IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4541  
Стар 29th March 2012, 21:55
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
аз съм от анатомични към кръгли висок профил,но при мен докторът прецени,че ми е прекалено тънка кожата и съм само за кръгли,тъй като на анатомичните ми се очертаваше горната по-тънка част.
Тук нещо не стоплих ?

Понеже ти е прекалено тънка кожата(и моята е така) и за да не се очертава горната по-тънка и по-плавна част на анатомичните импланти, докторът ти препоръча кръгли високи, чията горна част е супер изпъкнала ?!

Асенов слага предимно(да не кажа 100%) кръгли ултра високи почти на всички, ама този довод, направо ме разби
  #4542  
Стар 29th March 2012, 22:14
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Тук нещо не стоплих ?

Понеже ти е прекалено тънка кожата(и моята е така) и за да не се очертава горната по-тънка и по-плавна част на анатомичните импланти, докторът ти препоръча кръгли високи, чията горна част е супер изпъкнала ?!

Асенов слага предимно(да не кажа 100%) кръгли ултра високи почти на всички, ама този довод, направо ме разби
Да бе, супер нелогично е основанието му!!!! По скоро обратно...анатомични за по-плавен преход при липса на достатъчно тъкан!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4543  
Стар 30th March 2012, 05:26
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Тук нещо не стоплих ?

Понеже ти е прекалено тънка кожата(и моята е така) и за да не се очертава горната по-тънка и по-плавна част на анатомичните импланти, докторът ти препоръча кръгли високи, чията горна част е супер изпъкнала ?!

Асенов слага предимно(да не кажа 100%) кръгли ултра високи почти на всички, ама този довод, направо ме разби
Един от доводите,които Асенов даде беше,че кожата ми е прекалено тънка.Това беше една от причините,които той изтъкна...Аз съм раждала жена и на места гърдата ми седеше като изпразнена,а в горната част се очертаваше имплантът наистина(нищо че горната част анатомичният е тъничък,при мен се очертаваше),и причината беше не само това,че имплантите бяха прекалено високо поставени,а и формата на анатомичният имплант е малко по-издължена от тази на кръглия и не е за моето разположение на гърдите..Не съм лекар и не мога в точност да обясня какво ми каза Асенов,но резултатът е налице..Анатомията на всички ни е различна и не всеки може да обясни подробно и в точност както един лекар обяснява
И не съм казала,че горната част на анатомичният е супер изпъкнала....А и незнам какви импланти предимно слага Асенов,такава статистика на докторите не водя
При мен високият профил запълва добре гърдите ми и преходът се получава добре,все едно съм с анатомични..Е повече от това не мога да обясня

Последно редактирано от Елисавета : 30th March 2012 на 05:38
  #4544  
Стар 30th March 2012, 07:55
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
Един от доводите,които Асенов даде беше,че кожата ми е прекалено тънка.Това беше една от причините,които той изтъкна...Аз съм раждала жена и на места гърдата ми седеше като изпразнена,а в горната част се очертаваше имплантът наистина(нищо че горната част анатомичният е тъничък,при мен се очертаваше),и причината беше не само това,че имплантите бяха прекалено високо поставени,а и формата на анатомичният имплант е малко по-издължена от тази на кръглия и не е за моето разположение на гърдите..Не съм лекар и не мога в точност да обясня какво ми каза Асенов,но резултатът е налице..Анатомията на всички ни е различна и не всеки може да обясни подробно и в точност както един лекар обяснява
И не съм казала,че горната част на анатомичният е супер изпъкнала....А и незнам какви импланти предимно слага Асенов,такава статистика на докторите не водя
При мен високият профил запълва добре гърдите ми и преходът се получава добре,все едно съм с анатомични..Е повече от това не мога да обясня
Горната част на кръгли висок профил е изпъкнала...
Останалото е измислен довод от доктора за да сложи любимия си модел !
Радвам се, че се харесваш
Не виждам защо се засягаш, имам наблюдения над този лекар, била съм на консултация при него и затова коментирам аргументите му, не обсъждам конкретно твоите гърди защото не съм ги виждала.
Интересно ми е как на всякакви пациенти "предписва" кръгли висок и ултра висок профил, независимо от първоначалния им старт !

П.П. Аз също съм раждала и имах празни кожи. Точно затова докторката ми препоръча анатомични !
  #4545  
Стар 30th March 2012, 11:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мис, чакай, докато си тук да те питам нещо..

