IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 19th November 2011, 22:21
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicole_ Виж мнението
Папагалке не ме цитирай, имате голямо жлание да си изливате злобата където не трябва! Ти каква се явяваш че не разбрах????
Хайде мършо,остани си със здраве!Твоето място тук е резервирано,защото си скрита като мишка и нагло и брутално само простотии ръсиш!Няма ме,отивам да повърна.И между другото,преди време ме помоли да не ти отговарям на поста.Сега аз те моля да не го правиш,защото не си ми интересна!
  #1262  
Стар 19th November 2011, 22:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Тази тема е посветена на доц. Джамбазов - един от най-фините и интелигентни хора, които съм срещала. Някак си много не на място са всичките простотии, които постоянно се налага да четем заради липсата на възпитание у някои хора. Има лични съобщения, има и тема "Общи приказки" - ругайте се там, колкото искате.
  #1263  
Стар 19th November 2011, 22:29
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Хайде мършо,остани си със здраве!Твоето място тук е резервирано,защото си скрита като мишка и нагло и брутално само простотии ръсиш!Няма ме,отивам да повърна.И между другото,преди време ме помоли да не ти отговарям на поста.Сега аз те моля да не го правиш,защото не си ми интересна!
А ти защо си мислиш ,че си много интересна бе мършоооооо...Я отиди да повърнеш и си остани там...Ама много прости момичета има тука..Леле леле големи претенции а културата ни е на нула...
  #1264  
Стар 19th November 2011, 22:31
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Виж ся , обикновено хората обвиняват другите в собствените си прегрешения
Аз злоба не изпитвам към никого само дребна досада към глупостите
И по добре кокошка ,отколкото тъпа до безобразие
Кокошките са по умни от теб , момиче..Не се заблуждаваи,че си много умна..Влез в реалността и прецени сама колко струваш и на какво интелектуално ниво си..
  #1265  
Стар 19th November 2011, 22:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lola32 Виж мнението
Кокошките са по умни от теб , момиче..Не се заблуждаваи,че си много умна..Влез в реалността и прецени сама колко струваш и на какво интелектуално ниво си..
Благодаря ти че ме наричаш момиче ама няма да те почерпя
Пък дали ме имаш за умна или за тъпа няма никво зна4ение отдавна съм се доказала там където трябва и ако ти живуркаш чистейки тоалетните в световната столица , то аз уча в един от най престижните европейски университети (емот мидъл фингъ )
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 19th November 2011 на 22:35
  #1266  
Стар 19th November 2011, 22:34
Аватара на Nicole_
Nicole_ Nicole_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Хайде мършо,остани си със здраве!Твоето място тук е резервирано,защото си скрита като мишка и нагло и брутално само простотии ръсиш!Няма ме,отивам да повърна.И между другото,преди време ме помоли да не ти отговарям на поста.Сега аз те моля да не го правиш,защото не си ми интересна!
Хахаха милата се изнерви )) аз място тук нямам и не ми и трябва да имам влизам чета си ако има нещо което да ме интересува и така, но като се натъкне човек на нещо дразнещо като теб и другата........ няма как да си затвори очите. По- спокойно :0 с кой ме бъркаш? Внимавай да не си изповърнеш чарвата Като не съм ти интересна да не се беше обаждала ...

Последно редактирано от Nicole_ : 19th November 2011 на 22:41
  #1267  
Стар 19th November 2011, 22:36
Аватара на Nicole_
Nicole_ Nicole_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Тази тема е посветена на доц. Джамбазов - един от най-фините и интелигентни хора, които съм срещала. Някак си много не на място са всичките простотии, които постоянно се налага да четем заради липсата на възпитание у някои хора. Има лични съобщения, има и тема "Общи приказки" - ругайте се там, колкото искате.
И ще продължаваш да четеш всичко това и за напред за съжаление.
  #1268  
Стар 19th November 2011, 22:42
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicole_ Виж мнението
И ще продължаваш да четеш всичко това и за напред за съжаление.
Благодарение на тебе ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1269  
Стар 19th November 2011, 22:45
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicole_ Виж мнението
И ще продължаваш да четеш всичко това и за напред за съжаление.
Думите са в основата на цивилизацията ни. В известна степен те са самата цивилизация. Ако думите изведнъж изчезнат ще изчезне и цивилизацията, а ние ще се върнем по дърветата. Реалността ни изглежда е такава, че още не сме стигнали онзи етап от развитието си, в който истината да е неизменна част от взаимоотношенията ни…Вероятно това е причината всеки разговор, който водим да е съставен от две части, които рядко са ясно диференцирани – полезна (смислена) част и „празни приказки”.В случая доминира втората.Ето защо моят апел е-Nicole_,върни се по дърветата,защото ТАМ ТИ Е МЯСТОТО!!!))
  #1270  
Стар 19th November 2011, 22:46
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Nicole_ Виж мнението
Хахаха милата се изнерви )) аз място тук нямам и не ми и трябва да имам влизам чета си ако има нещо което да ме интересува и така, но като се натъкне човек на нещо дразнещо като теб и другата........ няма как да си затвори очите. По- спокойно :0 с кой ме бъркаш? Внимавай да не си изповърнеш чарвата Като не съм ти интересна да не се беше обаждала ...
подкрепям те напълно...и аз нямам повече работа тук)
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.