IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3701  
Стар 18th February 2012, 15:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
ЛиляноУ, това много объркващо...
В някои сайтове, проекцията е написана като профил и затова стават объркванията.
Всъщност в повечето случаи, когато обсъждаме тук се има превдид проекция, почти не става дума за профил, в смисъл височината (дължината) на импланта.

Объркващо я! Тази обърквация я създадох съвсем умишлено за тези многознайковци, които ми говорят за липса на проекция или профил при едните пък при другите имало. Като не знаем една думичка кво значи да вземем първо да се информираме пък после да пускаме "компетентни" мнения.
  #3702  
Стар 18th February 2012, 15:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Объркващо я! Тази обърквация я създадох съвсем умишлено за тези многознайковци, които ми говорят за липса на проекция или профил при едните пък при другите имало. Като не знаем една думичка кво значи да вземем първо да се информираме пък после да пускаме "компетентни" мнения.
Признавам си доброволно, че ми бяха много мътни и объркващи тия неща, като отидох при док. и той започна да ми казва параметрите, кое колко см ще ми е и аз го погледнах едно и му казах, докторе така тия цифри нищо не ми говорят и той ми каза че всъшност разполага със снимка с точно този размер и ми я показа, харесах я много и уточнихме че точно това искам.
  #3703  
Стар 18th February 2012, 15:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Признавам си доброволно...
Е, щом си признаваш без бой , но аз не визирах теб... споко. Всички знаем много малко пък се бараме всезнайковци... еле па я
  #3704  
Стар 18th February 2012, 15:22
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Някои правил ли си е корекция:от по-висока да мине на по-ниска проекция???
Аз имам такива мераци... искам доста по-широки и високи да са ми, а за да стане това трябва да мина на по-ниска проекция, щото ако остана на висока, ше трябва да си бацна шестин кубика.
  #3705  
Стар 18th February 2012, 15:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

шестин кубика шъ съ ти пирфекни... ама Луки ще изпоприпадва
  #3706  
Стар 18th February 2012, 15:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз мсиля, че стана объркване между височина (, която я има само при анатомчините) и проекция/профил. Моите пък са 11.5 диаметър и 5.7 проекция (ултра-висока). И сега ми отиват под мишниците, а разстоянието между тях е 1-2 пръста, т.е. по-широка основа хептен ще ги рапляка
  #3707  
Стар 18th February 2012, 15:38
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
При анатомичните импланти има и допълнителни параметри за височината на импланта... ако това го наричате профил, моля да бъда извинена
Да, аз имах предвид точно анатомичните.
  #3708  
Стар 18th February 2012, 15:42
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

http://plastikoperationsforum.se/sit...t_implants.pdf

Профил е най-изпъкналата точка на кръглия имплант, която се пада точно в центъра, а за проекция се говори при анатомичните, най-високата точка, която се намира в долните 2/3 на импланта. Защо така ги наичат, питай произвидителите, Liliana.
http://plastikoperationsforum.se/sit...t_implants.pdf

Последно редактирано от демили : 18th February 2012 на 15:48
  #3709  
Стар 18th February 2012, 15:48
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
http://plastikoperationsforum.se/sit...t_implants.pdf

Профил е най-изпъкналата точка на кръглия имплант, която се пада точно в центъра, а за проекция се говори при анатомичните, най-високата точка, която се намира в долните 2/3 на импланта. Защо така ги наичат, питай произвидителите, Iliana.
Без да имам претенции, че съм много разбираща от импланти, говориш за едно и също. Просто при кръглите то е в центъра, а при анатомичните не. И в двата случая е проекция, т.е. измерението на импланта в най-изпъкналата му точка (изпъкналостта му ), без значение дали е кръгъл или анатомичен.
  #3710  
Стар 18th February 2012, 15:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Сега ще стане една безмислена дискусия като с това има ли значение колко сме високи при избора на импланти. И в двата случая става въпрос за изпъкналост... да не изпадаме и в подробности относно това, че беше зададен въпрос относно какво значи "moderate"... как стигнахме до това що е профил и проекция не знам
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:46.