IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th February 2012, 13:02
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Много ми е сложна и на мен,не ми се занимава с Тонев вече...сложих си при него импланти ПИП преди 3 години,искам сега да ги сменя най вече заради профила.Ако не беше станало това с ПИП пак щях да ги сменя,но не и при него.Сега за тази марка,тези пари ,нещо не ми се нрави.Мисля или при Н.Георгиев или при И.Стоянов. Ще гледам да си наглася консултацията и при двамата на един ден(до колкото е възможно) ,да видя кой какво ще ми предложи и да реша.Мисля ,че разликата име около 150 евро нали???1850/2000....?
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2012, 15:32
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цвети,

Ти защо искаш да смениш профила?
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th February 2012, 20:57
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Цвети,

Ти защо искаш да смениш профила?
Сложи среден 350cc,но подцени това че съм и с повдигане и с обиране на кожа,и ми липсва изцяло горен полюс.С сутиен е ок,но иначе не се харесвам.Не искам да уголемявам рзмера толкова колкото профила трябва и трябваше да е висок!!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2012, 21:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Сложи среден 350cc,но подцени това че съм и с повдигане и с обиране на кожа,и ми липсва изцяло горен полюс.С сутиен е ок,но иначе не се харесвам.Не искам да уголемявам рзмера толкова колкото профила трябва и трябваше да е висок!!
При птоза принципно слагат ултра висок провил, за да запълни точно горния полюс.
Кръгли ли са твоите?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th February 2012, 12:30
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Да,кръгли висок профил на ПИП,но отговарят на среден
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th February 2012, 13:37
maria_1985g maria_1985g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Много ми е сложна и на мен,не ми се занимава с Тонев вече...сложих си при него импланти ПИП преди 3 години,искам сега да ги сменя най вече заради профила.Ако не беше станало това с ПИП пак щях да ги сменя,но не и при него.Сега за тази марка,тези пари ,нещо не ми се нрави.Мисля или при Н.Георгиев или при И.Стоянов. Ще гледам да си наглася консултацията и при двамата на един ден(до колкото е възможно) ,да видя кой какво ще ми предложи и да реша.Мисля ,че разликата име около 150 евро нали???1850/2000....?
Аз вехе се обадих на Николай Георгиев да питам за операция при него. По телефона неговата секретарка ми каза, че цената от 1850Е е само за техни пациентки. Много странно, защото на сайта му пише "всички пациентки". Това е рекламен трик, които не отговаря на добрата му репутация. Жалко и разочароващо.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st March 2012, 19:07
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Здравейте на всички! И аз се записвам-на 29.02.подмених PIP 330 /с киито бях от четери години/ с Алерган 365.Най- интересното е, че PIP не са мръднали/като току що извадени от кутия са./И двете операции извърши д-р Тонев. Благодаря на екипа му,от който отново останах възхитена.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st March 2012, 19:25
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria_1985g Виж мнението
Аз вехе се обадих на Николай Георгиев да питам за операция при него. По телефона неговата секретарка ми каза, че цената от 1850Е е само за техни пациентки. Много странно, защото на сайта му пише "всички пациентки". Това е рекламен трик, които не отговаря на добрата му репутация. Жалко и разочароващо.
Еее, кви са тея грозни номера, излагат се...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st March 2012, 19:39
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Здравейте на всички! И аз се записвам-на 29.02.подмених PIP 330 /с киито бях от четери години/ с Алерган 365.Най- интересното е, че PIP не са мръднали/като току що извадени от кутия са./И двете операции извърши д-р Тонев. Благодаря на екипа му,от който отново останах възхитена.
Браво, честито нови придобивки! Бих искала да те попитам защо се спря на Алерган и през мишницата ли направиха операцията?
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st March 2012, 20:29
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране Подмяна на PIP при Тонев

Защо се спрях на Алерган нямям точно обяснение-така го почувствах.А операциута д-р Тонев ми я направи през мишниците-по старите разрези.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
pip, tonev


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПодмянанаприТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.