IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 11th February 2011, 03:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

СИНННН,УОУ.СУПЕР СТРАННО,НЕДЕЙ ДА ГО КОНСУМИРАШ.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #242  
Стар 11th February 2011, 12:29
KDLN369 KDLN369 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

ползвам системата за светлинна терапия Биоптрон от 1 година. Имах хроничен синузит, но от 1 година не пия лекарства, нямам пункции, не ходя на нагревки, не пия антибиотици. Чувствам се прекрасно. Ползвайте уреда Биоптрон!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 11th February 2011, 13:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Става с инхалации от варени кори на лимон.Излиза доста ефтино
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #244  
Стар 19th February 2011, 09:58
nikolina1966 nikolina1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Виждам , че има привърженици на различни начини и продукти за подсилване на имунитета.Общото е , че трябва да се води здравословен начин на живот и да се ползват природни продукти. Бих искала да ви препоръчам една комбинация, която в къщи ползваме -Мурсалски чай,витамини Алайв и коластра Колактейт. Чаят е родопски и ендемит на Балканите- много силна билка. Витамините са изцяло натурални с комбинация от минерали,гъби и водорасли просто по богата комбинация не ми е попадала.Колактейт е коластра от пасищно отглеждани крави, събирана през първите 48 часа след отелването и е концентрация от много имуноглобулини,витамини и микроелементи предназначена за предпазване на организма от инфекции.Може би трябва да се отвори отделна тема за коластрата има много интересни подробности около нея , но не ми се пише повече.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 19th February 2011, 17:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikolina1966
Виждам , че има привърженици на различни начини и продукти за подсилване на имунитета.Общото е , че трябва да се води здравословен начин на живот и да се ползват природни продукти. Бих искала да ви препоръчам една комбинация, която в къщи ползваме -Мурсалски чай,витамини Алайв и коластра Колактейт. Чаят е родопски и ендемит на Балканите- много силна билка. Витамините са изцяло натурални с комбинация от минерали,гъби и водорасли просто по богата комбинация не ми е попадала.Колактейт е коластра от пасищно отглеждани крави, събирана през първите 48 часа след отелването и е концентрация от много имуноглобулини,витамини и микроелементи предназначена за предпазване на организма от инфекции.Може би трябва да се отвори отделна тема за коластрата има много интересни подробности около нея , но не ми се пише повече.
Мурсалският чай е уникален по рода си,пила съм го дългооо време.Коластрата също я пия от време на време
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #246  
Стар 16th March 2011, 10:58
siska6969 siska6969 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Имунната ми система по време на смяна на времето е доста слаба. Затова приемам мултивитамини, ехинацея, прополис и всякакви имуностимуланти. Има много хубави билки на капсули - черен бъз, различни гъби и водорасли. Аааа и най-ефикасното - коластрата е силен имуностимулатор. За първи път пробвах Collactate се казва. НЕ съм се разболявала от месеци.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 16th March 2011, 11:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И аз сега приемам хлорела-вид водорасло.

Хлорелата е едноклетъчно, зелено водорасло, част от семейство Chlorophyta. То е със сферична форма и размер от 2 до 10 μm диаметър. Хлорелата има несмилаема нишковидна обвивка, зад която се крият хранителните й съставки. Сушената хлорела съдържа около 45% протеини, 20% мазнини, 20% въглехидртати, 5% фибри и 10% минерали и витамини. Поради вискоия й протеинов състав, тя е предпочитан хранителен източник за много хора. Богата е на бета-каротин, витамини от групата В, вит. Е и С, магнезий, натрий, калций, цинк, желязо, ДНК и РНК, както и ензими като хлорофилаза и пепсин.

Почистване на кръвта и снабдяване с кислород
Благодарение на съдържанието на фибри, които се свързват с тежките метали и пестицидите, хлорелата служи за изхвърляне на метаболичните отпадъци от организма. За правилното функциониране на тялото ни е нужно чисто кръвообръщение, богато на червени кръвни телца, които служат за пренос на кислород. Хлорелата, също така, е богата на хлорофил, който от своя страна е много подобен на хемоглобина. Хемоглобинът е протеин в червените кръвни телца, който пренася кислород до важни органи на тялото ни. Единствената разлика между хлорофила и хемоглобина е магнезиевата молекула в ядрото на хлорфила, за разлика от молекулата желязо в това на хемоглобина. Съдържанието на Магнезий е изключително важно за сърдечния ритъм. Също така, хлорофилът помага за образуването на червени кръвни телца и се препоръчва при анемия.
Подобряване на храносмилането
Поради съдържанието на храносмилателни ензими хлорофилаза и пепсин, Хлорелата подобрява храносмилането и спомага при запек.
Балансиране на киселинността
Хлорелата също е алкална храна, която подпомага балансирането на рН в организма. За тялото ни е изключително важно да бъде поддържан неутрален PH баланс (около 7.2-7.4). За жалост повечето хора се хранят ежедневно и основно с топлинно обработена храна, fast food и безалкохолни напитки (с PH около 2.7) като това води до дисбаланс в стойностите на PH. Киселинната среда води до редица заболявания, неприсъщи за алкалната.

Хлорелата предпазва от сърдечни заболявания, намалява кръвното налягане и холестерола, забавя процеса на стареене.
ЧУВСТВАМ СЕ УНИКАЛНО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #248  
Стар 16th March 2011, 11:42
siska6969 siska6969 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Да, пила съм и хлорела, и спирулина, но сега реших да пия мултивитамините Alive защото в тях ги има, пък и нали сега пролетната умора ме налегна.. да ми даде и малко енергия да не заспивам на работното място ))
Отговори с цитат
  #249  
Стар 16th March 2011, 12:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз вече втора година никва умора,никви депресии.Никакви болести,грипове.Явно съм случила на добри продукти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #250  
Стар 16th March 2011, 12:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Миналата седмица се случи да попадна на едно предаване по ТВ 7, та в него представиха една машинка, която е вид цинтрофуга, взима се кръв от пръста и се изследва колко стресиран е организма на човека и какво количество свободни радикали са настанени в него.
Измерването е по някакви референтни стойности.
Доктора каза, че по принцип свободните радикали у женския организъм са доста повече отколкото в мъжкия.
Изследваха водещата и се оказа, че е супер стресирана и има в себе си свободни радикали, които са превишили горната граница на нормата.
Посъветваха я да взима добавки и въобще да води природоцелесъобразен начин на живот, всъщност цялото предаване беше с такава насоченост.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.