IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1701  
Стар 19th October 2011, 22:23
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Радвам се, че форумът се пораздвижи. Тъкмо си мислех, че няма с кого да обменяме идейки за режима и да споделяме опит, радости и провали (дано са по-малко или хич да ги няма).
Аз от две години ходя пеш на работа всеки ден и това прави средно 5 км. на ден, което не е кой знае колко, но пък е наистина всеки ден. Сега търся Зумба наблизо, за да увелича физическото натоварване успоредно с доброто настроение.
Вие, момичета, спортувате ли нещо и какво?
Отговори с цитат
  #1702  
Стар 20th October 2011, 07:54
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Beachbody - Chalean Extreme - тренирам вкъщи,5 пъти седмично
Страшно съм доволна и от тази,и от още няколко програми на Бийчбоди - вече съм като зомбирана и ако не си направя тренировката,се чувствам все едно нищо не съм направила цял ден .
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies

Последно редактирано от Tinkerbell : 20th October 2011 на 08:11
Отговори с цитат
  #1703  
Стар 20th October 2011, 09:10
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
Thumbs up

Вярно, че става дума за дневник, ще дам отчет за днес : Плодов ден, една ябълчица на закуска- мъъничка ... едно парче сушен ананас и два портокала за през деня, а за вечеря планирам салата- зеле, морков, краставица, зелена салата, репичка и домат ....на пръв поглед съчетанието е безумно, но ще ви хареса, повервайте ми- с лимон и зехтин , по малко от тях.... Тинкърбел, права си , че не ям едно и също нещо на обяд и на вечеря. Това се дължи на факта, че аз не обичам еднообразието - то ме убива. И въпреки тия "прегрешения" аз мога да се похваля с 3 кила надолу/теглих се на 14-ти / и с 4см от талията по- малко, тумбакът ми се е прибрал и се чувствам супер добре. Супата, която споменах оня ден , си беше готвена, аз съм върл противник на тия сухи неща дето ги продават в пакетчета - само сушен зеленчук ползвам при готвене , нищо друго от тия гадости. Хубав ден, ако сколасам тия дни пак ше пиша. Емотиконите излизат , когато пишеш " нов отговор" , а не "бърз отговор" ...
Отговори с цитат
  #1704  
Стар 20th October 2011, 09:28
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Тая храна е адски малко за плодов ден ,аз ще умра до следобед ,ако я карам като теб
Моят план е - до обяд : 8:00 1 голяям банан , 10:00 Още един банан , 12:00 пак банан и от 14 нататък - зеленчуци,защото не мога д аизкарам цял ден на плодове.

И проклетите иконки нем и излизат нито на Нов ,нито на Бърз отговор ;(
И подписа не виждам от къде да си сменя ;(
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #1705  
Стар 21st October 2011, 10:11
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

честно казано първите три плодови дни и аз ги изкарах като тебе, направо озверявах от глад и тъпчех плодове до пръсване, плюс салата вечер
снощи изядох 25 грама бадеми към 17ч. и после една ябълка към 18 + голямата салата ... очевидно нещо се случва на мисловно ниво при мен, не ми се яде така безумно както първите две седмици....
Отговори с цитат
  #1706  
Стар 21st October 2011, 17:59
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Е,ми нормално,организмът привиква.
Аз не можах да спя до 3 от глад.Ментален глад .Но се свиква - правила съм го веднъж,пак ще го направя.Предния път,когато бях сериозна,след втората седмица вече не изпитвах никакви влечения към неща извън менюто ми и не ми тежеше да не ям след 19h,нито пък ми пречиха скопените количества
Днес ,протеинки - не закусих,направих само едно "кафе" (слагам го в кавички,защото го замествам с цикория) с мааалко мляко.За обяд изкльопах 1/2 консерва херинга в доматен сос,а току-що вечерях с няколко соеви зърна ,малка купичка салата от зеле и моркови (само толкова беше останало) и 1 кофичка кисело мляко 4,5 % ,в което си разбих протеин на прах.
И мисля да лягам към 22,за да не избудалея пак
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #1707  
Стар 23rd October 2011, 14:57
bormanbg bormanbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Ще се почва и това. От утре (понеделник). За 2 години с жената свалихме доста килограми с друга диета по-дългосрочна (аз 35 кг, тя 19 кг) и се чустваме превъзходно сега. Но от 4-5 месеца...ами страх ни е да не напълнеем отново
Ще опитаме и тази вратичка за здравето, изчетох почти всичко...
Отговори с цитат
  #1708  
Стар 25th October 2011, 08:27
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране bravo

Браво , най- сетне и един мъж в диетата! Впрочем, моята половинка също е на този режим- спазваме го заедно , но той е инкогнито, аз чета и общувам по форума , а той само анализира резултатите
Сега да дам отчет, днес трябваше да ни е воден ден, обаче.....струва ми се прекалено. Ние сме работещи хора, трябва мааалко енергия за това, което правим, не може да търчиш от обект на обект като си само на вода. Та накратко, пропускаме водния ден и си караме по график, днес е белтъчен ....
Отговори с цитат
  #1709  
Стар 28th October 2011, 21:30
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Wink

Измислих как да стимулирам отслабването.
Вместо само да се радвам на въртящите се панталонки, си купих нови съвсем по мен и сега целта е и те да започнат да се въртят.
Забелязвам, че в белтъчния ден, ако ям месце на обяд, вечерта изобщо не ми се яде и минавам на салата със сирене или кашкавал. Гледам да не пропускам хранене, защото не искам да издивея от глад по никое време и да направя някоя глупост.
Намерих начин да хапвам сладичко всеки ден без да нарушавам режима. Печени ябълки на фурна с няколко капки подсладител. Още горещи ги насипвам в бурканчета и при "квичаща" нужда хапвам по няколко лъжички.
В плодовия ден едното хранене ми е 300-500 мл. фреш от моркови, а за вечеря винаги хапвам салата. Вместо сол слагам шепа маслини, особено добре се "връзват" със салата айсберг. Печените чушки с чесън, магданоз и оцет също доста добре спасяват положението. А ако ръснеш и малко сурови белени семки - става красота.
Смятам, че след като свърша 3-те месеца, за да задържа постигнатия резултат ще е достатъчно само да продължавам да ям плодове до обяд, да пия 2 литра вода на ден и всяка седмица да правя един плодов или зеленчуков ден. Това изобщо няма да е проблем. Просто се надявам тези полезни навици да ми останат.
Вие, "колеги" как смятате да запазите формата?
Отговори с цитат
  #1710  
Стар 31st October 2011, 08:31
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

Мини боксер, възхищавам се на хъса ти... Аз вече пропуснах водния ден, днес пък таман ставам от масата, не издържах и изядох едно тъънко парченце тутманик, който бе приготвен за децата....обаче панталоните наистина се въртят и аз си заръчах едни по мен , та да видим те дали ще започнат да се въртят... а е възможно и докато ги ушият да се наложи корекция
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:54.