IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 9th April 2012, 11:54
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Мерси за мнението!Доста четох и мисля да заложа на Ментор 430 или 460 кубика,мисля че са най-близо до размерите на ПИП като диаметър и проекция Но ще е края на лятото операцията евентуално,заради белезите
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 9th April 2012, 12:25
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adrenalinka85 Виж мнението
Но ще е края на лятото операцията евентуално,заради белезите
Ако не ги излагаш директно на слънце/солариум, не е проблем. Или те притеснява друго?
Горното важи за година и половина, през която белегът зрее.
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 9th April 2012, 14:44
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Горното важи за година и половина, през която белегът зрее.
Бижу, дащо точно година и половина ?

Аз съм на 14 месеца и се печа на солариум без лепенки. Белезите ми въобще не мога да ги видя дори, сякаш са изчезнали. Дали може да им навредя ?
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 9th April 2012, 14:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз знам за 1 година пазене от слънце и солариум... година и пол'вина сигурно е презастраховане. А ти щом вече ходиш на солариум и белезите ти не личат значи си ок. Ако има пигментация на белезите то щеше да се получи още в самото начало.
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 9th April 2012, 15:36
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Бижу, дащо точно година и половина ?
Така ми каза док, а и сестрата. Питах ги поотделно, за сравнение. Но получих еднакви отговори - всеки белег зреел година и половина. Дотогава е добре да се покрива при печене.
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 19th April 2012, 18:32
cameo cameo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Не, не, няма американски импланти, които се слагат тук и се правят в Китай, даже не знам дали съществуват такива изобщо. Ментор се изработват изцяло в щатите, а макган или по-точно производните му ( алерган-натрел, мотива) са с фабрики в Коста Рика, което е нещо като меката на производство на силиконови импланти, въобще. С богат опит и история, американките са едни от най-добрите.
Балерина, информацията ти не е вярна, защото отдавна се знае, че Ментор се изработват изцяло в Холандия. Моят лекар твърди, че в България никога не е имало импланти американско производство и че хирурзите много добре го знаят и когато някой го твърди, го казва нарочно. А скъпите МакГан или по-точно производните им са само дотолкова американски, доколкото Коста Рика е в Америка. Мъжът ми търгува предимно с Латинска Америка и казва, че по-евтини продукти от произведените в Коста Рика могат да дойдат само от Китай. Затова смятам, че въпреки скептицизма относно ''френските'' импланти сега във Франция и в Европа като цяло е по-сигурно.
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 19th April 2012, 19:53
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cameo Виж мнението
Балерина, информацията ти не е вярна, защото отдавна се знае, че Ментор се изработват изцяло в Холандия.
Не знам дали изцяло се правят в Холандия, но е факт, че моите бяха произведени точно там, поне според това, което пишеше на опаковката им.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 21st April 2012, 10:44
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

За ментор- ок. Мое недоглеждане. Но. Никой не е казал, че Коста Рика е в Америка, а че там фабриките за производство на силиконови импланти за гърди са с голям опит и история. И са едни от най-големите. И не са евтини. Не знам мъжа ти с какви стоки от там пазарува, но освен, ако не е точно с импланти, и твоята информация не е особено меродавна, да не кажа, че сравнението е глупаво, cameo. Малко повече трябва да се разровиш, специално по тази тема. И се видя Европа колко точно по-сигурна може да бъде, като, естествено визирам ПИП. Не виждам как може да се пренебрегне 'скандалът', който е много повече от това.

Нищо не може и трябва да се слага под стереотип, защото стават големи грешки. Тип-там е евтино като цяло, а в Европа е по-скъпо. И какво от това? Качеството и контрола могат да се неглижират или спазват навсякъде, независимо от района, в който се произвеждат. А специално в страни като Коста Рика са локализирани сума ти компании и производствени фабрики, защото е безмитна импорт-експорт зона.

Costa Rica Free Trade Zone - Import-Export
Companies located in free trade zones operate largely tax and duty-free. No more than 25% of production may be sold on the local market. Taxes and duties apply if the amount permitted for local sales. The new investment in fixed assets must be at least $150,000 for companies located inside free zone areas, or $2,000,000 for companies located outside of free zone areas.

Tax exemptions include import duties, capital tax (10 years), 100% income tax exemption for 8 years then 50% for the next 4 years, sales tax, export tax, selective consumption tax, property tax, real estate transfer tax, and withholding tax on payments made outside of Costa Rica. Income tax exemptions of up to 12 years are available if the company is located in an area of “lesser relative growth.”

Another benefit is simplified customs clearance procedures.

Drawback Industries

This allows temporary duty free admission of goods to be processed in Costa Rica for export to countries outside Central America and Mexico. There are tax benefits and streamlined customs procedures.




Ама, ок, подробности.

Последно редактирано от Ballerina : 21st April 2012 на 10:58
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 21st April 2012, 12:43
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
З
Нищо не може и трябва да се слага под стереотип, защото стават големи грешки. Тип-там е евтино като цяло, а в Европа е по-скъпо. И какво от това? Качеството и контрола могат да се неглижират или спазват навсякъде, независимо от района, в който се произвеждат. А специално в страни като Коста Рика са локализирани сума ти компании и производствени фабрики, защото е безмитна импорт-експорт зона.
Има резон.
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 22nd April 2012, 00:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[QUOTE]
Всички импланти на Allergan са произведени по последна дума на технологията, използвайки силикон и физиологичен разтвор, одобрени за употреба в медицински изделия и са предназначени да отговарят на всички съответни национални и международни стандарти за контрол на качеството и за добра производствена практика (CGMP). Allergan се одитира много пъти в годината от различни регулаторни органи, включително Европейските нотифицирани органи и Американската агенция за храните и лекарствата (FDA), за да се осигури непрекъснатото съответствие с всички приложими разпоредби и законодателство, като например Директивата за медицински изделия, стандартите и препоръките на FDA, стандартите на Международната организация за стандартизация (ISO), както и строгите изисквания на компанията. Тези процедури гарантират, че всички медицински изделия на Allergan са произведени при строго контролирана среда, и че там е установен и утвърден процес, осигуряващ постоянно високо качество на всеки имплант. От начало до края на производството на гръден имплант на Allergan, което може да отнеме до 12 дни, същият претърпява почти 100 тестове за контрол на качеството, включително проверка на материалите, инспекция на продукта и тестване. Тези стандарти означават, че всеки имплант и разширител на тъкани, които ние произвеждаме, е напълно преценен за качество и дълготрайност./QUOTE]

http://www.aestheclinic.com/bg/b-3-2...te-si-implanti
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:50.