IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th February 2012, 13:51
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
Аз избрах ментор точно, защото са по-твърди. И повярвай няма нищо общо в усещането да пипаш имплант в ръка и вече поставен в гърдата(особено подмускулно).
Това, че е подмускулно позициониран, означава ли, че е още по твърд? Поне в началото и/или при липса на жлезна тъкан?
Отговори с цитат
  #62  
Стар 27th February 2012, 14:02
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

В началото са доста твърди целите гърди(поне при мен беше така). Сега почти година след операцията не ги усещам никак твърди. Особено отгоре и отстрани изобщо не се усеща импланата, но аз имам тъкан и преди операцията носех чашка С.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 27th March 2012, 04:55
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте, предстои ми реоперация, аз съм с импалнти PIP. Искам да попитам какво знаете за имплантите Мак Ган. Те се водят по-меки, гелът им не е ли по-течен? И също така виждам че това им е старо име, след това май са се казвали Алерган а понастоящем Натреле. Николай Георгиев по техен адрес каза "о те се произвеждат в Коста Рика, ти искаш ли импланти които се произвеждат в страна където не се знае какъв е контролът? Знам че това изказане е защото той държи дистрибуцията на Ментор, но във връзка с писаното ит Nells на тази тема как има първа втора и трета група страни, за които се правят стоки с различно качество, това възможно ли е да се отнася и до имплантите?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 27th March 2012, 08:47
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Ааааха ! Значи, започнала е сериозна кампания за Ментор с некоректни методи.

Последната такава агресивна кампанийка под надслов: "земИ мерСедеса" не приключи добре за пациентките (за докторите е имало много бонуси както знаем)
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th March 2012, 08:53
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Така е. В този ред на мисли някой знае ли кой държи дистрибуцията на Мак Ган сега? Преди е бил Ефремов, сега пак ли е той? Всичките тези въпроси ми идват в главата, за да мога когато някой от докторите ми говори за някакви импланти, да знам всъщност защо го казва, защото те са си търговци, които предлагат стока. Един път се излъгах и не искам пак да стане така.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27th March 2012, 09:02
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara Виж мнението
Така е. В този ред на мисли някой знае ли кой държи дистрибуцията на Мак Ган сега? Преди е бил Ефремов, сега пак ли е той? Всичките тези въпроси ми идват в главата, за да мога когато някой от докторите ми говори за някакви импланти, да знам всъщност защо го казва, защото те са си търговци, които предлагат стока. Един път се излъгах и не искам пак да стане така.
А защо смяташ, че има само една марка импланти с която не би се излъгала ?

Не може ли и Макган и Ментор да са добри ?...че и още други даже ?

Трябва да си наясно какво точно искаш за да избереш най-подходящото за теб.

Аз също се колебаех м/у Ментор и Макган, но когато реших да съм с анатомични, категорично избрах Макган, защото са по-меки от анатомичните Ментор За мен лично, мекотата е важна, за други не е
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th March 2012, 10:38
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

И аз за анатомични говоря. Но едно време заради тази мекота избрах PIP, и то се оказа че са меки защото импланта е по течен и се прекарах, така че вече се мъча да събера повече информация. Иначе питам за Мак Ган, защото такива искам. Ти като избра Мак Ган знаеш ли къде са произведени?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th March 2012, 10:41
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Предпочиташ мекотата като стил на общуване? А знаеш ли колко бракове е разтрогнала? И от двете страни.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th March 2012, 11:39
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara Виж мнението
Ти като избра Мак Ган знаеш ли къде са произведени?
Не, не знам ! И не ме интересува.

Мите, мани съ, че дразниш ного в тоо раздел
Отговори с цитат
  #70  
Стар 27th March 2012, 11:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara Виж мнението
Знам че това изказане е защото той държи дистрибуцията на Ментор, но във връзка с писаното ит Nells на тази тема как има първа втора и трета група страни, за които се правят стоки с различно качество, това възможно ли е да се отнася и до имплантите?
Отговорът е НЕ.
Степенуване на качеството има само при продукти нисък клас. Това го обясних много внимателно - един шампоан Лорал във Великобритания ще ти струва 2 пъти по-скъпо от такъв в България. И това няма да е само заради разликата в стандарта, просто качеството на шампоана ще е по-добро.
Обаче крем за лице на Кларанс, примерно, ще ти струва една и съща цена. Защото ще е произведен с едни и същи суровини по едни и същи стандарти.
Луксозните стоки се продават на едни и същи цени по цял свят (е, зависи дали ще ги купиш в Хароудс или в Буутс, но там знаем защо). Чифт импланти Макган ще струват една и съща цена в България, САЩ, Азърбейджан и пр.

Фактът, че ПИП бяха произвеждани във Франция, страна от "1-во качество", член на Евросъюза.... промени ли нещо? Абе тегаво ми стана вече да ги обсъждаме тея неща. Супер много се издразних на НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ, може да има доволни от него, обаче в момента демонстрира изключително глупаво поведение и калпава маркетингова политика... Чак ме хваща срам за колко прости смята клиентките си!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коиимплантисазапредпочитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:29.