IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th November 2011, 01:04
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lyllie Mitchkin's poker face Виж мнението
Мисля, че бях на 4.5г. Водеха ме лятос на чист селски въздух при роднини. Хорицата перяха на ръце и си простираха прането на двора- на телта, между две дървета, а отдолу кал и прах на воля. Досещате ли се какво ми прошепна Белята в детското ухо?
Питала те е дали ще снасяш или ще пратиш прането в снесеното..Ай стига сме спамили темата на Нелката
Отговори с цитат
  #62  
Стар 17th November 2011, 10:54
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Белята ми подсказа, че можех да срежа телта с клещите. Първия опит беше доста мъчителен за крехките ми кунки, но придобих умения. Придобих и техническа визия. Телта на другите простори я срязвах така че, максимален брой намятано пране да изпада по прашната и кална земя. Но вместо моята детска радост и забава да бъде споделена от възрастните мирогледи,те ме нахраниха със здрав селски пердах. Наслушах се и на коментарий по мой адрес. Не разбрах всичките реплики, но почувствах че не ме третират като ангелче. А аз си бях едно беличко ангелче! В огорчение, плач и озлобление събрах всички клещи и инструменти. И с чувство на облекчение ги пуснах един по един в герана. Това беше първия ми сблъсък с недружелюбното общество на човеците.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 17th November 2011 на 18:01
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоповлиялонамирогледави
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.