IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1981  
Стар 7th June 2011, 14:58
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

nells, видях ти снимките - имаш много хубави черти , но действително смятам, че нослето ти идва малко по-дълго и грубо като цяло. Върхът е дългичък а и по собствен опит знам, че още ще се удължи с времето.
Отговори с цитат
  #1982  
Стар 7th June 2011, 15:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony Виж мнението
nells, видях ти снимките - имаш много хубави черти , но действително смятам, че нослето ти идва малко по-дълго и грубо като цяло. Върхът е дългичък а и по собствен опит знам, че още ще се удължи с времето.
Благоаря, simphony!
Аз също мисля, че е по-дълък, от колкото би трябвало да бъде. Готова съм за 4-та операция, просто не мога да се примиря, че носът ми мина през толкова много и все пак не го харесвам напълно.
Ти какъв опит имаш? Надявам се не се удължава повече, ама честно казано ми е все едно на този етап - така и така пак ще го режа.. Просто ми се иска следващия път доцента наистина на отреже повечко, че както се изрази един форумец - преди имах камба, сега имам чушка.. (да си признава без бой кой беше!!)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1983  
Стар 7th June 2011, 16:38
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony Виж мнението
nells, видях ти снимките - имаш много хубави черти , но действително смятам, че нослето ти идва малко по-дълго и грубо като цяло. Върхът е дългичък а и по собствен опит знам, че още ще се удължи с времето.
Хайде да не приказваме празни приказки! И без тва Неллс е тотално психясала така че няма нужда от такива ''откровения''!
Имам две операции и след двете чаках носа ми да се удължи но не ми е мръднал дори милиметър , така че запази си компетентното мнение за себе си!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1984  
Стар 7th June 2011, 16:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Благоаря, simphony!
Аз също мисля, че е по-дълък, от колкото би трябвало да бъде. Готова съм за 4-та операция, просто не мога да се примиря, че носът ми мина през толкова много и все пак не го харесвам напълно.
Ти какъв опит имаш? Надявам се не се удължава повече, ама честно казано ми е все едно на този етап - така и така пак ще го режа.. Просто ми се иска следващия път доцента наистина на отреже повечко, че както се изрази един форумец - преди имах камба, сега имам чушка.. (да си признава без бой кой беше!!)

Хахахах признавам си
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1985  
Стар 7th June 2011, 17:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Върхът е най-пипкав и не всички могат да работят по него!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1986  
Стар 7th June 2011, 20:30
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Абе , то най-важно е как Джамбазов се справя с върхове , а доколкото се чела и при него все още си е малко на късмет.
Отговори с цитат
  #1987  
Стар 7th June 2011, 22:50
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Аз мисля, че има предвид, че връхчето ще падне още малко надолу. Обикновено до края на третия месец пада. Също като спада отока, нослето изтънява и оптически изглежда по-дълго, няма как да се увеличи по друг начин.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #1988  
Стар 8th June 2011, 00:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic Виж мнението
Аз мисля, че има предвид, че връхчето ще падне още малко надолу. Обикновено до края на третия месец пада. Също като спада отока, нослето изтънява и оптически изглежда по-дълго, няма как да се увеличи по друг начин.
При всеки е идивидуално ! имам две операции и носа ми не е мръднал! Нито ми е паднал върха нито се е удължил!
На живо носа на Неллс изглежда много добре , седи абсолютно естествено без да личи че е имала операция! Като изключим факта че тя е разочарована понеже не е станал чип,то носа и е направо идеален !Станал е абсолютно симетричен и си е един хубав класически нос !
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 8th June 2011 на 01:25
Отговори с цитат
  #1989  
Стар 9th June 2011, 07:39
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Имам едно питане за ръбчетата около мястото на чупене. Аз имам от едната страна и се чудя дали това е отток или страничната кост е удебелена. Нека споделят хората с по-стари операции около 1 година - изчезват ли тези ръбчета или си остават и лесно ли се премахват ако останат.
Отговори с цитат
  #1990  
Стар 9th June 2011, 19:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Имам едно питане за ръбчетата около мястото на чупене. Аз имам от едната страна и се чудя дали това е отток или страничната кост е удебелена. Нека споделят хората с по-стари операции около 1 година - изчезват ли тези ръбчета или си остават и лесно ли се премахват ако останат.
Предполагам при теб става въпрос за вкостяване. Аз имах такова след второто рино странично от коста, близо до лявото ми око. Не си личеше с просто око, усещаше се само на пипане. Но съм виждала такива, които си личат и стоят направо като гърбичка. Не се маха от самосебе си, но се коригира лесно - с пилене.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:32.