Някой в някоя тема (не помня подробности) спомена, че Стоянов бил казал, че поради специфичната си обвивка имплантите Макган не се били намествали след поставянето си, т.е. така сраствали с тъканта, че както и където ги постявиш, там си оставали..
И понеже ти каза, че твоите не са мръднали, а и като гледам моите също няма да мръднат, се замислих за всичките ми приятелки с импланти, и май статистиката при мен показва същото - няма много общо с док, при който са поставени, а всичките, които много са се променили с времето, не са Макган... Ти забелязваш ли някаква такава закономерност? Защото в този форум май само моите и твоите не се наместват с времето.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4546  
Стар 30th March 2012, 11:24
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ти забелязваш ли някаква такава закономерност? Защото в този форум май само моите и твоите не се наместват с времето.
На Емико и слязоха доста надолу. Тя е с абсолютно същите като моите.

ИС и той използва рекламни фразички май - "сложете макган, че няма да ви увиснат"

Според мен, ако са под мускула няма как да слязат в буквалния смисъл, независимо от марката. Просто са по-издути отгоре, и "слизат" като се отпусне мускулът, но позицията им спрямо гръдния кош не се променя, нали затова се прави джоб.
Моите не са се променили, защото имам слаб мускул, който от самото начало си е отпуснат явно, а имах и дренажи и нямах никакви отоци.
Доколкото виждам НГ ги слага, така че едва ли не, още в началото са ниско, ако ще променят позицията си с времето, къде ще отиде тая ареола ?

По -скоро са ни сложени височко или изглеждат така заради по-ниската позиция на ареолата ?!
Не знам, още не мога да преценя, не е минало достатъчно време за да имам ясен план за действие за следващия път.
С нетърпение очаквам да видя какъв ще е резулатът след твоята корекция на ареолите, защото сме доста сходни, като старт.

Последно редактирано от миссссс 335 : 30th March 2012 на 11:31
  #4547  
Стар 30th March 2012, 12:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
С нетърпение очаквам да видя какъв ще е резулатът след твоята корекция на ареолите, защото сме доста сходни, като старт.
Точно това щях да напиша.
Сега, живот и здраве, като мине моята корекция, ще си проличи дали ми е високо джоба, или е визуален ефект от ниско позиционираните ареоли.

Но да ти кажа, ми се струва, че ако лифтинга е успешен, нещата ще си дойдат на мястото. Издърпвам и намествам едни кожи пред огледалото и всичко изглежда нормално.

Абе стискам палци!

Между другото помислих, че Емико е с Ментор, заради статията за Макган, която пусна..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4548  
Стар 30th March 2012, 13:03
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Абе стискам палци!
Е много ясно, че и аз ще стискам

Хм, аз като се гледам с дрехи и без сутиен с подплънки, пак виждам, че в долната част ми идват малко по-нависоко, но в горната са си на място, не са ми на врата.
При мен, по-скоро са много малки имплантите и затова се получава така.
Във фитнеса с двата сутиена съм направо плоска
А когато реша да съм пищна, с един дебел сЮтен с подплънки всичко е ок !

Вчера в залата имаше една слабичка с големи бомби, готини бяха, ама едно че отдалече си личат и като я гледах на пътеката, бая трудно и беше да тича с тях. А аз си потичах здраво без никакъв проблем
  #4549  
Стар 30th March 2012, 13:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Вчера в залата имаше една слабичка с големи бомби, готини бяха, ама едно че отдалече си личат и като я гледах на пътеката, бая трудно и беше да тича с тях.
Може да я е мъчила дископатията мъ Миске, а не големите бомби
  #4550  
Стар 30th March 2012, 13:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мис, ти кога мислиш за реоперация бре? Все "следващия път" ти е в устата...

Като заговорихме за бягане... Аз вчера за пръв път се качих на пътеката да си пробвам новия сутиен: http://www.needundies.com/user/produ...Sports_Bra.jpg, който е по-добре от предните, но пак си придържах циците.. Знам, че е раничко още, скоро ще мина и без ръчен съпорт... От друга страна всички в залата разбраха, че съм с пресен тунинг, ама боли ме...

На тази мацка колко точно големи й бяха?

Аз, ако трябва да съм честна, си мислих, че ако ги друсам хубаво периодично, с времето ще вземат да слезнат малко надоле... Не ми се смей.. Оказа се много некомфортно, и се отказах от тази идея..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:37.