погва, що?“
[/quote]
И аз не схванах защо те намеси ...
Поздрави за татусите ... харесвам хората които си обичат татуировките , това значи , че са наясно какво и как го искат , значи , че уважават татуиста си и неговия труд!
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 12th March 2011, 13:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

artannie,мерси много за инфото.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #276  
Стар 12th March 2011, 23:44
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Незнам,ама нещо мухабета не го схванах...кой ще ме погва, що?“
И аз не схванах защо те намеси ...
Поздрави за татусите ... харесвам хората които си обичат татуировките , това значи , че са наясно какво и как го искат , значи , че уважават татуиста си и неговия труд![/quote]


Естествено...аз отивам с точно определена цел какво и как искам...и знам,че това ще е на мен до когато съм жива...... обожавам си татуировките.....обожавам ги...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #277  
Стар 12th March 2011, 23:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Естествено...аз отивам с точно определена цел какво и как искам...и знам,че това ще е на мен до когато съм жива...... обожавам си татуировките.....обожавам ги...
Е и?Тва не е от значение,защото всичко се случва от едни некадърни ръце.Аз също знаех какво исках,ама проблемът не е в това какво искаш,а дали човекът срещу теб може или се надценява и тем подобни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #278  
Стар 13th March 2011, 12:13
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Да, навсякъде има и добри и повярвали си некадърници , ама нали за това са архивите които има всяко студио, грешката не е на некадърника ... в неговите очи той си бачка супер и ти взима пари за това. Трябва да поискаш да видиш работите му, трябва да поискаш да си видиш татуировката на хартия ... с моливче не от принтера, при това в няколко варианта, трябва да ти лепи моделите за да добиеш ясна представа ... и още куп условности , които ако ти не ги изискваш, а на татуиста му дреме ... рискуваш да си носиш едно голямо лайно.
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #279  
Стар 13th March 2011, 12:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Да, навсякъде има и добри и повярвали си некадърници , ама нали за това са архивите които има всяко студио, грешката не е на некадърника ... в неговите очи той си бачка супер и ти взима пари за това. Трябва да поискаш да видиш работите му, трябва да поискаш да си видиш татуировката на хартия ... с моливче не от принтера, при това в няколко варианта, трябва да ти лепи моделите за да добиеш ясна представа ... и още куп условности , които ако ти не ги изискваш, а на татуиста му дреме ... рискуваш да си носиш едно голямо лайно.
Видях,на хартия беше едно..,видях какво е правил.Но явно човекът се е надценил.Не успя,просто много трудно се правят такива татуси със светлосенки,фотошопирани снимки.
ето

http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...1t:429,r:7,s:0
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #280  
Стар 13th March 2011, 12:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Намерих човек,който познава този пич Анатоли/уж най-добрият/,но той работи от тях си и ме притеснява стерилноста и отделно,че не знам дали би се навил да ми поправя пораженията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: татуировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.