IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th April 2012, 10:19
_anonimche_ _anonimche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране Как да убедя родителите си?

Здравейте!
Искам да си направя корекция на устните,носът и гърдите, и корема... но проблемът е, че баща ми е твърдо против пластичните операции. Майка ми е по-разбрана, но работата е там, че баща ми изкарва парите.
Що се отнася до годините ми, на 19 съм, още живея при тях...финансово зависима съм от тях. Бих си намерила работа, но като гледам цените на операциите, аз няма да изкарам пари дори за една операция, камо ли за всичките,които искам.
Има ли момичета тук, които все още са финансово зависими от родителите си? Как ги убедихте? Ако не сте зависими финансово, откъде взехте пари, работихте ли, спестявахте ли???

П.П ако се направя корекция мисля да се доверя на д-р Ильо Стоянов, но никъде не пише цените на операциите...Ако някой си е правил би ли споделил колко струва повдигането и намалянето на гърди, уголемяване на устни?
Ако има по-евтини операции, правени от читави хирурзи, бихте ли ми посочили имена? И цени, ако е възможно разбира се... Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th April 2012, 10:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А какво не ти е наред в описаните от теб области на тялото?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th April 2012, 11:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _anonimche_ Виж мнението
Здравейте!

П.П ако се направя корекция мисля да се доверя на д-р Ильо Стоянов, но никъде не пише цените на операциите...Ако някой си е правил би ли споделил колко струва повдигането и намалянето на гърди, уголемяване на устни?
Ако има по-евтини операции, правени от читави хирурзи, бихте ли ми посочили имена? И цени, ако е възможно разбира се... Благодаря предварително!
В сайта му пише всички цени

На 19 г. искаш да повдигаш и намаляш бюста си ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th April 2012, 14:13
_anonimche_ _anonimche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Да...колкото и странно да звучи. Имам много голям бюст, увиснал и придружен от стрии. Грозна гледка. Преди бях мноого дебела и постепенно отслабнах и имам много увиснала кожа, която освен с скалпел с друго няма какво да се махне. За бюста....сме говорили с нашите, съгласни са, баща ми малко се дърпа ама се надявам все пак да ми даде пари за желаната операция.... А за устните и носа...имам лека гърбица, която не понасям а устните особено горната въобще не личи, че имам такава.. Не искам силикон или имплант, а мастна тъкан в устната. Колкото да стои естествено...обожавам големи устни, но предполагам няма да ми отиват.

П.П абе мацки възможно ли е освен уголемяване на устните, да се удължат и на "ширина" смисъл, има ли и такава операция? Дано сте ме разбрали какво имам предвид

Последно редактирано от _anonimche_ : 9th April 2012 на 14:19
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th April 2012, 14:22
_anonimche_ _anonimche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Цените са нереални, но пък резултатите си заслужават....споделете някой друг читав хирург с по-малки цени
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th April 2012, 15:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Така, както описваш състоянието си предполага не една интервенция и доста ресърч. Не се води по цените. Трябва ти добър хирург, който да не те осакати. Пластичната хирургия не е магия. Не може с вълшебна пръчица да оправим всичко, което не харесваме в себе си (т.е. не мисли, че легнеш ли под ножа ще се събудиш преобразена). Така, че ако си решила твърдо да правиш всички корекции, за които споменаваш по-горе бъди търпелива... чети много, интересувай се кой е най-добър в дадена интервенция и ходи на консултации (консултацията не те задължава с нищо)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th April 2012, 15:36
_anonimche_ _anonimche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

За бюста съм го решила отдавна....за нослето и устните малко се притеснявам, особено за носа да не би да не си го харесам.... но и след като погледнах цените в няколко такива сайта, много се натъжих.Момичета, откъде взимате толкова пари за да си направите не една а няколко операции? Току що прочетох, че не може и на изплащане ужас...толкова кофти както сега, отдавна не ми е било.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2012, 15:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Устните са ти най-малкия проблем. Тях можеш да коригираш с филър... мастната тъкан е добро решение, защото е постоянно, но е по-добре да опиташ с филър и да видиш дали ще се харесаш. Това не е и толкова скъпа процедура. Понеже цитираш Ильо Стоянов... в сайта на Есте клиник има промоции за филъри всеки месец и половинка може да ти излезе около 250 лева.

За гърдите... щом ще има повдигане и намаляване не са много пластичните хирурзи в България, които го могат това, така 1е и там не разчитай на ниска цена.

Носът? Щом ти е малка гърбичката защо ще го пипаш?

Охххххххх и нещо друго за устните.... има много мъже, които харесват точно такъв тип устни (ако си ги описала правилно) малка горна и по-голяма долна... това може да е чарът ти...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2012, 15:48
_anonimche_ _anonimche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

абе носът ми е странен...не само, че е леко гърбав ами и заоблен в върхът, и в профил наподобява човката на орел...дано не "увисва" още надолу, че наистина ще заприлича като на орел...На всичкото отгоре е широк. А устните...харесвам и големи и малки устни, но проблема е, че горната ми устна липсва...не си личи въобще, освен ако не направя някаква муцунка тип патешки анус , другия ми проблем свързан с устните е, че имам маалко къса горна устна...ох направо не знам, пълна съм с дефекти. Едва ли ще се намери по-дефектен човек от мен
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th April 2012, 15:51
_anonimche_ _anonimche_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Носа не искам да си го променям изцяло... а просто малко да ми го изпилят и стеснят към върха...но май ще си остана с мечтата а за устните...не знам дали къса горна устна може да се коригира с филър? Няма ли да стои смешно?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаубедяродителитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.