IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2281  
Стар 29th February 2012, 17:58
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Утре ще ми свалят лонгетата!
Желая ти още повече да се харесаш и все по-добре да става нослето ти!!!
Мацки, това пожълтялото, което остана след синините и отоците - с какво да третирам???
  #2282  
Стар 29th February 2012, 18:16
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Желая ти още повече да се харесаш и все по-добре да става нослето ти!!!
Мацки, това пожълтялото, което остана след синините и отоците - с какво да третирам???
Мерси! Много си мила. Жълтото изчезва до 10-тия ден. Според мен колкото по-малко се мажете с кремове и тем подобни,толкова по-добре е за кожата.
  #2283  
Стар 29th February 2012, 18:37
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Желая ти още повече да се харесаш и все по-добре да става нослето ти!!!
Мацки, това пожълтялото, което остана след синините и отоците - с какво да третирам???
За жълтото моят дерматолог ми препоръча едно коректорче на авен - http://eau-thermale-avene.bg/Product.aspx?id=71 - жълт цвят и аз лично съм много доволна.
  #2284  
Стар 29th February 2012, 19:03
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kraska_n Виж мнението
За жълтото моят дерматолог ми препоръча едно коректорче на авен - http://eau-thermale-avene.bg/Product.aspx?id=71 - жълт цвят и аз лично съм много доволна.
Благодаря за съвета, но този стик май е по-скоро за прикриване, а аз търся нещо, от което да се разнесат по-бързо. Много съм смешна, тъй като синини имах само под очите и на клепачите, а отоците след това спаднаха към бузите. Няколко дни бях като булдогче . Аз лично непрекъснато си правех оточно масажче и отоците бързо се разнесоха, но ми останаха жълти черти започващи под очите, та чак до бузите и върху бузите. На добра светлина съм като изрисувана... Татко ме съветва да слагам бял дроб, ама ми е малко гнусно...
Красинка, ти по-добре ли си вече, изчезнаха ли кръвоизливите в очите. Чакам нови снимчици и от теб.
  #2285  
Стар 29th February 2012, 19:27
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Благодаря за съвета, но този стик май е по-скоро за прикриване, а аз търся нещо, от което да се разнесат по-бързо. Много съм смешна, тъй като синини имах само под очите и на клепачите, а отоците след това спаднаха към бузите. Няколко дни бях като булдогче . Аз лично непрекъснато си правех оточно масажче и отоците бързо се разнесоха, но ми останаха жълти черти започващи под очите, та чак до бузите и върху бузите. На добра светлина съм като изрисувана... Татко ме съветва да слагам бял дроб, ама ми е малко гнусно...
Красинка, ти по-добре ли си вече, изчезнаха ли кръвоизливите в очите. Чакам нови снимчици и от теб.
Аз също чакам снимки хахаха Най-добре изчакай тогава за жълтичкото - от само себе си ще изчезне
При мен нещата са наред 29 дни след операцията и още малко червеничко в очите ... това е положението един неприятен обрив се беше появил по лицето и почти го излекувах и от утре вече съм на работа
  #2286  
Стар 29th February 2012, 22:27
Pimpola Pimpola не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 2
По подразбиране Сериозно предложение!

Сериозно предложение!

--------------------------------------------------------------------------------

Мили момичета,тъй като заминавам след няколко месеца поне за година,а искам да си правя ринопластика единствено и само при др.Джамбазов,реших да отправя следното предложение-300 ЛЕВА на тази от вас,която може да ми отстъпи час за консултация за март или най-късно април,а ако може директно и дата за операция,истината е,че от три месеца безуспешно се боря за час,но е невъзможно!Много ще съм щастлива ако има желаещи!До скоро!
  #2287  
Стар 29th February 2012, 23:30
Аватара на desert rose
desert rose desert rose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GiVi Виж мнението
Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
GiVi,имаш ЛС и от мен!
  #2288  
Стар 29th February 2012, 23:45
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pimpola Виж мнението
Сериозно предложение!

--------------------------------------------------------------------------------

Мили момичета,тъй като заминавам след няколко месеца поне за година,а искам да си правя ринопластика единствено и само при др.Джамбазов,реших да отправя следното предложение-300 ЛЕВА на тази от вас,която може да ми отстъпи час за консултация за март или най-късно април,а ако може директно и дата за операция,истината е,че от три месеца безуспешно се боря за час,но е невъзможно!Много ще съм щастлива ако има желаещи!До скоро!
Pimpola,погледни си личните съобщения)
  #2289  
Стар 1st March 2012, 08:28
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Леле,тук стана пазар! И на мен ми бяха предложили солидна сума,за да си дам датата за операцията,но като ми беше мечта как да я продам!
  #2290  
Стар 1st March 2012, 18:17
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз предлагам моя нос за някой готов опериран, предложенията моля, на лични и придружени със снимка :Р
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.